Strona 622 z 661
Pokaż wyniki od 6,211 do 6,220 z 6606

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Jabłuszko ale duży Antoś rośnie jak na drożdżach

Ja byłam dziś w laboratorium na badaniach przed czwartkową wizytą. Pani w laboratorium dziś mnie rozśmieszyła tekstem "to już chyba ostatnie dni, co? Bo taka gruba pani jest" haha a jak powiedziałam, że jeszcze równo 2 miesiące do terminu, to stwierdziła "ojej pani już taka gruba, a teraz jeszcze będzie największy przyrost wagi" bardzo taktowna pani pielęgniarka ale nawet mnie to nie oburzyło, tylko rozśmieszyło miałam teraz zlecone próby wątrobowe, oby wyszły dobre, bo cholestaza ciążowa mnie przeraża.

Mira czytałaś na sierpniówkach, że burzujce poprzedniej nocy odeszły wody? Pewnie już ma synka przy sobie no ale myślę, że na pewno powiadomi nas w wątku staraczkowym
    Ostatnio edytowane przez maggie_87 ; 08-08-17 o 08:49

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Evlin Zobacz posta
    Mira cieszę się że z Maksem wszystko dobrze
    Ja od rana kiepsko sie czuje... zlapaly mnie skurcze w dole brzucha że myślałam że na IP pojadę ale wzięłam nospe i przeszło. Później biegunka... niech ten dzień się już skończy.
    Agag dobrze że wszyscy wracają do zdrowia.
    Czy któraś pije już coś na laktacje?
    Nie ma sensu, potrzeby aby zacząć już pić takie herbatki. Możesz sobie jednie tym krzywdy narobić.
    Poczekaj do porodu, wtedy będziesz wiedziała na czym stoisz. Ale warto ją mieć już teraz.
    W ogóle jeśli chodzi o karmienie to prawda jest jedna i niezaprzeczalna-przy KP najważniejsze jest aby matka dużo piła. Bo od tego zależy ilość mleka.

Ktoś tu wspominał o magne b6 Ja zaczynałam od 4 tabletek dziennie.
    Później przeszłam na 3 teraz biorę 2. ALE najważniejsze to obserwować swoje ciało.
    Najlepszym sposobem jest : budzisz się rano, rozciągasz (w nogach najlepiej wyjdzie wynik), jak poczujesz skurcze w łydkach to znaczy, ze magnezu za mało.
    Doszłam do tego sama.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    maggie jak miło ja też już kilka razy słyszałam "to na kiedy" i jak mówię końcówka października to taka wymowna cisza i spojrzenie na brzuch z przerażeniem chyba też powoli mnie to przestaje ruszać... jestem wielorybem i do października będę.

kiora to ja pytałam o magneB6, dzięki za odpowiedź, głupio mi pisać do mojej dr o dawkę bo mi poleciła aspargin, będzie że jej nie słucham więc zacznę od tych 4 lub 3 i zobaczymy

a burzujka nie miała mieć cc? ja dzisiaj "zamknęłam" wątek staraczkowy bo już dużo dziewczyn mi bliskich zostanie mamami, nie chcę się wkręcać w nowe historie bo nie mam czasu, prosiłabym Was z tego wątku jeśli śledzicie poinformujcie mnie jak coś się zadzieje u Kasi i Hipp bo o nich najbardziej myślę i trzymam kciuki.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez maggie_87 Zobacz posta
    Jabłuszko ale duży Antoś rośnie jak na drożdżach

Ja byłam dziś w laboratorium na badaniach przed czwartkową wizytą. Pani w laboratorium dziś mnie rozśmieszyła tekstem "to już chyba ostatnie dni, co? Bo taka gruba pani jest" haha a jak powiedziałam, że jeszcze równo 2 miesiące do terminu, to stwierdziła "ojej pani już taka gruba, a teraz jeszcze będzie największy przyrost wagi" bardzo taktowna pani pielęgniarka ale nawet mnie to nie oburzyło, tylko rozśmieszyło miałam teraz zlecone próby wątrobowe, oby wyszły dobre, bo cholestaza ciążowa mnie przeraża.

Mira czytałaś na sierpniówkach, że burzujce poprzedniej nocy odeszły wody? Pewnie już ma synka przy sobie no ale myślę, że na pewno powiadomi nas w wątku staraczkowym
    Aaaaaaaa, nie czytałam, właśnie widzę wspaniale a ciągle pisała, że na pewno przenosi o tydzień. To czekamy na wieści o Felusiu

Maggie, miałam wczoraj identyczną sytuację. Pan ochroniarz na osiedlu mnie zagadnął "A pani to już chyba ostatnie dni" ;] ale, że to prosty chłopak jest to nie musi się znać, tak się pocieszam, że nie jestem aż taka gruba

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Asiu-magnezu nie da się przedawkować a co za tym idzie nie zrobisz ani sobie ani dziecku krzywdy. Tylko pamiętaj aby nie łykac go razem z żelazem.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    a burzujka nie miała mieć cc? ja dzisiaj "zamknęłam" wątek staraczkowy bo już dużo dziewczyn mi bliskich zostanie mamami, nie chcę się wkręcać w nowe historie bo nie mam czasu, prosiłabym Was z tego wątku jeśli śledzicie poinformujcie mnie jak coś się zadzieje u Kasi i Hipp bo o nich najbardziej myślę i trzymam kciuki.
    Jakiś lekarz na SR czy innym kursie mówił burzujce, że musi mieć cc, a jej lekarz stwierdził, że może rodzić naturalnie. Jak się w końcu skończyło, pewnie się niedługo dowiemy spoko, będziemy informować jak coś przełomowego wydarzy się u Kasi czy Hipp, ja na razie nie opuszczam staraczek (przynajmniej do porodu, bo później nie wiem jak będzie z czasem)

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Mam taki sam plan, do porodu śledzę tamten wątek, a potem zostaję tylko u nas.

Jak to jest z tymi próbami wątrobowymi? Trzeba je zrobić czy lekarz każe jak ma jakieś podejrzenia, że coś się może dziać?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Mira mój gin zleca profilaktycznie każdej ciężarnej po 30 tygodniu ciąży. Nie mam żadnych objawów, w pierwszej ciąży też nie miałam, ale jak było widać po Ilusive nie zawsze muszą być objawy.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Dzięki, to zrobię sobie dodatkowo profilaktycznie następnym razem, mimo, że mój nic nie mówił.

O mnie
    To tanie badania, więc też myślę, że lepiej zrobić dla świętego spokoju

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów