Strona 618 z 646
Pokaż wyniki od 6,171 do 6,180 z 6456

Październikowe mamy 2017

Mira jak bedziesz w aptece popytaj sa takie kremy łagodzące po depilacji one zapobiegają wrastaniu i zapaleniu mieszków włosowych, kiedys wiem ze było cos takiego z Bielendy, ale napewno sa takie specyfiki tylko popytaj i spróbuj przetestować.

Agus wybrałam inny termin porodu tak wiec kazda z moich dziewczyn bedzie miała urodziny osobno tylko teraz rozmawiałam z Tomkiem i mowie ze miałam dwa terminy 26 albo 3 październik ale mówie mu ze z wiadomych przyczyn nie wybrałam tego 3, a on mi mowi ze jemu nie przeszkadza i tak Bóg chciał ze jedno życie zabrał a teraz dał drugie, i wez tu traf za chłopem.

Jeszcze ginekolog powiedziała ze za dwa tygodnie pobierze mi ten nieszczęsny GBs.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Asia żyję
    Przez pogodę która jest nie do wytrzymania tak mi puchną nogi że wieczorem to mam wrażenie że mi skóra na kostkach pęknie. Od kilku dni duchota i upał nie do wytrzymania
    Urodziny Piotrusia były można powiedzieć w skromnym gronie my i babcia bo przyjęcia nie robiłam.Był torcik kawa i tyle. W przyszłym roku będzie miał lepsze.
    Mój brzuch stał się gigantycznych rozmiarów i już mam 10 kg do przodu a gdzie tu do końca.

Gratuluję udanych wizyt i dobrych wieści.Jejku wy już piszecie o terminach porodu i kiedy to zleciało

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Asia baw się dobrze na weselu

Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny! Dopiero mogę napisać, ale czytałam Was cały czas przez te dni.
    Mira i Martita gratuluję udanych wizyt.
    Smile - dobrze, że sytuacja z dusznością opanowana.
    Bąbelku - ja miałam podobny problem z miesiąc temu, ale się nie chwaliłam bo mi jakoś głupio było ☺. Bardzo mnie tam bolało. Nie miałam nigdy hemoroidów, ale tak myślałam, że to pewnie to. W końcu wybrałam się do lekarza i stwierdził, że to forma ekstremalna hemoroida - zakrzepica żyły. Powiedział, że na pewno za mało piłam i że przy tym upale powinnam pić 3 litry. Też zlecił maść i nasiadówki. Z nasiadówek szybko zrezygnowałam bo bałam się, że mój pęcherz tego nie wytrzyma - przed ciążą często miewałam zapalenia. Teraz jest ok, ale położna powiedziała, że bliżej porodu może się powtórzyć i żeby uważać.
    No właśnie - wczoraj byłam u położnej. Obejrzała dokładnie moją książeczkę i powiedziała, że patrząc na rozmiary dziecka w pierwszym trymestrze to jej termin wychodzi na 29 września. W sumie wtedy moja gin. też mnie pytała czy jest możliwe żeby dzidziuś był tydzień starszy także kto wie...
    Poza tym mnie ochrzaniła po co biorę witaminy, że podobno nikt nie udowodnił na ile one się w ogóle wchłaniają i że powinnam się zdrowo odżywiać i suplementować tylko jod. Hmmm....
    No i powiedziała, że powinnam coś zrobić z żelazem i w tym celu jeść kasze jaglaną i rośliny strączkowe np. soczewicę.

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Mufko jaką maść dostalas?bo ta moja nic nie pomaga. Podobno każdy ma hemoroidy tylko nie i każdego dają objawy. Wstydliwy ale strasznie bolący problem.

Senior Member
    Mufka

O mnie
    Bąbelku - najpierw używałam maści z heparyną, żeby zszedł obrzęk, który pojawił się na zewnątrz. Potem mama przysłała mi maść na hemoroidy - Fitoroid takiej włoskiej firmy Aboca, bo można ją stosować w ciąży. Niestety trochę trwało zanim mi się poprawiło.

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Mufko skuteczny ten fitoroid?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Czesc dziewczyny, po przerwie. Goscie pojechali teraz znowu jestesmy sami i teraz bedzie chwila spokoju. Do pazdziernika . w sumie to forum troche mnie zdenerwowalo bo 2 razy napisalam epistoly i nie wyslalo. Teraz juz nawet nie pamietam co napisalam. Z wyjatkiem jednego Mira co lekarz Ci powiedzial na ta masc na opuchniete nogi? Mozesz czy nie? Bo ja w sumie uzywam cos z wyciagiem z kasztanowca, ale to jest mieszanka z innymi ziolami .
    Poza tym gratuluje udanych wizyt i rosnacych maluchow. Milej niedzieli, my wybieramy sie na wycieczke do lasu.
    A Mufka widzisz co kraj to obyczaj. U mnie np nic o jodzie nie mowia, ale to kraj nad morzem, za to od 14 tygodnia zelazo. Co do witamin w ciazy to tez szczegolnie nie polecaja. Sama tez uwazam ze jak sie dobrze odzywiasz to witamin nie trzeba.
    Ostatnio edytowane przez Jaselka ; 06-08-17 o 09:39

Senior Member
    Mufka

O mnie
    Bąbelku - poprawiło mi się, ale wiesz jak to z tymi lekami jest. Nigdy nie wiesz czy to dzięki temu, że je zażywasz czy pomimo tego ☺. Ogólnie miałam już wcześniej coś z tej firmy Aboca, chyba krople do nosa i byłam zadowolona - takie naturalne, ziołowe preparaty.
    Jaselko - przyjemności w lesie!

Junior Member
    mama kraków

Data
    [img]https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxdqk3lihh7lmj.png[/img]
    bąbelku ja niestety też mam ten problem i to spory, byłam wczoraj u lekarza i polecił mi stosowanie czopków posterisan ale jeszcze nie wiem jakie będą po tym efekty. Poczytam też o tej maści o której piszecie. Dodatkowo mam problemy z zaparciami od żelaza i na to dostałam syrop Lactulosum.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów