Strona 65 z 667
Pokaż wyniki od 641 do 650 z 6664

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Ja tam jeszcze chodze w swoich spodniach oczywiście bez paska ale jeszcze mi wygodnie. Mam jakieś dwie pary spodni z pierwszej ciąży, a moja koleżanka ostatnio mi pisała że ma dwie pary dla mnie, bo jej już w nich nie wygodnie, zresztą za msc rodzi Podobają mi się spodnie w hm i c&a ale ceny są wysokie. Na allegro można wyrwać w fajnych cenach, ja mam jedne właśnie z allegro za 70 zł i są naprawdę spoko.
    Dzisiaj pierwszy poranek bez mdłości, oby to oznaczało że idziemy ku lepszemu

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Cytat Zamieszczone przez Megiiii Zobacz posta
    Mira to ja jestem ciazowa wyludzaczka publicznych pieniedzy razy 3.
    Pierwsza ciaza szpital w 7tyg do konca l4, druga od poczatku l4, teraz w kwietniu tez wezme.

Agag robie wszystko w domu, bo nie mam wyjscia. Mieszkamy sami, maz w pracy, a corka trzeba sie zajac. Jeszcze wyjelam rybe, bo mi sie zachcialo po grecku to wieczorem zrobie.
    Dobra uciekam.
    Ja też mieszkam sama z mężem i córką, ale robię tylko minimum to co muszę. Ponadprogramowo nie robię nic Cale szczęście, że córka potrafi się bawić sama i rozumie że mama źle się czuje i nawet grzeczna jest

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    MiętowaOna witaj

Jolasia, pewnie po prostu było za wcześnie, dlatego był sam pęcherzyk. Trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę, żeby był już zarodek z serduszkiem. Daj znać po.

Dziewczyny, śpicie na brzuchu? Ja przyznaję, że jak dowiedziałam się o pierwszej ciąży, to od razu przestałam spać na brzuchu i oczywiście spałam głównie na lewym boku (haha teraz pukam się w głowę) w tej ciąży śpię głównie na brzuchu i tak się zastanawiam do kiedy dam radę tak spać

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Nie śpię ale z tego powodu, ze jak się tylko położę na brzuchu to mam wrażenie, ze włożyłam piersi do imadła, strasznie bolą.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

O mnie
    Mnie przez pierwsze parę sekund bolą, jak się położę, a później już jest ok

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Byłam oddać krew (4 ampułki mi utoczyli) i mocz do badania. Mam nadzieje, ze nie wyjdą mi żadne dodatkowe atrakcje.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Witajcie nadrabiam z postami bo mnie pare dni nie było. Przyłączam sie do klubu i tez sprzątam jak musze i ograniczam sie do minimum czyli odgruzowania domu a za chwile jest spowrotem to samo przy dwoch czortach, dobrze ze starsza czasem sama z siebie ogarnie na tyle ile potrafi.
    Moje mdłości tez lekko zmalały moze to zasługa mojego T wkoncu przyjechał do domu. On to mnie zaskakuje gada do brzuszka głaszcze słucha co tam sie dzieje. Powiem wam ze to dzieciątko to chyba dar od Boga bo moj T, pochował ponad rok temu swojego dorosłego syna i jestem z niego dumna ze sie po tym pozbierał dlatego jest tak przewrażliwiony na punkcie tej dzidzi. Czasem to mu nawet nic nie mowie ze mnie cos zaboli czy zakłuje bo odrazu do lekarza mnie wysyła.

Megiiii ale narobilas mi smaka na rybę po grecku az sama dzisiaj zrobie :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Mira, trzymam kciuki za dobre wyniki. Tobie już starczy atrakcji w tej ciąży

Martita, straszne to jest jak rodzić musi pochować własne dziecko. Nie dziwię się,że Twój T jest teraz przewrazliwiony na punkcie ciąży, bo na pewno bardzo chce, żeby wszystko było dobrze. I będzie

Junior Member Awatar Jolasia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Dziewczynki własnie jestem po wizycie u gin, mam okrąglutki pęcherzyk i jak to lekarz powiedział Artysta ma 1 cm i szalone serducho
    co za ulga, mąż mi sie popłakał a taki twardziel

za 3 tyg mam zrobic kompleksowe badania ( w 10 tyg) rozyczka / glukoza itp teraz to tylko trzymać zdrową dietke mało stresów i tak do terminu porodu 26 paź
    Dziękuje Wam za otuchę :*

O mnie
    No widzisz Jolasia, my mamuśki to czasami za szybko pójdziemy na wizytę i potem jest niepotrzebny stres. Cieszę się, że jest zarodek i bije serduszko teraz możesz odetchnąć i wypoczywać

Co tu dziś tak cicho?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów