Strona 80 z 646
Pokaż wyniki od 791 do 800 z 6457

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ja już w domu po wizycie. Lekarka zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, aż zaczęłam sie zastanawiać czy nie prowadzić u niej ciąży. Zawsze gin na miejscu i przyjmujący codziennie. Muszę to jeszcze przemyśleć. A do sedna. Sprawdziła mi papierkiem ph i wyszło kwaśne. Powiedziała, że gdyby była bakteria papierek byłby brązowy (ph zasadowe). Pobrala wymaz na posiew i przepisala nystatynę. Dziecko oczywiście duże już badając mnie na fotelu jak ugniotla brzuch to sie zapytała, czy na pewno jestem w 10 tygodniu bo macica taka duża dziecko na usg wychodziło między 11t3d a 11t4d, więc można powiedzieć, że jest o tydzień większe. Ma 4.68cm. Sprawdziła już przeziernosc, jest mała, kość nosowa obecna A za tydzień mam prenatalne u swojego gina. Naogladam się dzieciątka w tej ciąży
    Ostatnio edytowane przez maggie_87 ; 16-03-17 o 19:17

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Ermilka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-08 zobacz kalendarz
    Maggie nasze dzieciątka bardzo podobnie rosną Cieszę się, że wszystko w porządku.

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Maggie A tak się obawialas innego lekarza.. super widać rzetelna lekarka. To mamy podobnej wielkości dzieciatka. Też mam nystatyne bardzo wysusza...Ale pomaga.

Mira????? Bo chce się wykąpać A kciuki zaciśnięte

O mnie
    Ermilka tak teraz zobaczyłam Twoje sowaczki będziesz mieć ok 2 przerwy między dzieciatkami super! Fantastycznie dla rozwoju. I podziwiam za cierpliwość bo musisz mieć jej ogromne pokłady.

O mnie
    Mira??

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Jestem, trwało to dziś sto lat...

Najważniejsze - Maleństwo ma się dobrze. 2,57 cm człowieka!! Serducho jak dzwon, rośnie zdrowo.

Matka... no cóż, trochę mniej. Mięśniak 2 cm, nadżerka na szyjce i co najbardziej martwiące przodująca kosmówka, z której przyczyny są te plamienia nieszczęsne. Do tego podwyższone D-Dimery, więc spore ryzyko zakrzepicy.

Leżeć, oszczędzać się, nie sprzątać, nie dźwigać, nie denerwować się i będzie dobrze, bo na razie nic złego się nie dzieje, dzieciątko ma się dobrze. Ale trzeba uważać i chuchać na zimne.

Dostałam skierowania na badania prenatalne i Nifty, jutro się pojadę zapisać, bo dziś już nie zdążyłam, bo rejestracja czynna do 18 była.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	usg2.jpg
Wyświetleń:	49
Rozmiar:	81.0 KB
ID:	100398

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Mira! najważniejsze że dzieciątko się rozwija. Lez i odpoczywaj musisz być dzielna. Dobrze że wiadomo skąd te plamienia. Jesteś pod dobrą opieką lekarską więc wszystko Bedzie dobrze

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Mira całe wieki minely, już zaczęłam.się martwić...naprawde. z 8mm na 2,5 cm pięknie niech tylko usłyszę ze coś robiłaś-to ochrzanie! Kanapa i glaskanie kotów... A tak serio to gratuluję z całego serca!!!:* też miałam przedujaca Kosmowke i dotego odklejajaca podniosła się. Uszka do góry!

O mnie
    Mira najważniejsze, że z malenstwem wszystko dobrze, a Ty oszczędzaj się i wypoczywaj tak jak mówisz, lepiej chuchać na zimne. Przynajmniej wiesz od czego te plamienia. Śliczne maleństwo

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Trochę się zdołowałam jak wyszłam do lekarza, ale teraz już mi przeszło. Najważniejsze, że Maluch rośnie zdrowo. Całą resztę jakoś ogarniemy.
    Dziś poszedł kolejny pakiet badań na krzepliwość. Kolejna wizyta 30.03, w międzyczasie znowu morfologia i mocz. Pójdę z torbami, ale co tam... tylko moje dzieciątko się liczy.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów