Strona 74 z 646
Pokaż wyniki od 731 do 740 z 6453

Październikowe mamy 2017

Witajcie, jak moj T wrócił do domu tak nie mam czasu na nic, musimy sie nacieszyć sobą bo zaraz znowu pojedzie w trasę. Powiem wam że moje mdłości lekko puściły wczoraj to aż byłam w szoku ze tylko chwilę z rana pomeczyly. Nawet o dziwo nie śpię w dzień.
    Ja w poniedziałek bylam oddać krew na test PAPPA, w sobotę wkoncu mamy wizytę już sie doczekać nie mogę :-)
    Pisalyscie o samochodch to mamy jedno kombi, drugie suv ale dla naszej dużej rodzinki chyba potrzebne będzie coś bardziej pakownego tylko naraZie brak pomysłu co.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Mira ciesze sie z Twoich wyników.
    Ja dziś ledwo trzymam się na nogach... nie jestem w stanie nic zrobić bo ciągle mi słabo. Więc pewnie cały dzień spedze w łóżku.
    A co do wielorazowek to ostatnio gdzieś czytałam artykul o nich i sama nie wiem co myśleć. Więc zapytalam Was

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    mnie też męczą mdłości i większość posiłków jest fe, nawet obiadów nie jem bo mi na sam zapach niedobrze. Nie mam siły na nic,wieczorem nie mogę zasnąć i padam dopiero ok 2 w nocy a rano ciężko mi wstać

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Czyżbym była jedyną osobą w wątku, która jest nadal ciągle głodna i nie ma odrzutu do jedzenia?

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Mira Jeszcze ja! chociaż od kawy mnie odepchnelo wczoraj zajadalam się ogorkami kiszonymi czasem mnie zemdli ale bardziej Z przejedzenia ale nie wymiotuje

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Mnie od jajek odrzuca, ale cała reszta w każdej ilości ;] dobrze, że waga póki co stoi w miejscu i tak jak na samym początku skoczyła o 1 kg tak nadal jest to +1.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    dziewczyny macie jakieś opinie na temat wózka camarelo carmela? zastanawiam się nad jego kupnem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Ermilka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Evlin Zobacz posta
    Mira ciesze sie z Twoich wyników.
    Ja dziś ledwo trzymam się na nogach... nie jestem w stanie nic zrobić bo ciągle mi słabo. Więc pewnie cały dzień spedze w łóżku.
    A co do wielorazowek to ostatnio gdzieś czytałam artykul o nich i sama nie wiem co myśleć. Więc zapytalam Was
    Gdy byłam w pierwszej ciąży to miałam w planach używanie pieluch tetrowych

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    mira ale ja też jestem ciągle głodna tylko u mnie to jest tak że najeść za bardzo się nie mogę bo zaraz mi niedobrze, a jak jestem głodna jeszcze gorzej więc co chwilę coś tam staram się zjeść tylko cały czas wszystko czuję jakbym miała w gardle. Oczywiście już 1 kg jest na plusie od tygodnia czy tam dwóch... ech.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Member
    mooniaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Ja tez jestem cały czas glodna i najeść sie nie mogę ale Od pewnych rzeczy tez mnie odrzuca. Boje sie ze jak bede tylw jadla to waga zacznie szybko rosnac... a tego nie chce

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów