Strona 81 z 654
Pokaż wyniki od 801 do 810 z 6537

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    I Twoje szczęście ma już sliczna buziolke...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Maggie cieszę się z Twoich wyników no i tydzień do przodu

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Podczas badania przez moment było widać wyraźnie rączkę, jakby pomachało, to był kosmos. Ale nawet dziś nie płakałam, twarda byłam :P

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Podczas badania przez moment było widać wyraźnie rączkę, jakby pomachało, to był kosmos. Ale nawet dziś nie płakałam, twarda byłam :P
    Ojej...aż mi się pysiu śmieje.. niezapomniane chwile prawda

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Maggie super wieści ja bym zmieniła w takim razie lekarkę skoro ta jest lepiej dostępna i dała radę

Mira cudny chłopiec gratuluję dobrych wieści odnośnie dzieciątka a z Twoimi dolegliwościami sobie poradzicie razem z lekami i trybem życia

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mira to są niezapomniane widoki ja dziś widziałam jak moje dzieciątko wręcz robiło fikołki. Było przodem, za chwilę odwrót i tzw. pocalujcie mnie w d... za chwilę znowu obrót. Nawet lekarka mówiła, że niezła wiercipięta, aż ciężko było jej pomierzyc wszystko a nie jadłam niczego słodkiego przed wizytą

No to Asia jutro czekamy na dobre wieści od Ciebie

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Mira cieszę się że z dzidzią wszystko dobrze, trochę cierpliwości i u Ciebie też będzie wszystko ok. Odpoczywaj i nie stresuj się na zapas.

Blanka pamiętam jak napisałaś pierwszy raz swoją sytuację jak się zapierałaś żeby mu nie mówić a tu proszę jak się sprawdził, zobacz ile byś straciła. Życzę Wam jak najlepiej i kibicuję.Jeszcze trochę a będziemy tu oglądać wasze fotki ślubne.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez maggie_87 Zobacz posta
    Ja już w domu po wizycie. Lekarka zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, aż zaczęłam sie zastanawiać czy nie prowadzić u niej ciąży. Zawsze gin na miejscu i przyjmujący codziennie. Muszę to jeszcze przemyśleć. A do sedna. Sprawdziła mi papierkiem ph i wyszło kwaśne. Powiedziała, że gdyby była bakteria papierek byłby brązowy (ph zasadowe). Pobrala wymaz na posiew i przepisala nystatynę. Dziecko oczywiście duże już badając mnie na fotelu jak ugniotla brzuch to sie zapytała, czy na pewno jestem w 10 tygodniu bo macica taka duża dziecko na usg wychodziło między 11t3d a 11t4d, więc można powiedzieć, że jest o tydzień większe. Ma 4.68cm. Sprawdziła już przeziernosc, jest mała, kość nosowa obecna A za tydzień mam prenatalne u swojego gina. Naogladam się dzieciątka w tej ciąży
    Nie umiem spac...

Maggie czy ja dobrze pamietam, ze Tobie pierwsza bhcg wyszła od razu ponad 500? To rzeczywiście Twoja ciąża może być ciut starsza. Nawet Ci wczoraj zła i występna nie pogratulowałam wspaniałych wieści. Mea culpa... Duże dzieciątko, bardzo się cieszę!
    Tez brałam Nystatyne w tej poprzedniej ciazy, bardzo dobrze ja tolerowałem.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Member
    Ermilka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-08 zobacz kalendarz
    Mira wspaniale, że u dzieciątka wszystko w porządku. Ty musisz się oszczędzać, odpoczywać i też będzie dobrze.

Member
    Ermilka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez blanka32 Zobacz posta
    Ermilka tak teraz zobaczyłam Twoje sowaczki będziesz mieć ok 2 przerwy między dzieciatkami super! Fantastycznie dla rozwoju. I podziwiam za cierpliwość bo musisz mieć jej ogromne pokłady.
    Blanka u mnie cierpliwość ma swoje granice. Szczególnie wieczorem jestem tak zmęczona a dzieciaki dopiero się rozkręcają. Wszyscy mi mówią właśnie, że na początku będzie ciężko ale potem to taka nie duża różnica wiekowa ma same plusy.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów