Strona 616 z 646
Pokaż wyniki od 6,151 do 6,160 z 6457

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Duża dziewczyna rośnie
    Super wieści!

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Martita wow piękna waga Agatki gratuluję udanej wizyty czyli Agatka będzie miała swój dzień czy będzie go dzielić z siostrzyczką?przypomnij kiedy urodziła się średnia córeczka.
    Ostatnio edytowane przez aguś026 ; 05-08-17 o 09:22

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Mira super że tata Maksa się zaoferował,byle by do porodu zwiózł Ci ten wózek

Co do biustonoszy to ja nosiłam bez fiszbin bezfirmówki,koleżanka nosiła usztywniane i co rusz miała guzki w piersiach podczas karmienia,ponoć straszny ból,ja wolę tego uniknąć tym bardziej że pierwszy rok nosiłam wkładki wiec bałam się tych guzków i zastoju.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Gratuluję Martita udanej wizyty wrzesnioweczko duża Agatka niech dalej rośnie zdrowo!

Oli zasnął o 9 więc i mi udało się godzinkę zdrzemnąć. Będzie dobrze.

Co do stanika zgodzę się z Kiorą. Tak się zafiksowałam jak kp Oliwiera, że chodziłam tylko w sportowych przez rok po czym mam dwa zwisy, a nie piersi jak wcześniej. Wiem że i tak zawsze tracą na jędrności jak się karmi, ale jestem pewna że gdybym od czasu do czasu ponosiła sztywniejsze to laktacja by na tym nie ubolała. Rzeczywiście może pierwszy miesiąc czy trzy trzeba uważać, ale pózniej już jest unormowana i nie powinno nic się dziać. Nawet jeśli na zastoje jest mnóstwo metod, z obwisłymi cyckami do pępka za wiele nie zrobisz.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Aguś, dobre, dobre Muszę to zapamiętać i tak mu powiedzieć przy następnej okazji

Martita w którym tygodniu wypadnie ci CC? Bo w ogóle to planowane się robi po skończonym 38 tc, prawda? (próbuję zgadywać kiedy będę rodziła).
    I w ogóle dziewczyny jak wygląda sprawa depilacji i lewatywy w takiej sytuacji? Trzeba ogolić cały wzgórek na zero, że tak powiem? Lewatywę robią?

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Ja nie miałam nigdy lewatywy. Dostawałam czopka, trza se było wsadzić. Ale i tak to nic nie dawało. Odnośnie depilacji-no lepiej jak sobie to sama zrobić ( czy mąż) dzień przed albo w dzień cesarki (najlepiej zanim pójdziesz do szpitala a tam już tylko poprawkę na gorąco przed cięciem).
    Cesarkę robi się po skończonym 38 tc. Tydzień 38 jest tygodniem donoszonej już ciąży.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Ale całość i górę i dół? Bo powiem szczerze, że mi po goleniu góry na zero robi się taka masakra ze aż mnie boli na samą myśl.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar beata 123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Kiora tak jest...to jest moja trzecia ciąża także wiem, że taki staniczek na pewno mi się przyda pamiętam jak nawet na chrzest dziecka nie miałam normalnego biustonosza tylko założyłam ten bawełniany, nie dość, że cyce jak donice to jeszcze "do pępka", wiem że jak dane mi będzie karmić piersią to zaopatrzę się jeszcze w usztywniany tylko po kilku m-cach, bo wtedy znowu biust ulega zmianie i trzeba rozmiar dobierać odpowiednio co by właśnie był wygodny i aby zastój nie powstawał.

Co do maści na brodawki to jak najbardziej polecam medela, bo mnie osobiście bepanthen w ogóle nie pomógł i wtedy położna radziła aby smarować własnym mlekiem i dużo wietrzyć....sama poczytałam i wtedy medela dopiero dał mi radę

Martita super, że znasz datę narodzin córeczki...tylko nie odliczaj, bo będzie się dłużyło.

Ja mam wizytę u gin 18/08/17 i wtedy będę znała wagę dziecka i pewnie lekarz zadecyduje czy CC czy SN...także jeszcze troszkę czasu zostało.

Do szpitala bierzecie torbę czy malutką walizkę?

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Duża walizkę na kółkach, tak będzie najwygodniej.
    Mój szpital z tych, w których trzeba mieć wszystko swoje a czeka mnie pobyt 5-6 dni także waliza jak na dwutygodniowe all inclusive

Member Awatar beata 123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Mira odnośnie depilacji to jest wskazana. W moim szpitalu całość na zero, bo nawet jak się przyjmowałam do porodu to pytali czy ogolona jestem cała, bo jak nie to kazali iść do łazienki i mężów wyganiali po maszynki do kiosku szpitalnego bo sami nic nie dają.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów