Strona 628 z 646
Pokaż wyniki od 6,271 do 6,280 z 6455

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Smile ładny wózek
    My juz po wizycie. Antos waży 1670g. Ułożony główka do dołu i wszystko jest dobrze. Następna wizyta 06.09. I to chyba juz przed ostatnia wizyta u lekarki bo mowila ze od 36 tc to już tylko ktg które robi położna.
    W ogóle zdjęcia nie mamy bo Antoś jest upierdliwy a mi trochę przykro bo widzę jak mojemu zależało... cóż najważniejsze że Antoś jest zdrowy.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Evlin, to Antoś pięknie nadgonił pamietam, że był mniejszy od Maksa a teraz są równi Super

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Smile bardzo ładny wózek

Evlin, super że wszystko dobrze z Antosiem i jak ładnie przybrał na wadze od ostatniej wizyty kurczę a mój gin wręcz przeciwnie- pod koniec ciąży chce częściej widzieć ciężarną. Teraz sobie zdałam sprawę jak męczące i niebezpieczne na samej końcówce będzie dojeżdżanie do gina 65km w jedną stronę :/

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Evlin, cudowne wieści :* Antoś duży i silny

Evlin ale ładnie Antoś urósł faktycznie nadrobił z waga, nic tylko sie cieszyć a zdjęciem sie nie przejmuj nasze dzieciaczki sa coraz większe i ciezko juz uchwycić zeby wyszło ładne i czytelne.

Maggie ja juz co dwa tygodnie mam wizyty następna 19 sierpnia dobrze ze mam blisko tylko te kolejki mnie dobijają, ze względu na stara znajomość z lekarka juz mnie zapisuje na 7:50 jako pierwsza zobaczymy czy jeszcze kogoś nie wciśnie.

Kurczę dziewczyny co ja mam dzis za dzien, drzwi do lodowki za mna sie nie zamykają ciagle cos żuje i jem juz sie czuje jak wieloryb a co za miesiac bedzie

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Zobaczcie jaka dziś u mnie piękna pełnia budynek w tle to szkoła Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_20170809-213418.jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	11.2 KB
ID:	101644

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny wiecie może czy na ktg mam jeździć do szpitala czy jak? U mnie w przychodni raczej nie ma bo to nowo otwarta przychodnia. I położna jest tylko trzy godziny tygodniowo w tym ma patronaze.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    Smile - ale piekne zdjecie. Szkola w świetle księżyca wygląda jak jakieś zamczysko.
    Evlin - gratuluje dużego bobasa. Ze zdjęciami, jak mówi Martita, będzie coraz gorzej. Mojemy malemu na ostatniej wizycie też nie udało się zrobić ładnego zdjęcia.
    Ok, ja uciekam spać, bo coś kiepsko się czuję. Położyłam się po południu i to był błąd, bo obudziłam się totalnie skołowana. Dobrej nocy!

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Evlin Zobacz posta
    Dzięki dziewczyny wiecie może czy na ktg mam jeździć do szpitala czy jak? U mnie w przychodni raczej nie ma bo to nowo otwarta przychodnia. I położna jest tylko trzy godziny tygodniowo w tym ma patronaze.
    Ja jeździłam do szpitala ale wiadomo że wszędzie jest inaczej

Member Awatar jabłuszko
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-01 zobacz kalendarz
    Evlin Antosie to duże chłopaki! Gratuluję udanej wizyty

M zaopatrzył mnie na jutro w lody i arbuzy, oraz zamierzam cały dzień przesiedzieć u nas w piwnicy bo jest tam o wiele chłodniej.
    I przyznałam M rację, że w przyszłym roku montujemy klimatyzację ( w tym już odpuści mi tego syfu, a w przyszłym pojadę z maluchem gdzieś po prostu na czas montażu i sprzątania bo wzbraniałam się, gdyż uważam że jest to zbędny wydatek, ale cofam moje głupie i niemądre słowa

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów