Strona 619 z 667
Pokaż wyniki od 6,181 do 6,190 z 6666

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Mama Kraków byłam raz aptece. Pani poleciła właśnie czopki posterisan. Dodatkowo wzięłam cyclo3forte gin zalecila na obrzęki a działa też na hemoroidy i korę dębu do nasiadowek. Mam dzieje że coś mi pomoże.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Jaselka Zobacz posta
    Mira co lekarz Ci powiedzial na ta masc na opuchniete nogi? Mozesz czy nie? Bo ja w sumie uzywam cos z wyciagiem z kasztanowca, ale to jest mieszanka z innymi ziolami .
    Poza tym gratuluje udanych wizyt i rosnacych maluchow. Milej niedzieli, my wybieramy sie na wycieczke do lasu.
    A Mufka widzisz co kraj to obyczaj. U mnie np nic o jodzie nie mowia, ale to kraj nad morzem, za to od 14 tygodnia zelazo. Co do witamin w ciazy to tez szczegolnie nie polecaja. Sama tez uwazam ze jak sie dobrze odzywiasz to witamin nie trzeba.
    Niestety tradycyjnie zapomniałam i nie zapytałam, cała ja
    W PL większość lekarzy zaleca branie witamin i tak też postępuje większość ciężarnych. Mój jest zwolennikiem suplementowania wszystkiego co potrzebne, bo twierdzi, że żadna kobieta nie odżywia się tak idealnie, żeby to wystarczyło, więc ja grzecznie zażywam.

Współczuję Wam problemów z hemoroidami, mnie na szczęście ta plaga nie dopadła.

Agag, Evlin, zaraz mamy "3" z przodu!

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Współczuje problemów z hemoroidami mnie jeszcze póki co nie dopadły, ale za to pojawiły się pierwsze rozstępy na brzuchu :/
    Córka zaczyna zdrowieć, w końcu zaczęła jeść więc z gardłem musi być lepiej. Została tylko wysypka po uczuleniu na antybiotyk, ale chyba też zaczyna powoli znikać. Za to do kompletu rozchorował się mąż. Mój to taki typowy przypadek chorującego faceta. Lekka gorączka i ból gardła a on się zachowuje jakby walczył o życie mam nadzieję, że szybko mu przejdzie bo ma jeszcze tydzień urlopu a ja zaplanowałam sporo spraw do ogarnięcia.
    Mira to, że zaraz będzie 3 z przodu trochę mnie przeraziło więc wzięłam się na poważnie za wyprawkę. Ciężko mi uwierzyć, że zostały dwa miesiące.
    Udało mi się kupić sukienkę na wesele i to jeszcze w super cenie, bo przy kasie okazało się że zamiast 80zł kosztuje 50zł więc zaoszczędziłam 3dyszki na lakier hybrydowy

Miłej niedzieli a ja siedzę w domu z tymi moim choruszkami.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Hej dziewczyny

Nie pomogę na hemoroidy bo do tej pory nigdy nie miałam. Jedyne co mi się obiło o uszy to zmrożona gaza z ... No właśnie z czym? I jej przykładanie może poszukajcie w necie, ponoć przynosi ulgę.

My już po weselu. Oliwier nie chciał zejść z parkietu jak szliśmy do stołu to wolał ciagle tam i tam wiedziałam że lubi tańczyć, ale myślałam że tak na imprezie jednak będzie się trochę krępował. Gdzie tam. Jak go babcia na chwile porwała i nas nie widział to mogliśmy potańczyć razem z mężem, ale tak to okupował męża. W końcu po 22 już padał pojechaliśmy z nim do domu i już też poszliśmy spać. Młody wstał o 7 więc nie tak tragicznie jak wczoraj

Życzę spokojnej niedzieli

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Witajcie. U nas weekend intensywny. Wczoraj pojechaliśmy na 1 dzień nad morze, tam gdzie mąż prowadził interes. Wczoraj właśnie zwinął biznes, bo większe były straty niż zarobek. Generalnie nastroje mamy do d..., bo jak pomyśleć ile pieniędzy włożyliśmy w ten biznes i jacy jesteśmy teraz stratni, to płakać się chce za to Maja przynajmniej beztrosko poszalała na plaży i w morzu.

Martita dobrze, że masz planowaną cc, bo wygląda na to, że z Agatki rośnie kawał kobietki

Agag, dobrze że Zuzia już się lepiej czuje. Oby jeszcze tylko mąż wrócił do żywych i był z niego jakiś pożytek

Asia, mały tancerz Ci rośnie z Oliego, król parkietu

Z hemoroidami też nie pomogę, bo na szczęście nigdy nie miałam takiego problemu. No i oby tak pozostało

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Martita duża dziewczynka rośnie z Agatki, sama jestem ciekawa ile mój Antoś waży a co do daty CC i zrozumienia faceta to bardzo mądre słowa wypowiedział Twój mąż. Aż miło na sercu się robi, kiedy się to czyta
    Mira nie zapeszając to mam nadzieje, że teraz tata Maksa nie nawali z transportem wózka.
    Agag cieszę się, że z Zuzią już jest lepiej. Niepojęte to jest, żeby lekarz z łaską przyjął chore dziecko, które nie jest miejscowe... Musisz dla męża załatwić nakleję "Dzielny pacjent" i jak wyzdrowieje to wręczyć taki order.
    Bąbelku przykro mi z powodu Twoich nieprzyjemności.. niestety nie potrafię pomóc. jedyne co wiem, to trzeba bardzo dużo pić.
    Ja specjalnie witamin też nie biorę.. tylko magnez, DHA, D i żelazo. co do Jodu to lekarka mówiła, że jest ona w soli, którą i tak na co dzień spożywam więc jej suplementowanie jest bez sensu.
    Maggie przykro mi, że interes nie wypalił.. niestety ale takie jest ryzyko zakładania własnego biznesu... u mnie na osiedlu ciągle coś otwierają i po paru miesiącach zamykają . Nawet myślałam żeby coś własnego otworzyć ale teraz nie miałabym sił się teraz tym zająć i szczerze to bałabym cię trochę. W tym momencie jest źle.. ale to tylko moment
    Mira masz rację.. nie wiadomo kiedy to zleciało... zaraz będzie 8 miesiąc... a mi ciągle się śni że Antek rodzi się z wagą8 kg... albo jest dużym dzieckiem w ciele niemowlaka.. masakra. Wczoraj byliśmy w Ikei po woreczki strunowe i jakieś drobne zakupy
    Ja do szpitala pakuję dwie torby.., jedną na poród a drugą na później. Tak doradziła mi położna. Wczoraj poprałam i dziś trochę rzeczy. Ogólnie stwierdziłam, że zaczynam to ogarniać bo sił co raz mniej i przez te temperatury to nie zrobię wszystkiego od razu jakbym chciała. Do spółki z mężem poprasowaliśmy to co suche i spakowałam torbę na poród tylko brakuje w niej czapeczek, które schną i ładowarki do tel
    Jutro powalczę może z drugą torbą ale ja od zawsze nienawidzę się pakować więc dla mnie to strasznie męczące logistycznie ale też biorę tylko po parę sztuk wszystkiego a resztę zapakuję mężowi w domu a on dowiezie
    Dziś czułam się fatalnie... napinał się brzuch i tak jakby mnie piekł.. okazał się że zgaga.... którą miałam raz.. i oczywiście mąż mi ją zdiagnozował bo jak wzięłam tabletkę to mi odeszło jak ręką odjął, mam tylko nadzieję, że to był jednorazowy przypadek.
    Asiu fajnie, że pobawiliście się na weselu
    Mira trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mira powodzenia na wizycie i znowu po kilku dniach podejrzysz Maksa, Ty szczęściaro

Evlin jakie sny chyba byś była rekordzistką z 8kg noworodkiem gratuluję spakowania torby i powodzenia z drugą

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Maks jest najbardziej przebadanym dzieckiem w tym wątku chyba ale ze względu na moją chorobę i wiek tak jest dla niego najbezpieczniej.
    Mam nadzieję na ładne zjęcie w 4D.

Maggie, współczuję wtopy z biznesem, niestety tak bywa

Evlin, ty to jesteś tak do przodu, że ja jestem przy Tobie w totalnej rozsypce bo dopiero myślę o tym, że trzeba by się powoli brać za pranie, a ty już torbę pakujesz.
    Jakoś mam mało snów ciążowych i związanych z dzieckiem, za to inne sny mam tak malownicze i rozbudowane (i głupie), że można by filmy kręcić. A co do wagi, to kilka lat temu na Śląsku było głośno o 6 kg noworodku urodzonym SN. Także blisko Twoich snów

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Mira wiem dlatego pisze co kraj to obyczaj
    Wczoraj spedzilismy fajne kilka godzin w lesie, chociaz ani grzybka chlopcy nie znalezli. Ale pogoda byla bardzo ladna, mozna bylo sie rozlozyc nad malym jeziorkiem , zjesc zabrane kanapki i dac sie oblezc mrowkom. Szybko to sie nie powtorzy wiec trzeba korzystac.
    Dzis wybieram sie z mlodym na polowanie wyprawki do szkoly bo to juz lada dzien, a potem sie zobaczy.
    Milego poniedzilaku dla wszystkich.

Witajcie przy poniedziałku.
    Mira kciuki zaciśnięte za wizytę, czekamy na dobre wieści i piekne foty Maksia.

U nas weekend dosyć intensywnie moj T sie pojawił, zrobił mi niespodziankę.

Dziewczyny ja jak zwykle informacje gazetowe od 14 w lidlu beda śliczne ubranka dla naszych maluszków takie juz wkoncu cieplejsze. Dresiki, spodnie, sukieneczki jakies kosmetyki, pieluchy itp zobaczcie sobie na aplikacji.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów