Strona 63 z 667
Pokaż wyniki od 621 do 630 z 6665

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Megiiii Zobacz posta
    Blanka nie śmiej się, ale aktualnie czytam Narnię, ogólnie moja siostra wykupuje pół empika/u nwm jak się piszę i mi pożycza książki. Także falami przechodzimy autorów polskich i zagranicznych, teraz już mniej, czasu mniej i sił wieczorem, ale kiedyś 3 książki w tyg to norma, tym bardziej, że my tv nie oglądamy. Tzn od rana do 20stej jest zupełnie wył, a potem to różnie, ja tylko w środy na dobre oglądam, mąż częściej, córka wcale.
    Ja Harrego Pottera czytałam bo dzieci w szkole czytały i odpowiadały. Chciałam być na czasie. Czytając dziecko w tych czasach to rzadkość. Zdawałam na ferie świąteczne dziewczynkę z zapałkami jako lekturę to 3 z 15 przeczytało A to tylko 4 strony w tym 3 obrazki... nie mówiąc już o kajtku rodzice na zebraniu mieli pretensje że tyle muszą czytać.. tylko tv i komputer. Chwała się ze audiobook słuchali!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    mój chciał dać mi kwiaty, ale jak usłyszałam o tej promocji z rossmanna powiedziałam, żeby mi dał tyle co chciał na bukiet do perfum, resztę dorzuciłam. Do tego w weekend wybierzemy się po jakieś spodnie ciążowe. Jeszcze po pierwszej nie zgubiłam całkiem brzucha i o ile "wpijanie" się spodni w niego mi wcześniej nie przeszkadzało, tak teraz chodzę w rozpiętych lub na gumce bo jakoś wolę by były luźniejsze.

megiii nie zastanawiaj się, ciesz się że już w tym tygodniu wizyta, u mnie jak widać jeszcze 8 dni na potwierdzenie... ale dzięki mdłościom jestem dobrej myśli

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Dziewczyny wyniki w normie tylko leukocyty troszkę podwyzszone☺
    Cieszę się że cukier jest ok bo bym nie przeżyła drugi raz tego pic
    Ja też lubię serię książek pisane przez życie ☺
    A wczoraj dostałam rafaello a kwiaty przed wczoraj ☺
    Asiu gdzie zamierzasz kupić spodnie? Nawet nie wiem gdzie szukać...

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    h&m . Niestety ceny 129-149 zł, ale póki co kupię tylko jedną parę, potem drugą i będę jakoś nosić na zmianę do tego dokupię na allegro jakieś legginsy do tuniki, ale muszę poszukać bo brałam jakieś najtańsze w pierwszej ciąży i po 2 miesiącach robiła mi się dziura na wewnętrznych szwach w kroku

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    h&m . Niestety ceny 129-149 zł, ale póki co kupię tylko jedną parę, potem drugą i będę jakoś nosić na zmianę do tego dokupię na allegro jakieś legginsy do tuniki, ale muszę poszukać bo brałam jakieś najtańsze w pierwszej ciąży i po 2 miesiącach robiła mi się dziura na wewnętrznych szwach w kroku
    Asia zarejestruj się w mobilnej aplikacji dostaniesz na pierwsze zakupy 10% tel z zdjęcie kodu pokażesz przy kasie i od całości 10% Ja tak zrobiłam w poniedziałek.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Megiiii Zobacz posta
    Mira absolutnie nie mialam na mysli gdzie pracujesz tylko czy teraz pracujesz prxy takiej obstawie lekow i niejako hrp.

Asiu ja oddalam siostrze spodnie ciazowe z hm, wiec bede musiala kupic, ubran mam sporo, ale obie ciaze finiszowalam w zimie to same grubsze ubrania, ale mnie to cieszy, dawno na zakupach nie bylam
    Nie, lekarz nie pozwolił, nawet mnie nie pytał na pierwszej wizycie (a to było ledwie dwa tygodnie po owulacji) czy chce zwolnienie, to nie podlegało dyskusji. A, ze ja tez miałam trochę wyrzutów do siebie o wieczne zgrywanie siłaczki, to bez mrugnięcia okiem przystałam na to. Wiem, ze ciężarne spędzające cała ciaze na zwolnieniu delikatnie mowiac nie maja dobrej prasy, ale co zrobić, Maleństwo jest najważniejsze.

Chyba większość ciężarnych nosi spodnie z H&M.

Ja jem Femibion Natal 1, duże tabletki ale mój lekarz go zaleca.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Po weekendzie chyba będę musiała podjwchac do H&M i zobaczyć te spodnie ☺ dobrze że duża część ciąży to sukienki i legginsy ☺

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    To ja chyba jakaś dziwna jestem, bo w ogóle nie akceptuję tych spodni ciazowych czy legginsow z pasem ciążowym. W poprzedniej ciąży drażnił mnie ten pas i jak było zimno to chodziłam w zwykłych legginsach lub spodniach w gumkę i po prostu nosiłam je pod brzuchem. No a jak było cieplo to sukienki

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Megiii o legginsach najtańszych mówiłam z Allegro z Hm nigdy nie miałam, pewnie są o niebo lepsze.

Femibion brałam w pierwszej ciąży, podobno są dobre zresztą cena tez mówi swoje.

O mnie
    Ja tez łykam femibion.
    Jak myślicie czy można wziąć coś na ból głowy. Zaraz mi ja rozsadzi zasnąć nie mogę, zimne okłady pomagają tylko do czasu aż się nie zagrzeja..jeszcze trochę i zacznę jaska gryźć..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów