Strona 62 z 654
Pokaż wyniki od 611 do 620 z 6536

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    to dobrze evlin, że będziesz mieć spawę pod kontrolą. Szczerze mówiąc nie wiem jak teraz by u mnie wyglądało to badanie z tymi moimi mdłościami, ale w połowie ciąży jak zazwyczaj zalecają już powinno być dobrze pamiętam miałam ze sobą cytrynę, żeby jakoś łatwiej było mi to przełknąć, będzie dobrze (zresztą pewnie już jesteś po).

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ja jutro jadę do laboratorium z moczem i upuścić krwi, żeby mieć wyniki na następną wizytę.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Ja mialam tylko ciepla wode ktora sie nie przydała... normalnie jakbym lukier z pierniczkow piła
    Teraz w końcu mogę coś zjeść. I czekam na wyniki. Wszystkie będą dziś poza grupą krwi

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Ja mam takie pomiary Max 100 na czczo. Ciężko mi się zmusić do świadomego uklucia lanca. Dzisiaj mi dr powiedziała żeby pilnować narazie jest ok. Szybka kontrola krwiaka nie ma, tętno babelka prawidłowe. Krew na NIFTY oddana. Na przeziębienie nie mam nic pozostaje herbata z cytryną gorzka. Wracam i leżenie.
    Jak za miesiąc będzie wszystko dobrze to jak będę chciała mogę wrócić do pracy.

O mnie
    Odstawiana cyklonamina I duphaston. Mam tylko 2x1 luteinie pod język.

O mnie
    Elvin widzę że nie tylko ja mialam "randkę" z glukoza...
    Megii dzielna córcia! Dzisiaj powinno być lepiej.
    Mira Kiedy wizyta?
    Wasi panowie pamiętali o wczorajszym naszym świecie?

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez blanka32 Zobacz posta
    Mira Kiedy wizyta?
    A dopiero za tydzień 16.03. Ale mam do zrobienia wirusologię, a wynik badania na obecność wirusa HIV jako jedyny nie jest wysyłany mailem, więc wolę na spokojnie zrobić wcześniej, żeby móc go odebrać pewnie około wtorku.

Ciesze się, że z bąbelkiem jest wszystko super A powiedz mi, pamiętasz jaką długość CRL ono teraz miało? Bo mój docent mi powiedział, że gotowość do NIFTY zależy właśnie od długości CRL ale z tego wszystkiego nie pamiętam jaka to miała być długość.
    Kiedy możesz się spodziewać wyniku?

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    A dopiero za tydzień 16.03. Ale mam do zrobienia wirusologię, a wynik badania na obecność wirusa HIV jako jedyny nie jest wysyłany mailem, więc wolę na spokojnie zrobić wcześniej, żeby móc go odebrać pewnie około wtorku.

Ciesze się, że z bąbelkiem jest wszystko super A powiedz mi, pamiętasz jaką długość CRL ono teraz miało? Bo mój docent mi powiedział, że gotowość do NIFTY zależy właśnie od długości CRL ale z tego wszystkiego nie pamiętam jaka to miała być długość.
    Kiedy możesz się spodziewać wyniku?
    Tak HIV nie przychodzi elektronicznie. Co do CRL dzisiaj nie miałam podane, mierzone było ale wydruk poszedł w dokumentację pewnie długość była odpowiednia skoro pobrali krew. Wynik max do nast piątku. 25.03 prenatalne.
    Mira najważniejszy tydz czekania znioslas dzielnie, wiec co to dla Ciebie
    Megii co aktualnie czytasz? Ja bardzo lubię książki z serii pisane przez życie. Teraz czytam książkę Grażyny Jagielskiej miłość z kamienia.

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Evlin dla mnie glukoza to było najbardziej nieprzyjemne badanie podczas ciąży, ale udało się za pierwszym podejściem. Moje dwie koleżanki za pierwszym razem wszystko zwymiotowały.

Cytat Zamieszczone przez Megiiii Zobacz posta
    Moje wyniki oki prócz glukozy 91, ale w poprzednich też tak miałam na czczo zawsze między90-100,potem ok,krzywe dobre. Chociaż na bank mi lekarz zleci.

Ranek średni,znów wymioty śliną, do tego córka robiąca mi a kuku za każdym razem gdy unosiłam głowę,ale mnie objawy cieszą, znaczy się bejbik jest bezpieczny. Potem śniadanie i spacer, dobrze że wyszłam, bo teraz pada, pranie wstawione, dzieć śpi, obiad prawie gotowy, a ja się biorę za czytanie,co uwieeeeelbiam.

Tak na marginesie jak byłam na krzywej pierwszy raz to wziełam cytrynę i potem ciągle czzułam kwas w gardle, ledwo wytrzymałam,potem piłam bez i było o niebo lepiej, więc każda inaczej to znosi.
    Podziwiam, że mimo mdłości masz siłę wszystko w domu robić, ja to bym tylko leżała i nic nie robiła. Jak już muszę coś zrobić do zaraz mi słabo :/

Cytat Zamieszczone przez blanka32 Zobacz posta
    Mira Kiedy wizyta?
    Mój pamiętał dostałam piękny bukiet kwiatów i w domu zrobiło się tak wiosennie, szkoda że za oknem szaro. Córcia też dostała jednego kwiatka i najlepiej to by z nim ciągle chodziła

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Megiiii Zobacz posta
    Mira przepraszam, nie odp jeśli nie chcesz, a Ty pracujesz?
    Normalnie tak, jestem księgową w rodzinnym biurze rachunkowym (prowadzę firmę z moją matką), ale od 6.02 jestem na L4 ze względu na to, że mam zespół antyfosfolipidowy, plamiłam i nie wolno mi się przemęczać, tylko mam prowadzić kanapowy tryb życia, a jak plamiłam to leżałam plackiem w ogóle. A czemu pytasz? Jakie to ma znaczenie?
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 09-03-17 o 12:58

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów