Strona 632 z 667
Pokaż wyniki od 6,311 do 6,320 z 6665

Październikowe mamy 2017

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Ja miałam przed 2 cesarką. Przed 1 porodem ( a szłam na pn nie robiono usg).
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ja miałam Bąbelku robione przy przyjęciu na porodówkę badanie palpacyjne i usg. Wyszła waga jak u mojego dr dzień wcześniej czyli Ok 4 kg (urodził się 3880). Muszę spytac mojej dr czy u niej w szpitalu też robią przy przyjęciu. A narkozę miałam bo pare razy nie udało się wbić anestezjologowi w kręgosłup do miejscowego. Nawyzywal mnie bo się prostowałam, No niestety chyba już nie planowałam za bardzo nad swoim ciałem i zrobili narkozę.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Rozumiem Asiu :-) Czyli to usg pewnie się ma od szpitala. Muszę to koniecznie wziąść pod uwage :-)

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ja będę mieć na pewno usg tego 25.09. Ile to będzie dni przed CC nie wiem, ale pewnie nie więcej niż tydzień.
    Na SR nam mówili, ze na Izbie jak jest czas to robi się full zestaw: usg, badanie gin i ktg, a u mnie czas będzie, także pewnie ostatnie usg będzie tak samo przy przyjęciu.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Bąbelku jak rodziłam w Toruniu, to nie zrobili mi usg. Jedynie badanie palpacyjne na fotelu i ktg. A akurat Maja była 2 razy owinięta pępowiną wokół szyjki i przez to spadało jej tętno w kulminacyjnym momencie porodu. Nie wiem jak jest w szpitalu, w którym teraz chcę rodzić, ale będę starała się walczyć o to usg.

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    To dobrze że u was robią usg przed porodem. Widzicie ja w pierwszej ciąży nie do końca wiedziałam co jak ma wyglądać. Teraz człowiek swoje przeżył to się na co zwrócić uwagę i kiedy nie dac się wmanewrowac. Np.te masaże szyjki macicy, jak dopytalam teraz gin to powiedziała żeby nie wyrażać absolutnie na to zgody bo w takim momencie to jest tylko katorga dla kobiety. A tam nikt mnie nie pytał o zgodę, tylko łaskawie poinformowali że zrobię by rozluźnić szynkę macicy. To samo przy wodach powiedziałam że białe białe na pewno nie były ale mnie zbyli, a książeczce wpisali jednak zielone. Tylko że 16h zdążyli mnie wymeczyć. A o tym że synek miał zamartwicę umiarkowaną dowiedziałam się w dniu wypisu jak sama się doczytałam w papierach. Pisze Wam to mu przestrodze byście nie dały się nabrać jak ja, bo niestety nie wiadomo na kogo trafimy.

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Ja dzień przed porodem wyszłam ze szpitala z patologii ciąży, bo miałam straszne wymioty więc usg miałam na świeżo robione dlatego już mi nie powtarzali. Na porodówce miałam mierzoną miednicę no i cały czas praktycznie ktg. I tak z usg i z mierzenia wyszło im 3300 a Zuza miała 2940g.
    Zgadzam się z bąbelkiem, że przy kolejnym porodzie zwraca się uwagę na więcej rzeczy. Jedno jest pewne trzeba pytać, pytać i jeszcze raz pytać. Lekarze i położne mają obowiązek nam wszystko mówić ale wiadomo jak to wychodzi, dopóki człowiek sam się nie zainteresuje to często niczego się nie dowie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Słyszałyście o tych chusteczkach? https://www.ekodrogeria.pl/chusteczk...SAAEgLgj_D_BwE
    Mają w sobie 99,9% wody, 0,1% ekstraktu z grejpfruta i nic więcej. Ciekawostka może dla tych mam, które nie chcą używać innych nawilżanych chusteczek ze względu na składy. Cena niestety wysoka.

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Ja przed pierwszym porodem miałam robione usg. Teraz mam nadzieje ze też zrobią Chociaż w szpitaltalach różnie bywa. Dziewczyna która rodziła przede mną miała mieć niby synka 3300 a okazało się że ponad 4 kg I rodziła naturalnie, Dobrze ze był to jej drugi poród.

Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez smile. Zobacz posta
    Ja przed pierwszym porodem miałam robione usg. Teraz mam nadzieje ze też zrobią Chociaż w szpitaltalach różnie bywa. Dziewczyna która rodziła przede mną miała mieć niby synka 3300 a okazało się że ponad 4 kg I rodziła naturalnie, Dobrze ze był to jej drugi poród.
    Moja koleżanka miała tak samo. Niestety przez to jej nie nacieli i mocno popękała.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów