Strona 1 z 361
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 3610

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar maskotka
    Mieszka w
    Łódź
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży
    Data
    28.09.2011 / 11.09.2014 / 17.05.2016

Październikowe mamy 2017

Hej, wczoraj zrobiłam test i zobaczyłam dwie kreski. Od razu poleciałam też na betę która pokazała wynik 61. Jutro idę ją powtórzyć, żeby sprawdzić czy przyrasta. Z moich obliczeń wynika, że termin będę mieć na około 9 października. Jest to moja 5 ciąża. Mam 3 dzieciaków (jedna ciąża zakończyła się poronieniem w 7 tygodniu). Zapraszam pozostałe październikowe mamusie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    edysiia

Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-12 zobacz kalendarz
    Wpisów
    1
    Hej. Mi tez wczoraj test ciążowy pokazał dwie kreseczki chwile później bylam juz na usg i zobaczyłam moje male szczęście. Jest tak male ze usg jeszcze nie pokazuje nawet który to tydzień ale według lekarza 3.
    To moja druga ciąża. Mam juz czteroletnią córeczkę Wiktorie.

Mieszka w
    Łódź
    O mnie
    Data
    Powtórzyłam dzisiaj betę i wynik 190 Zrobię sobie ją jeszcze raz za tydzień bo na wizytę wybieram się dopiero 27 lutego

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Hej
    Ja wczoraj zrobiłam test ale bez większej nadziei bo byłam dopiero 8 dni po owu. Chciałam sprawdzić czy ewentualnie coś widać bo nie wiedziałam czy mogę wziąć leki przeciwbólowe na kręgosłup. Po chwili na teście zobaczyłam bardzo bradzo bladą drugą kreskę! Sama nie mogłam uwierzyć ale mój mąż też zobaczył więc popędziłam na betę, wyniki 8,16 czyli 3 tydzień. Jutro idę na powtórkę bety zobaczyć czy ładnie przyrasta a na gina 20.02. Mam już jedną córkę która ma ponad dwa lata. Z kalendarza w internecie wynika że termin na 17.10 Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy

Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez maskotka Zobacz posta
    Powtórzyłam dzisiaj betę i wynik 190 Zrobię sobie ją jeszcze raz za tydzień bo na wizytę wybieram się dopiero 27 lutego
    Super beta czyli który to tydzień?
    Podziwiam Cię jak dajesz radę z całą gromadką

Mieszka w
    Łódź
    O mnie
    Data
    Cytat Zamieszczone przez agag Zobacz posta
    Super beta czyli który to tydzień?
    Podziwiam Cię jak dajesz radę z całą gromadką
    Leci piąty tydzień Powiem Ci tak. Co nas nie zabije to nas wzmocni. Na prawdę zajmowanie się 4 dzieci nawet maleńkich to wydaje mi się małe piwo po tym co już przeszliśmy. Otóż jak byłam w 5 miesiącu ciąży z Agatką u Grzesia który miał wtedy rok i 5 miesięcy zdiagnozowano białaczkę... Ta ciąża to był dopiero hard core... Ale to może kiedyś Wam opowiem. W każdym razie Grzesiek jest aktualnie pół roku po zakończeniu leczenia i przeszczepie szpiku. Moje dziecko które miało 5% szans na przeżycie żyje i ma się dobrze Jakbyś chciała poczytać to tutaj w dużym skrócie jest o nim https://www.facebook.com/events/402461446763481/ a tutaj http://www.gajusz.org.pl/informacje-ogolne/kwartalniki/ w kwartalniku Jesień 2016 na stronach 28-31 jest opisana nasza cała historia

Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Przeczytałam i teraz podziwiam Was jeszcze bardziej! Trzymam kciuki za Grzesia Taki maluszek a tyle musiał przejść, bardzo dzielny z niego chłopiec.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ooo Agag dolaczylas to i ja nieśmiało się dopiszę

Witajcie, w niedzielę test pokazał 2 kreski. W poniedziałek beta 653, a dziś 1207. Kalkulatory internetowe wyliczaja mi termin na 8 października. To moja druga ciąża. Mam już córkę, co widać na suwaczku

Maskotka byłyśmy razem we wrześniowych mamach 2014. Nie wiem, czy mnie pamiętasz, bo dolaczylam, jak dzieciaczki już były na świecie. Muszę przyznać, że od początku choroby Grzesia cały czas śledzę Wasz profil na fb. Wiele razy płakałam czytając Twoje wpisy. Spoglądalam na Maję i nie mogłam sobie wyobrazić, co Wy jako rodzice musieliscie czuć. Też cieszyłam się jak szalona, jak Grzesiu miał dobre wyniki wiedz, że bardzo Was podziwiam. Jesteście rodzicami na medal, a Grzesiu to bohater gleboko wierzę, że wszystko co najgorsze macie już za sobą no i gratuluję kolejnego maleństwa pod serduchem

Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Nie ma więcej październikowych mam?
    Jak się czujecie, macie już jakieś objawy? Kiedy idziecie na pierwszą wizytę do lekarza?
    U mnie z objawów jedynie senność i pobolewanie podbrzusza do tego tkliwe piersi. Wizytę mam 20.02. Póki co jeszcze pracuję, ale myślę że po wizycie pójdę na l4 bo moja praca wymaga ode mnie dzwigania i dość mocnego wysiłku fizycznego.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Agag jeszcze wątek się rozkreci sporo osób pewnie jeszcze nie wie, że jest w ciąży. U mnie z objawów to póki co ból piersi. No i takie pełniejsze się zrobiły, co w moim przypadku akurat jest na plus ja wizytę mam 16 lutego, to będzie 6t4d i mam nadzieję, że zobaczę już serduszko

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów