Strona 627 z 665
Pokaż wyniki od 6,261 do 6,270 z 6649

Październikowe mamy 2017

Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny!
    Mira - bardzo fajny wózek i drzewko.
    Bąbelku - dzięki za szpinakowy przepis. Ja w ogóle bardzo lubię szpinak, tylko gdzieś czytałam, że on oprócz żelaza zawiera też dużo wapnia i przez to żelazo słabo się wchłania, więc nie wiem jak to do końca z tą jego skutecznością.
    Robaczku - spiworek - cudeńko. Ciekawa jestem kolejnych dzieł ☺.
    Co do zwierzaków, to ja też uważam, że z takich kontaktów są same korzyści. Pilnowałabym tylko odrobaczania i nie zostawiałabym ich jednak samych z dzieckiem. Inna sprawa czy taki zwierzak, który wychowywał się sam zapała miłością do dziecka. Koty zwykle nie lubią takich już chodzących dzieci. Moje zawsze przy takich wizytach czmychały do najciemniejszej dziury. Moja poprzednia psina też raczej unikała kontaktów z dziećmi, ale nic im nie robiła. Na psa trzeba było trochę uważać, bo gdy dzieci zaczynały piszczeć, on zaczynał szczekać, wtedy dzieci zaczynały uciekać, a jemu włączał się instynkt pasterski i próbował je podszczypywać w nogi. No ale pewnie gdy dziecko pojawia się w domu jako noworodek jest inaczej - zwierzak ma trochę czasu żeby przyzwyczaić się do jego obecności, zanim zacznie chodzić.
    Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Dziękuje dziewczyny za wszystkie kciuki jesteście kochane <3
    Jabłuszko duży synuś rośnie oby klęczenie w takiej pozycji pomogło na nerki.
    Robaczku! Jakie śliczności wyczarowałaś spod maszyny naprawdę jestem pod wrażeniem
    Martita śliczne ubranka upolowałaś
    Mira świetnie, że tata Maksa nie nawalił i śliczna fura Ja swoją limuzynę musiałam rozłożyć i pochować ale kiedy spojrzę na przykrytą gondolę to ciągle się uśmiecham więc doskonale Cię rozumiem
    Ja do tej pory jak patrzę na przewijak czy łóżeczko to cieszę się jak głupia...a jak mam gorszy dzień to układam ubranka i jakoś lepiej na serduchu się robi
    Jabłuszko zdjęcie kota wczoraj mnie powaliło jakiś czas temu sama o to pytałam. Moja mama mówiła zeby pozbyc się kota bo sierść, bo chodzące zło itd... Z resztą Teściowa też nie może przeżyć sierści;/ Po czasie przestałam się przejmować i kot wchodzi czasem do łóżeczka... i wiem ze bedzie problem z gondolą bo już Kotka chciałaby w niej spać.. nawet już jest odcisk ząbków na budzie.... ale przecież za to nie wyrzucę kota. Liczę, że nikt nie zauważy ;P Najbardziej rozbawił mnie tekst że musimy bardziej pilnować zeby kot nie wchodził do sypialni...
    Mira zazdroszczę że Twój kot nie potrafi skakać mój to "lata" czasem po ścianach na wysokości 160 cm ;P

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Aga, Jasełka, Mufka - dzięki! Ten śpiworek kosztował mnie trochę cierpliwości, ale warto było!
    Przy drugim będzie łatwiej Hahaha
    Muszę ogarnąć chałupkę, szybkie zakupy i obiadek, a potem wracam do szycia
    Dzisiaj na obiad dorsz pieczony z ryżem i kurkami, a co u Was?
    Pozdrawiam, miłego dnia!

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Evlin, tu nie ma co zazdrościć, każdy zdrowy i normalny kot umie skakać. Mój ma 11 i od lat walczy z plazmocytarnym zapaleniem dziąseł (tez choroba autoagresywny, jego organizm atakuje własne dziąsła), ma usunięte wszystkie zęby poza kłami a i tak codziennie dostaje sterydy bo bez tego wyje z bólu przy próbie otwarcia paszczy. Na sterydach dorobił się takiej nadwagi ze wazy już 8 kg (a to drobny kot) ma brzuch dyndający, przez który właśnie nie umie wyżej skakać. Ale poza tym wydaje się być szczęśliwym kotem, na lekach żyje bez bólu, weterynarz twiedzi, ze to jeszcze nie czas na myślenie o eutanazji, aczkolwiek pogorszenie może przyjść w każdej chwili.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Robaczku u mnie sos drobiowy i kasza do tego ogorki.
    Mira przepraszam... nie wiedziałam

Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    O, Mira - moj kocur mial to samo. Tyle że musielimy mu wyrwac wszystkie zęby i od tego czasu czuje się dobrze.

A ja mam dzisiaj lenia obiadowego maz jak wroci z pracy to zrobi watrobke. Mam zachcianke, a ja nie potrafie zrobic takiej dobrej jak on.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Evlin Zobacz posta
    Robaczku u mnie sos drobiowy i kasza do tego ogorki.
    Mira przepraszam... nie wiedziałam
    Absolutnie nie ma powodu do przepraszania. Starość po prostu.

Trzymam kciuki za ładny przyrost wagi u Antośka. I u Amelki Robaczkowej

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Hej
    Nasz wozeczek też dzisiaj już przyszedł, o taki
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_20170809-181621.jpg
Wyświetleń:	90
Rozmiar:	7.9 KB
ID:	101642 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_20170809-181617.jpg
Wyświetleń:	91
Rozmiar:	7.8 KB
ID:	101643
    Dziewczynki czekamy na wieści z wizyt

Wozek nie w moim stylu wiec nie skomentuje:-) ale ten fotel w tle... boski:-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów