Strona 69 z 665
Pokaż wyniki od 681 do 690 z 6643

Październikowe mamy 2017

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Witam niedzielnie
    U mnie na początku pierwszej i obecnej ciąży zachcianki na cytrusy, pomarańcze najbardziej. Odrzuciło mnie od herbaty owocowej w pierwszej ciąży, w tej od jajek.
    Na początku zero słodyczy, teraz już się zdarzy zjeść. Mięso mi teraz śmierdzi strasznie, nie moge go jeść wcale, w tamtej ciąży nic takiego nie miało miejsca. W tej moge codziennie na śniadanie jeść drożdzówki z serem, hihihi
    Dziewczyny a co myśicie o Tuliku, miaa któraś z Was z nim do czynienia?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    ja w pierwszej ciąży miałam zachcianki na budyń, w drugiej z synem jadłam mandarynki kilogramami a teraz nie mogę patrzeć na słodycze

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ja w pierwszej mogłam jeść Non stop chleb z serem smażonym i żelki w tej pomidory w każdej postaci. Najgorsze jest właśnie muszę cos miec tu i teraz. Najdzie mnie na coś nagle ochota i szybko do lodówki czy szafki. Głodna nie mogę być bo zaraz mi niedobrze. W obu odrzuciło mnie od kawy. W ogóle mi nie brakuje, a wcześniej nawet jak miałam nerwy to chociaż bezkofeinową musiałam wypić.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Apropo zachcianek, oglądałam właśnie Masterchefa, w którym robili burgery, no i takiego smaka mi narobili, że nie ma bata, jutro będę robić burgery najchętniej oczywiście teraz bym zjadła, ale nie mam mięsa. Oj nie wiem, jak ja dziś zasnę a już mnie mdli, czyli muszę coś zjeść, a co tu zjeść, jak mam ochotę tylko na burgera

Member
    Ermilka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-08 zobacz kalendarz
    Dzień dobry dziewczyny.
    Ostatnio sie nie odzywałam, mam jakieś ciężkie dni. Przeważnie zasypiam z telefonem w ręku z zamiarem napisania. Wczoraj zaczęłam pisać posta to nie skończyłam bo dzieci zabrały mi tel.
    W tej ciąży to zachcianek nie mam. Czasami ale bardzo rzadko. W poprzednich to uwielbiałam ciepłe lody
    Nawet na moje ulubione kluski śląskie nie miałam wczoraj ochoty.
    W czwartek wreszcie wizyta. Mam nadzieję, że te dni szybko zlecą.
    Dziewczyny, jaki samochód polecacie dla 5 osobowej rodziny? Najlepiej, żeby z tyłu zmieściły się 3 foteliki.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ermilka Zobacz posta
    Dzień dobry dziewczyny.
    Ostatnio sie nie odzywałam, mam jakieś ciężkie dni. Przeważnie zasypiam z telefonem w ręku z zamiarem napisania. Wczoraj zaczęłam pisać posta to nie skończyłam bo dzieci zabrały mi tel.
    W tej ciąży to zachcianek nie mam. Czasami ale bardzo rzadko. W poprzednich to uwielbiałam ciepłe lody
    Dziewczyny, jaki samochód polecacie dla 5 osobowej rodziny? Najlepiej, żeby z tyłu zmieściły się 3 foteliki.
    Mój przyrodni brat z trójka maluchów (bliźniaki 3 lata i roczniak) jeździ VW Caddy i się elegancko mieszczą.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ermilka Zobacz posta
    Dzień dobry dziewczyny.
    Ja mam peugeot 806 on jest 7 osobowy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    u mnie też humor do d... popłakałam trochę od rana i tyle mojego. Nigdy nie może być wszystko dobrze, jak udało nam się z bobaskiem to teraz kolei mam wrażenie, że z mężem żyjemy na zupełnie innych biegunach i jest zupełnie odwrotnie niż powinno być... każdy sobie, a razem tylko tyle ile trzeba.

jesli już piszecie o autach to tak się zastanawiam, teraz jeżdżę z tyłu z Oliwierem, ale jak będzie drugie? dwa foteliki koło siebie i ja trzecia z tyłu czy dzieci z tyłu ja z przodu? ani jednej, ani drugiej opcji za bardzo nie widzę chociaż mamy dość spory samochód ford turneo

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    u mnie też humor do d... popłakałam trochę od rana i tyle mojego. Nigdy nie może być wszystko dobrze, jak udało nam się z bobaskiem to teraz kolei mam wrażenie, że z mężem żyjemy na zupełnie innych biegunach i jest zupełnie odwrotnie niż powinno być... każdy sobie, a razem tylko tyle ile trzeba.

jesli już piszecie o autach to tak się zastanawiam, teraz jeżdżę z tyłu z Oliwierem, ale jak będzie drugie? dwa foteliki koło siebie i ja trzecia z tyłu czy dzieci z tyłu ja z przodu? ani jednej, ani drugiej opcji za bardzo nie widzę chociaż mamy dość spory samochód ford turneo
    Dzieci z tylu a ty z przodu. Chyba nie zapniesz pasa jak beda zamontowane dwa foteliki? O wygodzie nie wspominając.

Co do związków to jestem ostatnia osoba, która ma kompetencje żeby radzić, wiec powiem tylko tyle - musicie to przegadać, tłumienie emocji szczególnie w Naszym stanie to kiepski pomysł.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ermilka u nas siostra męża z 3 dzieci jeździ citroenem xsara Picasso. Nowsze a też z 3 fotelami na tylnej kanapie to citroen c4 picasso. Godny polecenia jest też ford s-max. No ale i tak przed zakupem trzeba przymierzyć foteliki, czy wejdą, bo one przecież też są różnej wielkości

Asia, no to kicha, że teraz z mężem Wam się nie układa. Nie może być zbyt kolorowo, bo byłoby zbyt pięknie. Ehh życie. Myślisz, że to przez ciążę psuje się z mężem? Musicie porozmawiać i mam nadzieję, że wkrótce atmosfera się poprawi. Co do jeżdżenia z dziećmi to hmm chyba ciężko będzie siedzieć z tylu z dwoma fotelikami. Ja jeżdżę sama, a Maja z tylu i tak było praktycznie od początku. Jak akurat był mąż i Maja była mała to siedziałam z nią z tyłu, jak była trochę większa to siedziałam już z przodu. Niemowlak to z reguły przesypia całą podróż i nie robi mu różnicy, czy mama jest obok czy nie chyba że trafi sie egzemplarz, który będzie marudził w samochodzie ja póki co obstawiam wersję dwójka dzieci z tyłu, a mama z przodu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów