Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Przekąski

Przekąski

Kochane mam sprawę niedługo zbliżają się urodziny naszego synka i mam pustke w głowie co na przekąski po obiedzie ? Jakie dekoracje stołu oraz desery jakieś Łał proszę pomóżcie !

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez Kasia85mama Zobacz posta
    Kochane mam sprawę niedługo zbliżają się urodziny naszego synka i mam pustke w głowie co na przekąski po obiedzie ? Jakie dekoracje stołu oraz desery jakieś Łał proszę pomóżcie !

Kilka rzeczy, które warto będzie postawić na stole:
    nuggetsy z kurczaka ( dzieci je uwielbiają)
    krakersy
    paluszki oraz inne przekąski tego typu
    warto jest przygotować świeżo wyciskane soki i kanapeczki
    Japońska kuchnia ma również wiele ciekawych sałatek:
    http://www.oyakata.com.pl/ksiega-mis...hni-japonskiej - poczytaj sobie.

Junior Member
    nikolabaf

O mnie
    Będę tatą 2017-03-17 zobacz kalendarz
    można upiec ciasteczka na słono a'la krakers

Muffinki wszystkie dzieciaki je uwielbiają. A frajdę im zrobisz, jak pozwolisz im udekorować je samodzielnie.

Hmm. Taka kuchnia japońska wygląda całkiem smakowicie ale nie wiem czy będzie to dobre danie dla dzieci. O ile maluchy bardzo lubią potrawy z róznych kuchni to jednak są za małe na kuchnię chińską czy japońska( która z natury jest dosć słona oraz ostra.....).

Dla swoich dzieci bardzo często robię fasolkę po bretońsku:
    https://www.przepisy.pl/przepis/fasolka-po-bretonsku

Danie smaczne, poza tym dobre dla zajętych mam.Można zrobić większą porcję na dwa dni Albo i jeszcze więcej do słoików:
    Ostatnio edytowane przez Linka ; 09-04-17 o 09:48

Senior Member
    Milla

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-27 zobacz kalendarz
    Fasola po bretońsku jako przekąska? Jak dla mnie pomysł co najmniej nietrafiony

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Ja ostatnio znalazałm w internecie przepis na ciasto francuskie (takie gotowe, ze sklepu, w rulonie), w które zawija sie wszystko - powidła, owoce albo ser, szynke pieczarki -według gustu. Cały rulon z farszem kroi sie na grube pastry do piekarnika i po pół godzinie gotowe. Dzieci to uwielbiają

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez gonia7777 Zobacz posta
    Ja ostatnio znalazałm w internecie przepis na ciasto francuskie (takie gotowe, ze sklepu, w rulonie), w które zawija sie wszystko - powidła, owoce albo ser, szynke pieczarki -według gustu. Cały rulon z farszem kroi sie na grube pastry do piekarnika i po pół godzinie gotowe. Dzieci to uwielbiają
    Właśnie chciałam to zaproponować ciasto francuskie rozwijamy, smarujemy ketchupem łagodnym/pikantnym, układamy pieczarki, ser i szynkę, zawijamy, kroimy na plastry i do piekarnika aż się zarumieni. Smaczne na ciepło i na zimno
    Ostatnio edytowane przez mysia0054 ; 27-03-17 o 10:31
    "Nie łudźcie się, że uczynicie dziewczynę piękną, jeśli nie uczynicie jej wpierw szczęśliwą" - Xencial

Ooo, to jest świetny pomysł! U nas się to zawsze sprawdza, dzieciaki w ogóle uwielbiają rzeczy z ciasta francuskiego.

Jak sama nazwa wskazuje przekąska ma być lekka i zaspakajająca mały głód. Dzieci zwykle nie lubią za długo siedzieć przy stole, rozpierająca energia im na to nie pozwala. Najprościej jest wziąć coś do ręki i dalej do zabawy. Ja bym proponowała jakieś ciasteczka z orzechami albo wiórkami kokosowymi w różnych kształtach, może paszteciki? Na pewno dałabym dużo owoców; banany, winogrona, jabłka, dobre są bakalie. Takie duże, dorodne i soczyste http://www.helio.pl/produkty/bakalie-helio
    dzieci złapią z radością. I warto pamiętać o sokach, ale przygotowanych w domu, są wartościowsze i też pożywne.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów