Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

kiedy doszlo do zapłodnienia. powazny problem

kiedy doszlo do zapłodnienia. powazny problem

Drogie Mamy mam ogromny problem ale zacznę od poczatku. Razem z moim partnerem w listopadzie podjęliśmy decyzje o rozpoczęciu starań o dziecko. W styczniu powinnam mieć miesiączkę 24 grudnia. Ale juz 20 podejrzewałam ze mogę być w ciąży ponieważ bardzo bolalo mnie podbrzusze i piersi. 21go wieczorem miałam lekkie plamienie i dzień później znów, wiec podejrzewałam ze doszlo do zagnieżdżenia. 23 stycznia poszłam na wizytę do swojej ginekolog, na usg było coś widac i ginekolog stwierdzila ze jest to pęcherzyk powietrza i przez to może spóźnić mi się okres. Tydzień później zrobiłam test ciążowy i dwie kreseczki, na szybko do innego ginekologa na usg żeby potwierdzić i faktycznie jestem w ciąży. Teraz pytanie do doświadczonych w tych sprawach kobiet, kiedy moglo dojść do zapłodnienia?
    Problem jest taki ze bardzo chce by bylo to dziecko mojego partnera ale niestety 5 stycznia padlam ofiarą molestownia w pracy. W skorcie współpracownik unieruchomil mnie i wsadzil palec w pochwę, na szczęście udalo mi się uciec i do niczego więcej nie doszlo ale nie wiem co wczesniej robił tymi rękoma... Z tych dat co tu wypisałam da sie określić kiedy mniej więcej doszlo do zapłodnienia? Bardzo się tym denerwuje a ciaza to czas w którym powinno sie być spokojnym i szczęśliwym a nie ciągle w stresie...

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Kropa2099

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-12-05 zobacz kalendarz
    Data
    05.12.2016
    Dni płodne są tak mniejwięcej tydzień po okresie i trwają 14 dni. A sprawdzić za pomocą testu można zrobić po 6 tygodniach od zapłodnienia. Lekarz może potwierdzić ciążę od 8 do 10 tygodnia. Więc sama możesz obliczyć. A jak dalej nie będziesz pewna musisz poczekać aż się dziecko urodzi i zrobić test DNA, w jeżeli się nie myle to w przychodni ginekologicznej ale nie jestem pewna - czy to jest dziecko twojego męrza.

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Witaj!

Absolutnie nie słuchaj wypowiedzi mojej poprzedniczki! Dziewczyna powinna trochę jeszcze poczytać zanim się wypowie.
    Plemniki poza ciałem mężczyzny czy kobiety nie przeżyją nawet minuty! Jeżeli nie doszło do penetracji penisem dziecko na 100% nie jest wynikiem molestowania.
    Z szybkich wyliczeń wyszło mi, że owulację miałaś +/- 6 stycznia. Jeżeli w tym czasie starałaś się z mężem o dzidziusia to sama znasz odpowiedź
    Szczere gratulacje
    Jeżeli nie potrafisz dokładnie wyliczyć sobie dni płodnych, możesz skorzystać z kalkulatorów owulacji dostępnych w sieci
    ps. Zgłoś sprawę molestowania na policję!
    Pozdrawiam

Junior Member
    Hyzio

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-27 zobacz kalendarz
    To na pewno był tylko palec skoro tak bardzo się martwisz? Myślę, że najlepiej byłoby poradzić się ginekologa. Zgłoś sprawę na policję i pracodawcy, inne kobiety też są w niebezpieczeństwie.

To prawda, idź do ginekologa.

Ou moim zdaniem będzie to bardzo ciężkie do ustalenia

Junior Member
    Pia1984

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    16.03.2017 <3
    Data
    16.03.2017 <3
    Badanie ginekologiczne Cię uspokoi, ale raczej 99% pewności, że to dziecko partnera

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Mona88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-01-25 zobacz kalendarz
    Przede wszystkim zgłoś to na policję! Nawet jak będzie trudno cokolwiek udowodnić to niech wie, że to mu nie ujdzie na sucho, że następnym razem pójdzie siedzieć!!! Reszta kobiet w twoim miejscu pracy też powinna wiedzieć jaki z niego.... Człowiek. I nie chcę Cię straszyć ale warto zastanowić się nad testami pod kątem innych nieprzyjemnych chorób https://drwenerolog.pl/jak-zamowic-test/ . skoro ma takie zapędy to nie wiadomo co jeszcze robił i z kim, a skoro spodziewasz się dzieciątka to ja wolałabym przebadać się na wszelkie możliwe sposoby, bo niestety ale niektóre choroby przenoszą się nie tylko przez stosunki seksualne.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów