Strona 7 z 667
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 6666

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar ies
    Mieszka w
    Warszawa/Glasgow
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-01-29 zobacz kalendarz
    Bąbelek też Cię piersi nie bolą? Dla mnie to dziwne bo w dwóch ciążach to był pierwszy objaw a teraz dopiero od dziś czuje coś leciutko, sama nie wiem czy się wkręcam czy faktycznie.
    Co do objawów to mam bardzo lekkie mdłości wieczorami, w nocy jak sie obudzę i nad ranem i dziś pierwszy dzień poczułam zmęczenie. Podbrzusze czasem daje znać o sobie (że coś tam się dzieje).
    A powiedzcie czy swędzą Was piersi? bo mnie dziś zaczęły swędzieć i nie wiem czy to też objaw?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Ies ja miałam w pierwszej ciąży swędzenie piersi, więc pewnie to objaw. Mnie piersi teraz też bolą i jak wracam do domu to tylko marze żeby zdjąć stanik mdłości jeszcze mnie nie dopadły ale za to zmęczenie nie odpuszcza, mogłabym spać cały dzień. Apetytu już tak dużego nie mam ale jeszcze mi niedobrze nie było. Do tego muszę się oszczędzać, bo we wtorek w pracy zasłabłam :/ teraz mam wolne idę ostatni dzień w sobote a w poniedziałek na wizycie biorę l4.
    Miłego dnia

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Ies no właśnie mnie nie bolą. Ale w sumie to się nawet cieszę,że nie mam narazie żadnych objawów. Jakieś przeziębienie za to próbuje mnie złapać, bo drapie gardło i jakoś mi zimno. Dlatego wygrzewam się w domu i raczę gorącym rosołkiem Dobrze ,że akurat mam urlop to mogę sie wygrzać w domu.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Hej Dziewczyny. Byłam dziś na wizycie (6+4tc) i widziałam serduszko, pięknie biło mam już założoną kartę ciąży, zlecone badania i za 3 tygodnie następna wizyta. Teraz trzymam kciuki za Wasze serduszka

Member
    Ermilka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-08 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczyny. Dziś miałam pierwszą wizytę. 7tydz, termin rzekomo na 2.10, chociaz wydaje mi się że za wcześnie. Słyszałam serduszko. Następna wizyta za miesiąc.

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Maggie i Ermilka gratulacje. Niezapomniane jest to uczucie kiedy pierwszy raz można posłuchać bicia serduszka. Ja jeszcze czekam na wizytę z wielką niecierpliwością.

Senior Member Awatar ies
    Mieszka w
    Warszawa/Glasgow
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-01-29 zobacz kalendarz
    Dziewczyny gratuluję tym, które już serducho słyszały!! Ja muszę czekać jeszcze ponad tydzień!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Witajcie Brzuchatki
    Od października 2016 staraliśmy się o dzidziusia...już straciłam nadzieję. Miesiączka spóźnia mi się już dwa tygodnie. Zrobiłam dzisiaj test i są dwie kreseczki. Jutro wybieram się do gin....Trzymajcie kciuki.

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Ambrozja witaj i gratulacje! Trzymam kciuki za wizytę
    Ja mam wizyte w poniedziałek, już nie mogę się doczekać. Jutro ostatnia zmiana w pracy a od poniedziałku laba

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny :-)
    Postanowiłam i ja do Was dołączyć. Jestem w 5 lub 6 tyg... wizyta u gina w poniedziałek więc może powie mi dokladniej :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów