Strona 633 z 646
Pokaż wyniki od 6,321 do 6,330 z 6457

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Jak Was czytam to pierwszy raz zaczynam się cieszyć z tej planowanej cesarki.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Wiadomo nie ma złotego środka. Jedno jest pewne jeśli będziecie miały jakieś przeczucie że coś idzie nie tak, walczcie o swoje prawa. Mamy rodzic po ludzku. Niestety część lekarzy chyba o tym zapomniała. Mimo wszystko mam nadzieję że niedługo na naszym forum zaczną spływać same pozytywne relacje porodowe :-)

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Zachowanie lekarzy czy pielęgniarek o jedno. Ale najważniejsze-przynajmniej moim zdaniem to bycie z kimś na porodówce, kto trzeźwo myśli i nie chce dla nas źle. Mama czy siostra coś w ten deseń. Za wczasu uświadomić o prawach i uczulić na niektóre sytuacje. Bo podczas porodu matka nie myśli o kłótniach tylko o tym aby jak najszybciej z tej porodówki wyjść. To strasznie przykre, że kobiety nadal i to już w takich czasach szykują się do szpitala psychicznie jak na wojnę.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Ale żeście dziewczyny wprowadziły atmosferę porodowa az sama zaczynam miec cykora, niby wiem czego moge sie spodziewać ale kazdy porod niesie za sobą ryzyko komplikacji a najbardziej boje sie tego bolu i wstania po zabiegu ostatnio mega bolało a teraz nie umiem sobie tego nawet wyobrazic.

Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Wpisów
    9
    Nie miałam na celu nikogo straszyć, tylko uczulic na pewne kwestie. Ja byłam zbyt latwowierna i cicha. Teraz ide z innym nastawieniem, bo wiem czego mogę się spodziewać i że należy reagować i tak jak pisze Kiora warto mieć trzeźwo myslacą osobę przy sobie.

Martita a Ty jesteś po 1 czy 2 cc?

Babelku ja jestem po dwoch cięciach dlatego mam cykora przed tym trzecim :/

Wogole mna sie dzis nie przejmujcie jakis mam nostalgiczny marudny dzien

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny.
    Ledwo za Wami nadążam z czytaniem a gdzie tu jeszcze pisanie.
    Robaczku nie mogę się napatrzeć na Twoje dzieła sztuki powiedziałabym że Ty od zawsze przy maszynie siedzisz bo wszystkie te rzeczy są ślicznusie wzór wybrałaś bardzo ładny, świetne są te motylki,mogłabyś założyć mała firmę i szyć na zamówienie gratuluję udanej wizyty i rosnącej Amelki
    Wszystkim dziewczynom które ostatnio wizytowaly gratuluję samych pozytywnych wizyt i dobrych wiadomości maluszki zdrowo rosną i to jest najważniejsze a że mamy coraz wiecej na plusie no cóż pomyślimy o tym po porodzie żeby je zgubić

Mira wózek prezentuje się bardzo ładnie tata Maksia się spisał a czy na wizyty dalej chce z Tobą chodzić? Odnośnie naklejki którą wybrałaś do sypialni to mam pytanie do Ciebie, jaką farbą zamierzasz pomalować sypialnie bo jeśli z firmy beckers to od razu Ci ją odradzam bo u mojej Natalii w pokoju na tej farbie niedawno przykleiłam podobne drzewko i się wszystko odkleja(nie wiem jak by było na innych farbach zmywalnych),dziś robiłam poprawki takimi naklejkami dwustronnymi do przyklejania zdjęć w albumach i zobaczymy jak to się będzie trzymać. Zdjęcie wrzucę na dniach z kompa bo nawet fajnie wyszło.

Asia podziwiam za tą dietę. Ostatnio myślałam o Tobie,to dobry znak u Ciebie że miewasz napinanie brzucha i bodajże skurcze,to dobrze rokuje ku porodowi sn. Ja nic takiego nie mam podobnie jak w pierwszej ciąży,w dodatku moja się chyba znowu przekręciła główką w górę,ma jeszcze czas się przekręcić, ostatnio jest bardzo aktywna.

Pozdrawiam wszystkie mamusie wybaczcie że się nie odniosę do wszystkich wpisów,nie pamiętam już co chciałam napisać i do kogo, upały mi nie służą i nie jestem w formie.

Mamy którym puchną nogi jak znosicie te upały?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Wpisów
    9
    Agus co do nóg to mi wcześniej puchly ale od ndz biorę cyclo3forte( zalecenie gin) i od tego momentu jak narazie mam spokój pomimo tych nieziemskich upalow. A jak będzie dalej to zobaczymy :-)

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Apropo miłych rozmów porodowych wczoraj kupowałam ciążowe ciuszki od jednej z mam z sąsiedztwa i miała 5 tygodni temu drugie cc bo lekarz jej mowil, że jak pęknie macica podczas próby vbac to nie uratują ani jej ani dziecka, a w lepszym wypadku usuną macice i nie będzie można mieć więcej dzieci, przekonywała mnie także zrobiło mi się nieswojo po tym co mam w głowie od dawna. Wiem o tych konsekwencjach jednak zdarzają się one bardzo, bardzo rzadko i że idzie coś nie tak idzie zaobserwować wcześniej. Muszę spytać mojej lekarki czy jej się to zdarzyło.

Aguś odzywaj się częściej, nawet o pierdołach to prawda mam te przepowiadacze, nastawiam się dzięki temu pozytywnie, ale to też nie musi nic oznaczać. Moja koleżanka obecnie w trzeciej ciąży ma szyjkę od 26 tc na 1,5 cm, od miesiąca (obecnie 38 tc) chodzi z rozwarciem 3 cm i nic więcej się nie dzieje. Nie ma reguły z tymi porodami

Też mam dość melancholijny nastrój Martita. Jutro jedziemy nad morze, a ja 3 noce już śpię w salonie bo tyle się nasłuchałam ostatnio o sobie że się odechciało znów całego małżeństwa i zamiast spędzić miłe wakacje nie wiem jak będzie. Czekam cały czas na jakieś miłe słowa z jego strony i żebym poczuła że mu zależy na mnie, chore zeby 2 lata po ślubie tak bardzo mi tego brakowało tylko krytyka z każdej strony.

No to pomarudzilam, pora cos zjeść i wziąć sie za robotę już dzisiaj popakować co nie co. Miłego dnia!

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Aguś, jeszcze nie kupiłam farby. Zazwyczaj maluję Duluxem albo Dekoralem, naklejek już kilka miałam i nie zauważyłam większych problemów z odklejaniem.
    Dzięki za cynk odnośnie Beckersa, zapamiętam Tata Maksa nie chodzi ze mną na wizyty, był raz na usg połówkowym tylko.

U mnie zapowiadają dziś 36 st. Masakra, ale na pocieszenie to chyba ostatni taki dzień tego lata. Nie ruszam się z domu. Wieczorem i w nocy solidnie popadało, więc teraz jest pięknie rześko, ale pewnie nie długo. A jak u Was? Też tropiki?

No i jeszcze jedno. Od wczoraj liczę sobie 8 miesiąc ciąży. To już nie są przelewki...

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów