Strona 67 z 665
Pokaż wyniki od 661 do 670 z 6643

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    Eeeeeeej masz cos do kropek z serduszkiem ?

Dziewczyny polecam film Sprzymierzeni! Przygotujcie sobie chusteczki... poryczalam się jak bóbr.
    Ja nic Kropki są cudowne

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Eeeeeeej masz cos do kropek z serduszkiem ?

Dziewczyny polecam film Sprzymierzeni! Przygotujcie sobie chusteczki... poryczalam się jak bóbr.
    Haha ależ skąd kropki z serduszkiem są cudowne na odpowiednim etapie i Tobie takiego widoku życzę w piątek

Filmu nie widziałam, ale chyba na razie sobie odpuszczę, bo teraz nawet na reklamie potrafię płakać

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    ja tam wierzę, że w piątek to nawet jakiś przecinek zobaczę a nie kropkę haha

jakie plany na weekend macie dziewczynki? jak się czujecie?

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

O mnie
    No tak Asiu, który to już tydzień i dzień będzie u Ciebie? 7 tydzień z hakiem?

U mnie na weekend brak szczególnych planów. Byłyśmy z Mają na spacerze szukać kotków teraz obiad, a po południu pewnie moi rodzice wpadną na kawę

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    U mnie wiosenne porządki. Tzn ja zarządzam z pozycji kanapy, ale mamcia moja kochana umyła mi okna i generalnie odgruzowała mieszkanie Ja za to ugotowałam moją popisową lasagne.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Maggie teoretycznie będzie 7+3 więc jakaś szansa na przecinek chyba jest kotki znalezione?

Mira masz chyba super mamę. Z tego co piszesz jest zawsze z Tobą w trudniejszych momentach to bardzo się chwali masz dobry przepis na lasagne? Nigdy nie robiłam chociaż dużo gotuję. U mnie dziś drobiowe pulpeciki z sosem i ryżem (mąż z ziemniakami) i gotowaną marchewką, czasem trzeba mniej tłusto

My się wybieramy na jakieś zakupy, ale nie wiem bo mąż jeszcze nie wrócił chociaż miał być o 15:30 i szlag mnie trafia.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Moja mama jest najlepsza na świecie. Mam w niej największe oparcie na świecie i gdybym nie miała takiej rodziny, w życiu nie zdecydowałabym się na samotne macierzyństwo.

Co do gotowania, to generalnie rzadko używam przepisów. Zazwyczaj robię z głowy. Farsz na jaki akurat mam natchnienie (dziś był klasyczny bolognese, w zasadzie niczym się nie różni od tego do spaghetti tylko jest mniej gęsty), byle wystarczająco mokry, bo makaron daję do środka surowy, potem na 40 min do piekarnika, na końcu posypać serem. Tego się nie da zepsuć, szympansowi by wyszło
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 11-03-17 o 15:50

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Maggie teoretycznie będzie 7+3 więc jakaś szansa na przecinek chyba jest kotki znalezione?
    Jeden znaleziony rośnie mi mała kociara
    Zakupy się udały?

Mira, jak czytam o Twojej mamie to tak jakbym o swojej czytała też mam w niej mega oparcie i w ogóle zawsze powtarzam, że mama jest moją najlepszą przyjaciółką, która mnie nigdy nie zawiedzie i na którą mogę zawsze liczyć. Mam nadzieję, że kiedyś moja córka powie tak o mnie Teraz to w ogóle aż mi głupio, ile mi mama pomaga i zakupy mi nosi, żebym nie musiała dźwigać.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez maggie_87 Zobacz posta
    Jeden znaleziony rośnie mi mała kociara
    Zakupy się udały?

Mira, jak czytam o Twojej mamie to tak jakbym o swojej czytała też mam w niej mega oparcie i w ogóle zawsze powtarzam, że mama jest moją najlepszą przyjaciółką, która mnie nigdy nie zawiedzie i na którą mogę zawsze liczyć. Mam nadzieję, że kiedyś moja córka powie tak o mnie Teraz to w ogóle aż mi głupio, ile mi mama pomaga i zakupy mi nosi, żebym nie musiała dźwigać.
    No moja identycznie, tez chodzimy razem do sklepu i wnosi mi siaty do góry. I strasznie mi głupio, ze ja młodsza idę z jedna mała siateczka a mama dźwiga resztę. Mam nadzieje, ze będę taka sama mama i tez będę miała taka relacje z moim dzieckiem.

Member Awatar jabłuszko
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-01 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny Miło mi do Was dołączyć. Ja jestem już 10w5, niepokój jest, bo przeżyłam dwa poronienia dwa lata temu. Pociesza mnie to, że udało mi się dostać do ordynatora, który też przyjmuje prywatnie i wizyty są co 2 tygodnie Miłego weekendu!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów