Strona 64 z 646
Pokaż wyniki od 631 do 640 z 6457

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Możesz wziąć paracetamol (np. Apap), nie zaszkodzi bąbelkowi.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Możesz wziąć paracetamol (np. Apap), nie zaszkodzi bąbelkowi.
    Taki 200mg mam. Dzięki Mira

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Byle nie ten extra z kofeiną. I nie wolno brać wszelkich leków z Ibuprofenem, tak na przyszłość żebyś wiedziała.

Junior Member Awatar Jolasia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Czesc Dziewczynki. trszke sie nie odzywałam bo sie podłamałam rowno koniec 6 tyg. poszłam do Mojego gina a na ekranie usg pokazał sie sam pęcherzyk 20 mm bez zarodka do tego pęcherzyk jak to Lekarz powiedział płaski .... a ja juz sadziłam ze uslysze bicie serduszka Mojej kruszynki
    jutro po 16 mam kolejne badanie bedzie to 6 t 5d ( termin sam narzucił lekarz eh.. niby nic zlego nie mowil ale jego mina eh.., ). Mialyscie podobna sytuacje ???

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    jolasia miałam, nie skończyła się dobrze, ale wierzę że u Ciebie po prostu owu była później niż myślisz powodzenia! daj znać trzymamy kciuki!

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Jolasia Zobacz posta
    Czesc Dziewczynki. trszke sie nie odzywałam bo sie podłamałam rowno koniec 6 tyg. poszłam do Mojego gina a na ekranie usg pokazał sie sam pęcherzyk 20 mm bez zarodka do tego pęcherzyk jak to Lekarz powiedział płaski .... a ja juz sadziłam ze uslysze bicie serduszka Mojej kruszynki
    jutro po 16 mam kolejne badanie bedzie to 6 t 5d ( termin sam narzucił lekarz eh.. niby nic zlego nie mowil ale jego mina eh.., ). Mialyscie podobna sytuacje ???
    Wręcz identyczna. W 6+0 pewna ze usłyszę serce, dowiedziałam się, ze na usg nie widać nic poza pęcherzykiem zoltkowym 35 mm. Totalna rozpacz, z tych nerwów dostałam plamienia, tydzień czekania na kolejne usg był straszny. W 7+0 pojawił się najpiękniejszy obraz i dźwięk - zarodek 8,3 mm i bicie serduszka. W poprzedniej ciazy jednak zarodek nie pojawił się i musiałam przejść łyżeczkowanie, ale wtedy tez nie było wcale pęcherzyka żółtkowego. Musisz czekać do jutra, bo wynik może być każdy.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jolasiu a przyrostów bhcg lekarz nie kazał Ci sprawdzić?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member Awatar Jolasia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    nie nie kazał, powiedział tylko ze to jeszcze wczesna ciąża i moze byc takie ułożenie bo podczas samego badania usg dopochwowego tak trzesły mi sie nózki mimowolnie ze ojej :/ no nic musze czekac do jutra przewertowałam juz tyle blogów i odpowiedzi sa podzielone ( na szczescie nie mam plamień nie krwawie czuje sie dobrze mimo lekkich nudnosci ) bardzo mocno chcialabym jutro usłyszec Fasolka ( pęcherzyk jest owalny 20 mm ) i jedynie co lekarz kazał mi brać to witaminy vita-miner i zero stresów
    Jedne kobietki mi mowia ze swoja dzidie zobaczyly dopiero z bijacym serduszkiem w 8-9 tyg jakos dziwnie boje jutrzejszego usg

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Trzymam kciuki jolasia ja tydzień temu widziałam pęcherzyk jakieś 11 mm z ciałkiem żółtym lekarka mowila że jakiś 4-5 tc i mam jeszcze tydzień czekania... masz racje jeśli nic złego się nie dzieje trzeba być dobrej mysli bo nie mamy innego wyjścia stres tylko szkodzi bobaskowi powiedziałam dziś mężowi powiedz coś do Agatki i położyłam jego rękę na moim brzuchu, a on - Oliwierek na ciebie czeka. Boszzzzzz z facetami... w pierwszej ciąży tez dopiero zaczął coś "czuć" do brzucha jak go pokopał po ręce

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Dobry; )mogę do was dolaczyc? Teramin na 04.11 ale zawsze mogę wcześniej urodzić
    Ślub 2016

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów