Strona 638 z 665
Pokaż wyniki od 6,371 do 6,380 z 6643

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Jak tam u Was po burzach? U nas była straszna nawałnica i ulewa. Na szczęście jeszcze zanim się zaczęło coś mnie tknęło i kazałam mężowi przestawić auto na podwórku żeby nie stało centralnie pod drzewem, dzisiaj rano się okazało że gdyby stało tam gdzie zawsze to na pewno byłoby uszkodzone bo spadły dwie ogromne gałęzie. U mojej teściowej pod blokiem wyrwało dwa drzewa z korzeniami a na innym osiedlu w dwóch blokach zerwało dach. Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze.
    Przez tą burzę nic się nie wyspałam, co chwilę się budziłam i Filip chyba wyczuł, że jestem niespokojna bo cały czas się kręcił.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Witajcie w ten lekko chłodniejszy dzionek. My już po śniadaniu zawijamy się na plac zabaw. Odpuszczam dziś porządki i gotowanie. Wczoraj naszła mnie refleksja że powinnam więcej czasu poświęcać synkowi, bo niedługo ten czas będę musiała dzielić na dwóch. Więc mamy zamiar aktywnie wykorzystać resztę czasu. Potem może skoczymy nad wodę i jakieś zakupy. Chce mu kupić biurko i krzesło obrotowe. Miłego dnia życzę :-)

Witajcie, u nas wkoncu pogoda idealna dla mnie 17 stopni bez slonka wiaterek powiewa oby jak najdłużej tak było.

Agag współczuje przeżycia takich nawałnic dobrze ze wam nic nie uszkodziło ani nic się nie stało, ale czytałam ze straszne nawałnice przeszły przez Polskę ze sa nawet ofiary śmiertelne.

Miłej soboty dziewczyny

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Agag dobrze, że coś Cię tchnęło z tym przestawieniem auta. U nas też była burza, ulewa i silny wiatr. Przyznam, że też miałam stracha. Maja też się wystraszyła burzy i wzięłam ją do nas do łóżka. Na szczęście u nas w okolicy obyło się bez większych szkód.

Bąbelku, mam tak samo, też staram się poświęcać Mai jak najwięcej uwagi, bo niedługo trzeba będzie dzielić czas na dwoje, a wiadomo, że maluszek będzie zajmował dużo tego czasu

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    U mnie tak samo boskie ochłodzenie. Były dwie burze. Jedna w nocy, druga rano, teraz są 22 stopnie i cudownie rześko.

Agag, masz siódmy zmysł. Cieszę sie, ze nic Wam nie zniszczyło.

U mnie zaczynamy remont. Trzeba w końcu mieszkanie przygotować na nowego lokatora. Życzę wszystkim udanego weekendu a Tobie Asiu udanego urlopu mimo wszystko i dogadania się z mężem.

Ps. Maggie, Burzujka napisała u staraczek. Wszystko u niej i małego w porządku

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mira, dzięki za info o Burzujce To u Ciebie ważne wydarzenie w ten weekend będziemy czekać na zdjęcia z efektem końcowym

Właśnie Asiu, udanego, spokojnego urlopu Ci życzę i żeby atmosfera z mężem się poprawiła

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    U mnie pierwsza burza o 5 nad ranem, druga tuż po 7. Mira-niby dzieli nas jedynie jakieś 15-20 km a patrz jaka różnica w pogodzie
    Też się cieszę ze spadku temperatury, wczoraj byłam już bliska płaczu z niemocy zrobienia czegoś aby w tym mieszkaniu zagościła temperatura niższa niż 32 stopnie.
    Dzisiaj przyjechali teściowie, zrobiłam teściowej hybrydę sobie przy okazji też, pojechali i wrócą wieczorem po dzieci, które chętnie chcą jechac na wieś ( ciekawe ile to potrwa). Ale ja nieco dychnę i wezmę się za kolejne malowanie tym razem miejsc, które są często uczęszczane, więc czym mniej domowników tym lepiej.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    mama kraków

Data
    [img]https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxdqk3lihh7lmj.png[/img]
    U mnie też dzisiaj nareszcie super ochłodzenie dodatkowo do południa padał deszcz więc teraz jest naprawdę przyjemnie. Od razu samopoczucie 100 razy lepsze i sił więcej, nawet byliśmy z moim M w Ikei pooglądać rzeczy dla Dzidziula. Dziewczyny piszecie że już macie gotową wyprawkę, ja dopiero zaczynam wszystko kupować i jest tego naprawdę sporo, skorzystałam z waszej listy i tylko co trochę coś do niej dopisuję ale powoli widać postępy szafa się zapełnia w przyszłym tygodniu ma być wózek, dodatkowo w ten weekend zamówimy łóżeczko z pościelą w komplecie, rożek i organizer, muszę tylko wybrać z M wzory pościeli bo podoba mi się kilka

Bąbelku leki pomogły jest o wiele lepiej, widać poprawę

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    U mnie nie było burzy na szczęście za to teraz do mnie dociera i mam nadzieję że przejdzie łagodnie.
    Temperatura dzisiaj bardzo fajna bo chłodno więc wzięłam się za prasowanie Antosia ubranek ale tyle się tego nazbierało że jeszcze kilka takich podejść muszę wykonać żeby skończyć ale najważniejsze że już mam poprzebierane i poprane więc pomału poprasuję i będę się brała za pakowanie torby do szpitala. Wczoraj wzięłam się za przeglądanie allegro w celu zakupu potrzebnych rzeczy do wyprawki i wstępnie mam dodane do koszyka a w wolnej chwili jeszcze przejrzę i zamówię

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Zapomniałam się "pochwalić". Kupiłam co prawda używany ale nowych z tapicerką już nie robią ( wszędzie ecoskóra czyli dziadostwo) fotel z funkcją relax. Czyli podnoszonym podnóżkiem i regulowanym oparciem. Dziewczyny-polecam to z całego serca ! Rewelacja ! Nawet Pani od którj go kupiłam (posiada w domu uszaka) stwierdziła, że do karmienia to najlepsza opcja, bo uszak już nie ma tak szerokich oparć na ręce.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów