Strona 617 z 659
Pokaż wyniki od 6,161 do 6,170 z 6587

Październikowe mamy 2017

Mira ja bede w 39 tygodniu ale zrobiła by mi jeszcze pare dni szybciej tylko doktorki nie bedzie. U nas lewatywa jest obowiązkowa rano przychodzi pani piguła i nie ma zmiłuj. Co do depilacjito tez na zero musisz sie wygolic bo oni na lini włosów ze tak powiem tną.

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar beata 123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Duża walizkę na kółkach, tak będzie najwygodniej.
    Mój szpital z tych, w których trzeba mieć wszystko swoje a czeka mnie pobyt 5-6 dni także waliza jak na dwutygodniowe all inclusive
    ostatnim razem na porodówce jak byłam (czyt. 6 lat temu) to tylko torby brały dziewczyny, natomiast teraz walizki poszły w ruch i chyba będzie najwygodniej...mój szpital również z tych co wszystko trzeba mieć swoje.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Już same podkłady, podpaski, pieluszki i ręczniki zajmą tyle miejsca ze do mojej torby poza tym mało co by weszło.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Koniecznie walizka i jeśli mam być szczera to nie wiem czy się zmieszczę w małą. Raczej będzie średnia, bo od razu biorę wszystko do dziecka.
    Jeśli chodzi o depilację to cały przód trzeba zgolić, między nogami nie trzeba.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    A ja biorę torbę i tylko to co do porodu/ na pierwszy dzień dziecka. Resztę będzie miał mąż w aucie lub w domu uszykowane i mi doniesie po porodzie lub na drugi dzień w odwiedziny. Nie będę brała od razu tych wszystkich paczek podkładów bo nie wiem ile się przyda, a chodzić z walizką mi jakoś nie bardzo. W ogóle w szpitalu w którym rodziłam Oliwiera fakt dawali dużo bo dla dziecka mieli wszystko i dla kobiety, i strasznie się irytowali jak widzieli bagaże rodzącej. Zawsze mówili że jedna torba na porodówkę ewentualnie potem coś się dowiezie bo zagraca. W tym szpitalu teraz muszę mieć chyba wszystko swoje więc będę miec torbę wypchaną, ale tak jak mówiłam mąż mi potem dowiezie co potrzeba. Co do lewatywy i golenia nie wiem jak jest przy planowanym cc i też jak widzę zależy od szpitala bo tam gdzie byłam pani przy przyjęciu pytała czy chcę lewatywę i golenie, a że golenie zrobiłam w domu tylko poprosiłam lewatywę. Nic złego absolutnie. Mira podrażnia Ci się skóra? Wychodzi uczulenie? Może powinnaś po tym posmarować czymś łagodzącym skore? Poczytaj jak to jest w Twoim szpitalu na gdzierodzic.info bodajże czy cos takiego tam są dane ze wszystkich porodowek

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Hej , hej
    Martita gratuluje udanej wizyty, duża Agatka. Super, że znasz datę cc.
    Asiu współczuje niewyspania , baw się wspaniale na weselu
    Co do szpitala to ja robie tak jak Asia, zabieram ubranka i rzeczy dla dziecka, dla siebie tylko to co najpotrzebniejsze w małej ilości, a resztę dowiezie mąż jak braknie I tak u nas mąż będzie codziennie.
    Ja wczoraj wieczorem dostałam 5kg malin i do 1 w nocy z mężem je przebieraliśmy co do mrożenia , co na sok, co na dżemy a co na maliny w cukrze Dziś właśnie skończyły się pasteryzować robota zrobiona ale nogi mi spuchły dziś juz trochę

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Dzięki za odpowiedzi kupiłam maść. Ja chciałam go głównie do pupy ale też żeby na wszelki wypadek mieć do brodawek. O tym z medeli też słyszałam ale na razie nie kupuje. Przy Zuzi bepanthen się sprawdził, a tak naprawdę to najlepiej sprawdziło się wietrzenie piersi i smarowanie swoim mlekiem.
    Gratuluję wszystkich udanych wizyt. Martita Agatka to już duża dziewczyna Mira Maksiu też rośnie jak na drożdżach. Z cesarką nie mam doświadczenia, ale tak jak piszesz zdrowie małego najważniejsze i wszystko jest do przeżycia.
    My już jesteśmy od wczoraj w domu. Musieliśmy wcześniej wrócić z urlopu bo Zuza się rozchorowała. W czwartek dostała wysoką gorączkę i się okazało, że ma ostre zapalenie gardła. Strasznie dużo nerwów bo gorączki nie mogliśmy jej zbić a dostać się do lekarza w nieswoim mieście nie jest łatwe. W końcu nas przyjęli ale nie dość że z łaską i jeszcze lekarz był strasznym gburem. Dobrze, że wróciliśmy bo wczoraj popołudniu Zuza dostała wysypkę i się okazało, że jest uczulona na antybiotyk. Na szczęście mogliśmy już pojechać do naszego lekarza.
    Mi ostatnio coraz częściej twardnieje brzuch i mam te bezbolesne skurcze. Niby to normalne ale położna ostatnio mi mówiła, że za często nie powinno się to zdarzać. Powiem mojej gin na wizycie ale boje się, że będzie mi kazała do szpitala jechać :/
    Asiu baw się dobrze na weselu.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    Mira podrażnia Ci się skóra? Wychodzi uczulenie? Może powinnaś po tym posmarować czymś łagodzącym skore? Poczytaj jak to jest w Twoim szpitalu na gdzierodzic.info bodajże czy cos takiego tam są dane ze wszystkich porodowek
    W tym jednym miejscu robi mi się straszne uczulenie, dlatego tak dopytuję, ale trudno, jakoś przeżyję.
    Na SR mówili, że do porodu SN podają lewatywę na życzenie, ale wargi sromowe golą zawsze, o CC nie mówili. I tak jak lewatywa mi nie straszna, to ogolenie całego bikini na zero będzie średnią przyjemnością.
    Stronę znam, opinie o moim szpitalu są tam różne, bo sam szpital posiada dwa bloki porodowe, jeden kliniczny o dobrej renomie i III st. ref., drugi taki sobie, na portalu oczywiście przeważają opinie z tego gorszego. Poza tym informacje o ZZO np są nieprawdziwe, także radziłabym brać na podane tam informacje poprawkę.

Agag, dobrze, że już jesteście z Zuzią w domu i po wizycie u Waszego lekarza.
    Coś się nas na forum ostatnio trzymają różne przygody...

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Dziewczyny miała któraś z was hemoroidy w ciąży? Jeszcze przed tą ciążą gin mi mówiła że mam jakieś małe. A dziś jeden postanowił wyskoczyć. No żeś kurka jakie to bolące. Byłam u dr, przepisał maść i nasiadowki. A ja ledwo chodzę. Jak nie urok to sraczka.

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Bąbelku współczuję tego problemu, biedna. Stosuj się do zaleceń może pozwoli Ci to na chociaż mała ulgę :*

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów