Strona 76 z 665
Pokaż wyniki od 751 do 760 z 6643

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Blanka jakie cudne wieści! Ekstra! Hanki są bardziej przebojowe a Anie trochę subtelniejsze moja babcia i mama mają na imię Ania

Witam nową mamę

Mira jestem pewna że jutrzejsza wizyta znów Cię wzruszy zobaczysz już kawał bobaska

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar jabłuszko
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-01 zobacz kalendarz
    Strasznie super, że macie dobre wiadomości ja dzisiaj kontrolnie wybrałam sie do Pana profesora i dzidziutek mierzy 6cm w 11w2, więc rosnie jak na drożdżach. A za tydzień test pappa, któraś z Was juz to robiła?

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Blanka super wiadomość ! mi też Hania bardzo się podoba i rozważam takie imię lecz jeszcze nie znam płci.
    Dziewczyny czy dokucza Wam kregoslup lub krzyż? Dziś przesadzalam kwiaty i tak mnie polamalo że masakra. Ledwo się poruszam

Member Awatar jabłuszko
    O mnie
    Też boli, ale to od trybu ,,leniwej królowej" czyli zero ruchu... Został mi polecony basen, po zaczęciu 2 trymestru. Zapytaj lekarza może też Ci to zaleci jak już mini okres ochronny.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez jabłuszko Zobacz posta
    Też boli, ale to od trybu ,,leniwej królowej" czyli zero ruchu... Został mi polecony basen, po zaczęciu 2 trymestru. Zapytaj lekarza może też Ci to zaleci jak już mini okres ochronny.
    A nie boisz się basenu przez ryzyko infekcji intymnych? Ja kiedyś myślałam, żeby od 2 trymestru zapisać się na jogę ale patrząc na to jak wyglada moja ciąża mam coraz większe wątpliwości, ze lekarz zezwoli.

Jabłuszko, testu PAPPA chyba jeszcze żadna nie robiła, najaktywniejsze dziewczyny w wątku maja zdecydowanie późniejsze terminy niż Ty.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Cytat Zamieszczone przez blanka32 Zobacz posta
    Dzięki Mira:*
    Takie miałam przeczucia ze córcia..
    Hania albo Ania.
    Jeśli u nas będzie dziewczynka to raczej tez Hania

Member Awatar jabłuszko
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    A nie boisz się basenu przez ryzyko infekcji intymnych? Ja kiedyś myślałam, żeby od 2 trymestru zapisać się na jogę ale patrząc na to jak wyglada moja ciąża mam coraz większe wątpliwości, ze lekarz zezwoli.

Jabłuszko, testu PAPPA chyba jeszcze żadna nie robiła, najaktywniejsze dziewczyny w wątku maja zdecydowanie późniejsze terminy niż Ty.
    no właśnie ja mam taki termin, ni to wrzesień ni to październik..
    Zalecenie jest żeby chodzić rano, jak woda jest przefiltrowana przez noc i jeszcze mało kto z niej korzystał.
    Też go o to zapytałam, ale powiedział, że infekcję się łapie przez niedbanie o higienę ( co jest podobno czymś nagminnym u kobiet, a nie basen...)

Też myślałam o jodze, ale jak chodziłam na nią przed ciążą to moja koordynacja była równa 0, to teraz jest pewnie na minusie...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar jabłuszko
    O mnie
    no też tak myślę, że warto pójść. Tylko muszę z większą bacznością zwracać uwagę czy nic mi nie dolega, co może wskazywać na infekcję.
    Ogólnie czytałam (nie wiem ile w tym prawdy), że jak jest ruch to i poród szybszy.

Member
    Ermilka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-08 zobacz kalendarz
    Blanka wspaniałe wieści. Bardzo piękne imiona, lubię takie tradycyjne.

Member
    mooniaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Dobrze słyszeć od was takie pozytywne wiadomości. Mira daj znac jak malenstwo po wizycie.
    Ja miałam wizytę tydzień temu słyszałam serduszko a teraz dopiero za 3 tygodnie, więc jeszcze kawal czasu.
    Jabłuszko ja w pierwszej ciazy sporo się ruszyłam A poród miałam dluugiii. Ale mam nadzieję ze orz drugim będzie lepiej bo nie wiem czy znów zniósł to samo... choć wiem że warto

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów