Strona 100 z 167
Pokaż wyniki od 991 do 1,000 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member Awatar aniaa88
    O mnie
    16.11.2017
    Cytat Zamieszczone przez sonne Zobacz posta
    A uzywala któraś nosidla Tula? Mocno zaczynam się nad nim zastanawiac. Od wiosny na spacery z prawie 3ylatkiem nie wyobrazam sobie 1 gonic a 2 w wózku ciągnąć. Troche cena wysoka i kto da gwarancje ze bobo będzie chciało w tym siedzieć.
    My mamy nosidło Pathi, kosztuje ok 270 zł więc dużo mniej niż Tula a jest bardzo podobne. Nie wiem tylko czy przyzwyczaisz 3 latka do noszenia, wtedy to już raczej tylko na plecach ale może polubi. Bez problemu odsprzedasz to nosidło jakby co

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Cytat Zamieszczone przez aniaa88 Zobacz posta
    My mamy nosidło Pathi, kosztuje ok 270 zł więc dużo mniej niż Tula a jest bardzo podobne. Nie wiem tylko czy przyzwyczaisz 3 latka do noszenia, wtedy to już raczej tylko na plecach ale może polubi. Bez problemu odsprzedasz to nosidło jakby co
    3 latka to nie. Ale dzidzie małą bym nosiła. W kwietniu pol roku to jux7 by bylo akurat młody to "szatan" przegryzł by tule.

Senior Member Awatar aniaa88
    O mnie
    16.11.2017
    Cytat Zamieszczone przez sonne Zobacz posta
    3 latka to nie. Ale dzidzie małą bym nosiła. W kwietniu pol roku to jux7 by bylo akurat młody to "szatan" przegryzł by tule.
    Aaa to co innego przy małym tym bardziej się przyda, nawet w domu podczas ząbkowania, robienia obiadu itp.

Senior Member Awatar beeecia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-06 zobacz kalendarz
    sonne nosidło jest dla dziecka dopiero od momentu kiedy sAMO usiądzie. Myślę, że na lato będzie akurat dla naszych maluchów) A Tula jest super tylko faktycznie droga(

Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Ja używałam Mei Tai szytego przez koleżankę i nosidła Manduca. Oba podobnej konstrukcji do Tuli. Na spacery z półroczniakiem uważam, że nosidło to dobry pomysł.
    Mi osobiście bardziej pasował MT od Manduci, bo się go wiąże, nie ma klamerek i pasków, tylko szerokie pasy do wiązania. Był dla mnie łatwiejszy do dociągnięcia, poprawienia i taki przytulaśny bardziej. Jak się boisz czy maluch zaakceptuje, to kup używane nosidło, zawsze będziesz mogła odsprzedać, praktycznie bez straty, bo jak kupisz nowe, to już sprzedasz za niższą cenę jako używane.
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Na olx tule po 400 używane a nowe 450. Niezle ceny. Chyba ze poszukam innych mam jeszcze troche czasu do namyslu.

Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Ja serio polecam Mei Tai, można kupić spokojnie za 100-150 zł.

Matko, jak mnie alergia męczy, jak na twarzy się uspokoiło, to kicham i smarkam bez przerwy.
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar beeecia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-06 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny, mam dylemat....
    Jak powiedzieć o ciąży koleżance która poronila w momencie, gdy my w nia zaszlysmy.
    Nie da się już ukryć, bo brzuch mam wielki. A jakoś tak głupio mi że wcześniej jej nie powiedziałam ale nie umiałam tego zrobić(

Senior Member
    fantaeryk

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-09 zobacz kalendarz
    beeecia normalnie powiedz. mysle zo zrozumie, ja powiedziałam kolezance w pracy która poroniła kilka miesiecy wczesniej i juz nie bedzie miala wiecej szans na dziecko a starali sie z mezem wiele lat. ogromnie sie ucieszyla i obie sie oczywiscie poplakalysmy. takie informacje zawsze ciesza.

Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    Trzeba powiedzieć, bo im później tym trudniej. I może być jej przykro. Ja też musiałam powiedzieć bliskiej mi osobie dopiero co po ciąży pozamacicznej i też nie wiedziałam jak. Ale chyba najlepiej normalnie i od razu powiedzieć o swoich obawach związanych z taką nowiną po poprzednich przeżyciach. Na pewno zrozumie dlaczego wcześniej nie mówiłaś. Przecież nie zachodzimy w ciążę komuś na złość...
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów