Strona 79 z 654
Pokaż wyniki od 781 do 790 z 6536

Październikowe mamy 2017

Member
    Ermilka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-08 zobacz kalendarz
    Asia myślałam, że mój tylko taki ewenement. Inni to żonom obiady, kolacje gotują a ja nawet herbaty się doprosić nie mogę. Zresztą szczerze powiedziawszy i tak pewnie by zrobił ją nie po mojemu
    Blanka wychowuj go sobie od początku

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Ermilka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-08 zobacz kalendarz
    Jeśli chodzi o ubranka to ja lubiłam śpiochy + kaftanik. Dla mnie najwygodniej było małych ubrać. Ewentualnie body z długim i półśpiochy. Jakieś tam koszule i inne wynalazki odpadają.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Cytat Zamieszczone przez blanka32 Zobacz posta
    Powiedzcie mi bo znalazłam w internetach przykładowe wyprawki i tam pisze 4 kaftaniki 4 pajacyki i w ogóle z ubranek tak mało, to mało jest prawda??
    Kaftaniki jak dla mnie są niepraktyczne. Lepsze są body, przytrzymują pampersa i nie zawijają się do góry. A te ilości 4szt to może jako wyprawka do szpitala? Bo tak w domu to nie wyobrażam sobie, żeby mieć tylko 4 pajace. Dziecko się osika, kupa przeleci, a to uleje i kilka razy na dzień przebierane. Ja ubieralam córkę w bodziaka na krótki i na to pajaca lub bodziaka na dlugi rękaw i do tego śpiochy lub połśpiochy

Junior Member
    mishka

O mnie
    czekam na Ciebie Skarbie <3
    Hej dziewczynki

krótkie pytanko do Was: co czytacie/ skąd bierzecie porady? może macie do polecenia jakąś fajną stronkę/bloga?
    byłabym wdzięczna za jakieś przykłady. ze swojej biblioteczki przeczytałam wszystko, seriale obejrzane... :P

i dodatkowo: jak robicie te suwaczki?!
    pozdrawiam Was :*

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewcZyny to tak min po 10 szt. super bo ciężko wybrać A tak nie trzeba bardzo się ograniczać.. kartoniki to te krótkie rozpinane?

Mishka ja czytam książki z życia wzięte, oglądam blogi o robótkach ręcznych typu kwiatki ze wztązek decupage itp...

Strasznie ciężko trzymać mi ciążę w tajemnicy przed rodzicami..Teraz mama dzwoniła powiedzieć mi ze od 1 lipca zapisała mnie U swoich znajomych do zbioru truskawek..Co roku jak tylko rok szkolny się kończył jeździłam sobie zarobić i odłożyć. Nic im nie mówiłam czekam dzielnie do świąt. Przyjadą to im powiem.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mishka niestety nie pomogę w chwili obecnej nie czytam, śledzę bloga mamyginekolog i parę urodowych jak mam czas... a jak Ci się nudzi spisz sobie wyprawkę z bloga srokao. Babka analizuje składy różnych produktów i będziesz wiedziała co jest warte kupna.

Blanka nie wytrzymałabym! Dlaczego nie chcesz im powiedzieć choćby przez telefon? (Z tego co pamietam są za granicą)

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

O mnie
    Asia bo trzymam w prezencie na 35 lecie ślubu. Pierwszy raz będą dziadkami. A znając moja mamę to usiadła by w samolot i przyjeciala mi gotować.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Mira czekamy

Member
    mooniaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Ermilka gratulacje. Było już co oglądać.

Mira daj znac jak tam po wizycie.

Bianka widze ze wszystko zaczęło się ukladac. I to w bardzo szybkim tempie. Oby tak dalej. Co do mówienia rodzicom to też mi było ciężko utrzymaćw tajemnicy więc jak tylko na wizycie usłyszałam serduszko to im powiedziałam. wierzę że już wszystko będzie dobrze.

Ja przed pierwszą ciążą czytałam dużo o dzieciach o ciazy glownie w necie no i w późniejszym czasie kompletowalam wyprawkę.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Nadal czekam.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów