Strona 636 z 665
Pokaż wyniki od 6,351 do 6,360 z 6643

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Można tak powiedzieć. Gin zalecila cyklo na obrzęki. W trakcie wyszły hemoroidy. Farmaceutka powiedziała że skoro gin nie dal konkretnej dawki to by sugerować sie ulotką. Dlatego tak mi wyszło.

Myślę że do ndz jeszcze nr brała po 1 tabletce. I odstawie.

2. dzieckozakupy.pl
    babelku ale czemu smiech na sali. Przeciez Cie nie zignorowala tylko zawolala kogos kto byl w stanie Ci pomoc. Akurat to calkiem odpowiedzialne podejscie ze z bolacym kregoslupem nie bierze sie za pionizacje, ktora jednak wymaga troche uzycia sily. smiech na sali to bylby gdyby kazal ci samej wstac.

Kiora takie obrzeki jak opsujesz to nie sa do diagnozowania sie samemu, tylko do pokazania lekarzowi. Bo to moze byc tylko glupota, ale moze tez wlasnie byc poczatkujace zatrucie ciazowe, albo jakies zapalenie zyly. Idz z tym do lekarza, zwlaszcza ze sie martwisz. A Ty mi wygladasz na taka co za bardzo sie nie martwi.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    mi właśnie kazali wstać samej, tylko pokazali jak to zrobić prawidłowo (wiecie o co chodzi). Każda z sali wstawała sama w ten sposób i pokolei nas wywozili wózkiem z tej pooperacyjnej (na już zwykły oddział piętro wyżej). I nie widzę nic w tym złego bo ta pionizacja nie była już zła. Co do przeciwbólowych zależy od szpitala, nam ładowali w brzuch morfinę od łóżka do łóżka serią jak minęła godzina działania i nikt o nic nie musiał prosić. Ostatnia dawka przed wyjazdem na normalny oddział, ale własnie przez to nie kazali mi jeszcze karmić parę godzin Oliwierka a tam już paracetamol z kroplówki chyba dobę potem już w tabletkach nam dawali bo mówili, że musimy odstawiać. Akurat na to narzekać nie mogę. Jak będzie w innym szpitalu zobaczymy, ale chyba rzadko aż morfinę dają tak po prostu z marszu każdemu. A jak jedna dziewczyna mówiła że nie chce to jej powiedzieli że nie wie co mówi.

aguś dzięki za miłe słowa, zebrało mi się wszystko co wymieniłaś, ale szczegóły zachowam dla siebie bo zupełnie nie ma się czym chwalić generalnie jestem beznadziejna w każdej z możliwych dziedzin.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, które używają Sprout - tez Wam po aktualizacji wyczyściło do zera cały dziennik ciąży? Wściec się można, miałam tam pozapisywane przyrosty wagi Maksa, zdjęcia z usg i wszystko zniknęło. Reszta danych jest, ale tego nie ma

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    ja nic tam nie wpisywałam więc nie wiem mira takie rzeczy robię na bellybestfriend, wykupiłam sobie full wersję za jakoś 50 zł na całą ciążę i tak mam przyrosty moje, jego i wszystkie takie rzeczy

22.10.2016(*)6tc

Ech Asia mezczyzni to tak maja ze przynosza frustracje z pracy do domu. Å pozniej nam sie obrywa bo jestesmy najblizej. Nie wszyscy oczywiście ale to jednak taka ich wspolna cecha. Grunt zebys wiedziala ze nie jestes beznadziejna w zadnej dziedzinie. Za to on na chwile obecna jest beznadziejnym mezem ciezarnej kobiety

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta

Niestety Kiora to nie jest z dnia na dzień. Są upadki i wzloty od dawna, z tym że ja mam coraz mniej siły by żegnać te spory i dlatego robi się coraz gorzej. Na pewno dużo zawdzięczamy jego pracy, co prawda dzięki niej naprawdę jest Ok finansowo, za to czasu i siły nie ma mąż dla nas prawie wcale dla syna jeszcze bo widzę jak go kocha, ale już nie dla mnie.
    My jesteśmy 10 lat po ślubie (of kors żadna z rocznic nie była świętowana bo i po co, on nie odczuwa póki co takiej potrzeby). Wierz mi na słowo, że były takie momenty w naszym życiu, ze miałam ochotę na serio targnąć się na jego i swoje życie.
    Bywało bardzo źle. Mieliśmy kryzys za kryzysem, wieczne burze bez słońca na horyzoncie.
    Moja ciotka mi kiedyś powiedziała " dużo ze sobą rozmawiajcie, jak nie bedziecie to wszystko zdechnie" -a wiedziała o czym mówi, bo jej związek właśnie taki jest po dziś dzień.
    Podobno najgorsze jest pierwsze 7 lat związku, później zaczyna się klarować. Ja mogę powiedzieć śmiało, ze od roku ( a jesteśmy ze sobą już 13 lat) jest w miarę normalnie. Czyli bez absurdalnym awantur, latających szklanek, wyzwisk i tego typu idiotyzmów. Nauczyliśmy się ze sobą żyć. Ale partnerstwem to jakoś nie do końca można nazwać.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    dzięki kiora, od razu mi lepiej jeszcze parę lat i może nie będzie tak źle dzięki jasełko, jestem pewna, że jego praca ma tu duże znaczenie.

22.10.2016(*)6tc

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Asiu-prawda jest jedna i niezaprzeczalna-życie a szczególnie związek to sztuka kompromisów. A że każdy z nas rodzi się z naturalnie wrodzonym instynktem do samozadowalania siebie a nie innych to i trudno jest na te kompromisy w razie potrzeby iść. Ja wiem, że to się wszystko łatwo pisze, gdera, filozofuje. Ja już do tego etapu doszłam, choć jest czasami strasznie ciężko. Czasami zamykam dziób dla świętego spokoju a czasami wywrzeszczę wszystko co mi na wątrobie leży, bo inaczej by mnie rozsadziło. Dzisiaj miałam taką sytuację i o dziwo mENżu chyba skumał od razu, ze już wystarczy tego "zaraz, za chwilę to zrobię", wziął się za robotę, choć wkurw był na naprawdę wysokim poziomie, ale co miał zrobić to zrobił. I atmosfera w domu się oczyściła, napapał się obiadku i obecnie słodko śpi przed kolejną nocką w pracy.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Jaselko może nie do końca opisałam jak to wyglądało. Zdawała mi się że pomoc powinna być na zawołanie gotowa tym bardziej że chodzi o sale pooperacyjne. Pielęgniarka kazała nam już wstac i poszla. Mogła chwilę zostać. A my we 2 ledwo doczoglaysmy się do łóżka by zadzwonić po pomoc. Równie dobrze któraś mogła upasc i wtedy by było dopiero.

Ja mam jakoś darmowa czasową aplikacje.

Jak u was upał, u nas masakra dziś.

Mamakrakow a Ty jak się czujesz?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów