Strona 10 z 165
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 1645

Listopadówki 2017

Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    Patrząc na poprzednie ciąże to objawy przede mną. We wszystkich tak w okolicy 3 miesiąca miałam potworne mdłości w środku nocy. Nie wymiotowałam, ale tak się czułam, że musiałam siedzieć na kibelku z miską w rękach, bo nawet nie byłam pewna z której strony jest większe ryzyko wystrzału. Przepraszam za tak szczegółowy opis. Na szczęście trwało to do 2 tygodni. Za to tak od 5-6 miesiąca zgaga nie do wytrzymania (spałam na siedząco), pod sam koniec skórcze w nogach, a przy synu jeszcze kłopoty ze spaniem, mrowienie w nogach. Ale odziwo jak się urodził spał przepięknie więc mogłam szybko nabrać siły po ciąży.
    Także ja metody na mdłości nie znalazłam. Wszystko udało się przeczekać. A Wy jakie miałyście objawy?
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Mam-ka24
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-09-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aaga Zobacz posta
    Patrząc na poprzednie ciąże to objawy przede mną. We wszystkich tak w okolicy 3 miesiąca miałam potworne mdłości w środku nocy. Nie wymiotowałam, ale tak się czułam, że musiałam siedzieć na kibelku z miską w rękach, bo nawet nie byłam pewna z której strony jest większe ryzyko wystrzału. Przepraszam za tak szczegółowy opis. Na szczęście trwało to do 2 tygodni. Za to tak od 5-6 miesiąca zgaga nie do wytrzymania (spałam na siedząco), pod sam koniec skórcze w nogach, a przy synu jeszcze kłopoty ze spaniem, mrowienie w nogach. Ale odziwo jak się urodził spał przepięknie więc mogłam szybko nabrać siły po ciąży.
    Także ja metody na mdłości nie znalazłam. Wszystko udało się przeczekać. A Wy jakie miałyście objawy?

Przy pierwszej ciazy, pamiętam jak dziś, osłabłam pod choinka bo leciałam do męża o pomoc . Pare razy mialam wymioty z początku. Ale też
    okropne bóle pleców, brzucha nie było widac, a ja ledwo chodziłam. Pod koniec ciaży Zgaga taka, że myślalam ze tego nie zniosę.

natomiast w tej ciąży, na razie mam potworne mdłości, które trwają całe dnie, czasami pomoże jak coś zjem, ale w małych porcjach. Non stop głodna jestem.

Senior Member Awatar Dina
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.11.2017
    Dzień dobry

Ja ciążę (a właściwie dopiero pęcherzyk) miałam potwierdzoną 28.02 ponieważ miałam już umówioną wizytę u mojej ginekolog na ten termin od początku roku Ale bardzo się cieszę że byłam ponieważ okazało się że mam na jajniku bardzo dużą torbiel i muszę brać duphaston na podtrzymanie ciąże i wysuszenie torbieli, która ciąży zagraża. Także warto dziewczyny zawsze wybrać się wcześniej bo czasem okazuje się że trzeba ciąży pomóc im wcześniej tym lepiej. W grudniu miałam robione USG i jajnik był czysty więc torbiel urosła bardzo szybko. Na szczęście jestem już po drugiej wizycie, maleństwo ma 4 mm, serduszko bije a torbiel w ciągu 2 tygodni zmniejszyła się o 1 cm
    Mamy już synka, który w lipcu skończy 6 lat a pamiętam jakby to było wczoraj jak siedziałam na tym forum będąc z nim w ciąży.

Z objawów to już kilka dni po owulacji okropnie zaczęły boleć mnie piersi, ból jest cały czas z tym, że już nie tak intensywny, raczej są po prostu bardzo drażliwe. Są dni kiedy jest mi bardzo niedobrze i słabo, ale nie wymiotuję, mam nadzieję że to się nie zmieni. Poprzednią ciąże przeszłam praktycznie całą bezobjawowo i był to piękny czas Mam też okropne problemu z jedzeniem, rzeczy które uwielbiałam do tej pory budzą we mnie wstręt i nie mogę nawet kawałka przełknąć, jestem często głodna ale na nic nie mam ochoty, potrafię godzinę chodzić po hipermarkecie i nie znaleźć nic co mogłabym zjeść;D Będąc w ciąży z Olim zmienił mi się smak ale nie aż tak bardzo wtedy wciąż jadłam owoce, lody, i obiady na słodko typu naleśniki z serem, pierogi z truskawkami. Teraz zupełnie na to nie mam ochoty, oprócz owoców to jest faktycznie zbawienie i tym się ratuję szczególnie rano.

Jesli chodzi o informowanie rodziny to my czekamy do Świąt Wielkanocnych kiedy pojedziemy do moich rodziców, na pewno będzie to dla nich duża niespodzianka i ogromna radość bo bardzo chcieli a my przez dłuższy czas nie myśleliśmy w ogóle o drugim bąblu. W tej chwili wie tylko mąż i przyjaciółka, synkowi nie mówimy bo wiadomo że od razu by się wygadał wszędzie na około W pracy też na razie nie mówię, chciałabym poczekać do końca pierwszego trymestru kiedy będzie już większa pewność, że wszystko będzie w porządku. Moja pierwsza ciąża zakończyła się poronieniem a wszyscy w pracy wiedzieli, że w niej jestem - powrót do pracy to był na prawdę okropny okres...Na szczęście to już dawno za mną. Teraz jestem pełna optymizmu i szczęśliwa

A propo szczepionek proponowałabym nie poruszać w ogóle tego tematu. Każdy rodzic sam może dokładnie poczytać obie strony i zdecydować o rozmawianie tu o tym na forum może wywołać tylko niepotrzebne kłótnie i niemiła atmosferę, a przecież nie o to nam tu chodzi:]]

Miłego dnia mamusie

"Aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz"

Senior Member Awatar Mam-ka24
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-09-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dina Zobacz posta
    Dzień dobry

A propo szczepionek proponowałabym nie poruszać w ogóle tego tematu. Każdy rodzic sam może dokładnie poczytać obie strony i zdecydować o rozmawianie tu o tym na forum może wywołać tylko niepotrzebne kłótnie i niemiła atmosferę, a przecież nie o to nam tu chodzi:]]

Miłego dnia mamusie
    Ja rozumie, że to jest kontrowersyjny temat, głownie wspomniałam dlatego że wiele matek nie czyta nic na ten temat, wiem to po sobie przy pierwszej ciąży, po prostu uważałam ze szczepienie to cos koniecznego , lekarki , połozne zawsze w superlatywach o tym mówią, co nie zawsze jest prawdą..

Tu jedynie wspomniałam, by mamy czytały ulotki i były bardziej świadome podjętej decyzji ot tyle, więcej nie wspominam już:

Senior Member
    Katka_84

Mieszka w
    Pomorskie
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Bardzo proszę o modlitwę. Nie spalam całą noc, od rana mam skurcze i plamienie

Katka trzymam kciuki odezwij się co u ciebie?

Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    Katka mówisz i masz.
    Jak sytuacja? Uspokoiło się? Masz możliwość skontaktowania się z ginem?
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Katka trzymamy kciuki i czekamy na wiadomość

czesc dziewczyny
    witam nowe mamusie
    Katka trzymaj się i nie załamuj może nie będzie zle wiem przez co przechodzisz najgorsze jest czekanie i ta niepewność

nie zagladamtu kilka dni i widze ze nas troszkę przybylo fajnie
    poruszony był temat szczepien oj temat morze każdy ma swoje poglądy i zdanie
    nie powiem tez dużo zlego slyszalam ale i dobrego
    ja szczepie corke ale z każdym szczepieniem choć kilka dni zwlekałam
    i zawsze był to dla mnie duzy stres i obawy i ciagle obserwowanie dziecka

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów