Strona 624 z 659
Pokaż wyniki od 6,231 do 6,240 z 6587

Październikowe mamy 2017

Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    Robaczku - cudne rzeczy wyczarowalas. Zazdroszczę zdolności ☺.
    Bąbelku - tu w DE na szczęście zakończenie umowy nic nie zmienia w mojej sytuacji, bo zasiłek nie jest wypłacany przez pracodawcę. Swiadczenia przysługują mi normalnie - 65% mojego sredniego wynagrodzenia z ostatniego roku co miesiąc przez 12 miesięcy, lub połowa tej kwoty przez 2 lata. Problemem jest tylko to, ze potem nie mam gdzie wrocic, ale tym będę się martwić później.
    Smile - jeśli chodzi o żelazo, to zamierzam powalczyć do wizyty za 2 tyg. czy uda mi się jedzeniem dobić do tych 12. Ta położna u której byłam ostatnio polecała kaszę jaglaną i warzywa strączkowe. Dzisiaj pichcę więc zapiekankę z soczewicą z Kwestii Smaku. Mam tylko nadzieję, że nie dostanę po niej jakiegoś rozstroju, bo ostatnio źle znoszę kulinarne nowości. Zazdroszczę czasu z siostrą. Moja pojechała już do domu :-(.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Pierwsza fura Maksa
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wozek1.jpg
Wyświetleń:	73
Rozmiar:	89.0 KB
ID:	101625 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wozek2.jpg
Wyświetleń:	62
Rozmiar:	88.6 KB
ID:	101626

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Mufka to całe szczęście że jeszcze będziesz miała jakieś pieniążki pomimo utraty pracy.

Mira bardzo ładny łóżeczek i pod kolor Maksiowych mebelkow :-)

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Mufka jak lubisz szpinak to polecam proste makaronowe danie. Zblanszuj szpinak z czosnkiem, dodaj pomidory pokrojone (mi najlepiej smakują malinowe) i pokrojoną feta. Doprawić solą, pieprzem.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Robaczku powtórzę się po Dziewczynach, ale jestem pod wrażeniem Twojego talentu i tego jakie cuda tworzysz dla Amelki naprawdę jesteś mega zdolna i tylko pozazdrościć córci

Mira super fura aż by się chciało od razu jej używać, co? to wygląda na to, że tata Maksa tym razem wywiązał się z obietnicy

My wróciłyśmy do domu i sprawdziłam, że mam już wyniki. Próby wątrobowe ok, hemoglobina 11,9, więc też mieści się w normie. Jedynie ph moczu za wysokie, bo 8, ale w pierwszej ciąży też mi stopniowo rosło i było 8 na tym etapie.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Tak, przywiózł i złożył, także tym razem nie zaliczył wtopy.

Mira wózek piękny bardzo ładne połączenie kolorystyczne a tata Maksia pomogl poskładać? Czy był odrazu złożony?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Paulaokej

Mieszka w
    Wrocław
    Witam serdecznie i pozdrawiam mamy na tym forum.
    Ostatnio edytowane przez Paulaokej ; 11-08-17 o 09:42

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Maggie, bardzo ładne Ci wyszły wyniki. Mój gin jak miałam żelazo 11,9 identycznie jak Ty, to powiedział, że dobre i nie kazał nic brać.
    Super, że próby wyszły w porządku.

Martita, napisałam już, że tata Maksa poskładał wózek, był złożony w wielkim pudle. W ogóle to zachowaliśmy się przy tym składaniu jak debile, chyba z wrażenia nie zauważyliśmy, że osie do tylnych kół są przyklejone w torebce do rączki i dzwoniłam do sklepu "panie pomóż pan, nie umiemy zamontować tylnych kół" a pan na to "a osie państwo włożyli?" "jakie osie?". A mówiłam mu, że mi to wygląda że tu coś brakuje póżniej zamontowaliśmy gondolę i ciągle patrzę na ten wózek i coś mi nie pasuje. A tu gondola nie w tą stronę, przecież musi być tak żeby patrzeć na dziecko ;] Robię rajdy pokój-przedpokój i generalnie to aż jestem chora z wrażenia i mam wypieki na twarzy.

Hahaha Mira my tak samo przetrzepaliśmy wszystkie kartony, worki, gondole, torbę od wozka i tez oczywiscie nie obyło sie bez telefonu do sklepu a oni tez nie wiedzieli i wkoncu z mega wkur... zaczęłam odcinać wszystkie folie z ramy i znalazłam te osie. Ale najważniejsze ze złożony czeka na Maksa.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów