Strona 95 z 654
Pokaż wyniki od 941 do 950 z 6536

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Megii ja mogę góry przenosic. Czuje sie fantastycznie! Mam więcej energii niż przed ciąża

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Mój lekarz sprawdza, pokazuje mi migające na czerwono i niebiesko plamy na monitorze.

Megi, trudno, wolę być nadgorliwą wariatką, ale to moje dziecko i nic i nikt mnie nie przekona, żebym chodziła do lekarza rzadziej i robiła mniej usg. Nigdy sobie nie wybaczę, jak coś się stanie, ze czegoś nie dopilnowałam. Wiem, ze dwa dni po badaniu może się wydarzyć tragedia, ale to mi daje względny spokój.

Odpowiadając na Twoje pytanie. Tak, oczywiście, jak wyjdzie coś nie tak zrobie amniopukncje.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ej Maggie to ja będę mieć Agatkę! albo Olafka choć dziadkom się nie podoba i jeszcze kombinujemy.

Co do usg. Rownież jestem za robieniem badania przy każdej wizycie. Co znaczy że ciąża jest fizjologiczna, że mama się dobrze czuje? I to znaczy że jest Ok? Wg mnie na każdej wizycie powinno się badać tętno dziecka, przyrost i ogólnie. Jeśli niektórym z Was wystarcza 3 usg w ciąży, Ok, zazdroszczę tej pewności że będzie dobrze. Nikogo nie będę straszyć opowieściami z mojej rodziny czy znajomych, ale dla mojego spokoju wolę mieć zrobione usg i wiedzieć przynajmniej co miesiąc, że na ten moment wszystko jest Ok.

Odebrałam dziś wyniki te wszystkie co się robi na początku ciąży i wszystko Ok, byłam też u endo i pani doktor zadowolona bo po 4 tygodniach leczenia piękny wynik tsh 0,81 więc utrzymujemy leki jak do tej pory i musi być dobrze

Mamusia przywiozła mi w weekend ogórki kiszone... mniam...

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    dziewczyny a jak wcześniej nie było usg i babki rodziły w domach to to był dopiero kosmos.

Ja też chodzę na nfz do lekarza i jestem z niego zadowolona.
    Dzisiaj mój Piotruś wstał z zapuchniętym okiem a w ciągu dnia tylko gorzej bo zaczerwienione i ropieje, pojechałam do pediatry to stwierdziła zapalenie spojówek a teraz jeszcze temperatura mu skoczyła. Ciężka noc mnie czeka bo budzi się z płaczem że go oko boli

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    I to nie było tak dawno temu. Nawet moja mama nie miała w żadnej z ciąż usg. Także teraz mamy się na prawdę super i cieszę się, ze mogę z tego korzystać.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mało było przedwczesnych porodów? Albo dzieci umierały niedługo po urodzeniu bo były po prostu chore? To akurat nietrafiony przykład. Ile dzieci zmarło w brzuchu lub niedługo po urodzeniu u Waszych ciotek, babć... kiedyś to było zjawisko dość powszechne i brak badań na pewno miał na to wpływ.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Asiu, bardzo się cieszę, że wyniki badań wyszły dobrze. I jakie piękne TSH

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    A co do imion żeńskich to widzę, ze Hania, Zosia i Agatka wiodą prym

I na zakończenie dyskusji. Każdy robi jak uważa, jak go stać, jak chce i wybrał. Nie oceniajmy sie, bo wyraziłas się Megi jednak w dość kategorycznych słowach i ja np poczułam się wywołana do tablicy, jako jedna z szalejących. Jestem fanka osiągnięć współczesnej medycyny, korzystam wiec ile wejdzie. Jak ktoś nie chce, nie musi, jej wybór. Ale może bez wyjeżdżania z tekstami, ze szalejemy bo to nie było miłe. I również jestem ciekawa co to jest takiego fizjologiczna ciąża...

Dobranoc wszystkim.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Już myślałam, że mam jakieś rozdwojenie jaźni, jak odswiezajac stronę co chwilę zmniejszala się liczba postów. Był już post nr 1000, a teraz mój jest 978. Widocznie ktoś kasuje swoje posty. Taki ze mnie Sherlock

Edit: i już mój post jest jako 974 poobserwowalabym (co za słowo) to dalej, ale czas iść spać, bo jutro na badania
    Ostatnio edytowane przez maggie_87 ; 20-03-17 o 22:09

Maggie "Sherlocku" to ja...
    Dziewczyny życzę Wam lekkich ciąż, szybkich porodów i wspaniałych dzieci.

Ja już nie będę do Was zaglądać i nie zamierzam tłumaczyć się, ale skoro ciśnienie mi szwankuje to czas się pożegnać. Wszystkie będziecie cudownymi mamami, ba już jesteście.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów