Strona 613 z 667
Pokaż wyniki od 6,121 do 6,130 z 6665

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Tez nie umiem spac, za dużo emocji.

Martita, w moim aucie jest tak samo. Jak byłam na początku tego roku na przeglądzie rejestracyjnym to okazało się, ze nie świeci mi jedna żarówka nad tablica z tylu. I tak samo musiałam pojechać do mechanika, bo trzeba było pół bagażnika zdemontować żeby się do niej dostać. Żarówka 6 zł, wymiana kilkadziesiąt, już nie pamietam dokładnie ile.
    A co do wypadków to ja się nawet nie wypowiadam, po akcji z ręka z poniedziałku wiadomo wszystko na ten temat

Zrobiłam tak samo z tym Kretem, zasłoniłam twarz ręcznikiem, otwarlam okna i wyszłam po wszystkim na balkon na jakiś czas. Poszło sprawnie i bezproblemowo.

Dzięki dziewczynki za wszystkie ciepłe słowa. Po raz kolejny dostałam lekcje, ze ciąża i porod to jest chyba ostatnie gdzie można sobie coś planować wg własnego widzimisie, bo i tak wyjdzie inaczej. A jak jest z GBSem przy planowanym CC? Trzeba go robić czy nie?

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Martita ale masz atrakcje

Rudynko mogę się jedynie podpisać pod tym co napisały dziewczyny. Bardzo się cieszę że napisałaś i jaki duży już chłopak z Twojego synka wiadomo że się martwisz bo jest chory, jednak tak jak piszesz trzymaj się tego jak dobrze rokująca jest to wada. Jestem pewna, że wyrośnie z niego duży, zdrowy przystojniak ktory będzie musiał tylko co jakiś czas kontrolować serce

Kiora wybrałabym chyba ten wcześniejszy termin żeby jednak nie był tak bezpośrednio przy tym smutnym dniu żeby jednak tata był jeszcze trochę dalej myslami od tego.

Mam pytanie do mam, które spodziewają się któregoś już dziecka. Czy i Wam zdaje się że teraz dziecko bardziej, mocniej się rusza? Wydaje mi się że z Olim chodził mi tak brzuch już trochę po 30 tc a ten od tygodnia wywija że czasem jak siedzę szczególnie jakby nie zważał że cokolwiek go tam blokuje

milego dnia

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Dzień dobry.

Mira gbs robi się niezależnie od rodzaju porodu,chodzi o to żeby w razie pozytywnego wyniku podać przed porodem antybiotyk. Ja będę mieć pobierany wymaz w poniedziałek.

Martita współczuję ciężkich nocy. Swoją drogą zdradz nam jak sobie radzisz z dwójką dzieci i trzecim w drodze kiedy Twój mąż jest głównie poza domem? Masz to szczęście że wszystko się psuje jak tylko m wyjeżdża do pracy ale to też znaczy że świetnie sobie radzisz bo naprawa jest na Twojej głowie,musisz sobie wszystko tak zorganizować żeby wszystko działało jak trzeba

Kiora jak Twoje różowe szaleństwo dla córeczki ?

Rudynko dobrze że wszystko idzie u Was w dobrym kierunku, ciesze się że synek pięknie rośnie i przy porodzie będzie wystarczająco duży by zabieg mógł się odbyć. Trzymam kciuki za Was

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Hej hej,
    Aguś czuję się w miarę dobrze, wczorajszy stres opadł. Rano byłam u Pulmo no i dostałam zastrzyk z dexavenu, szczęśliwie saturacja dobra wasec dzieciątko dotlenione i nie siedziałam pod tlenem.
    Asiu też mam wrażenie że Anielka jest bardziej ruchliwa.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    agus026- Mam sporo, naprawdę sporo dziewczęcych ciuszków ALE nie jet to takie szaleństwo jakie myślałam, bo poza prenatalnym, na którym lekarz 2 razy potwierdził, ze to kobieta nie mam żadnej opinii, pewnej opinii innego choćby lekarza, bo mój gin co robi usg to mała z uwagi na to, ze się nie obróciła zawsze się nogami zakrywa. Tak więc, mimo wszystko podchodzę z dystansem do płci. Nie nastawiam się na konkretną płeć, choć do dziecka mówię co chwila " Gośka, uspokoisz się ?". Nie chcę przeżyć na sali operacyjnej szoku a być może załamania czy depresji jak niektóre kobiety, które dopiero przy porodzie dowiadują się, że ten różowy kolor mogą oddać koleżance na przykład. Niestety znam już kilka takich przypadków.

Odnośnie wywijania w brzuchu- mam wrażenie, ze młode ma coraz więcej zamiast mniej miejsca. Tak mocno ( to już nie kopanie a jakby przestawianie mebli wielkogabarytowych) się rzuca, że czasami sama równowagę tracę. Też tak macie ?
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Mam tak samo
    Brzuch się rusza i żyje własnym życiem. Maks nie raz mnie tak obije ze mnie autentycznie wszystko boli i mam dość. Na całe szczęście tygodnie robienia trampoliny z pęcherza już za nami, bo ma nogi w gorze, ale za to moje zebra beda biedne. Silny jest niesamowicie i tak samo mam wrażenie, ze daleko mu do tego, żeby mu było ciasno.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Poprzednie ciąże nie były aż takie aktywne a raczej mieszkańcy brzucha. Jest zupełnie odwrotnie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Witajcie ja juz od rana zaliczyłam labolatorium i byłam w szoku jedna osoba przede mna była ale tak mi jakos brzydko pobrała krew ze siąpiło sie chyba z pol godziny. Hemoglobina z 10,4 podskoczyła na 11,4 jestem z siebie dumna jeszcze troszkę i sie zmieszczę w dolnej granicy normy

Agus odnosząc sie do Twojego pytania jak sobie daje rade? Teraz juz jest dobrze bo moja starsza córka jest mozna powiedziec samodzielna i czasem to jeszcze mi pomoże, a ta mała jest naprawde złotym dzieckiem Ale prawda jest taka ze przy pierwszym dziecku wszystko musi byc na tip top cała uwaga poświęcana jest dziecku, przy drugim trzeba dzielić ten czas na dwójkę dzieci plus dom i facet a przy trzecim to juz chyba samo jakos pójdzie. Powiem tak nie lubie syfu w domu ale tez za wszelka cene nie latam z mopem za kazdym okruszkiem, musze miec ugotowane nie lubie lecieć na gotowej żywności czasem w weekend jakis macdonald ale rzadko. I mozna powiedziec jestem samowystarczalna jak sie cos popsuje to nawet jak moj jest w Danii to potrafi tak ogarnac ze zaraz kogos ściągnie co mi pomoże lub naprawi, ale plus jest taki ze mam obok w klatce teściów którzy zawsze pomogą czy moja mame choćby przyszła i przypilnowała dzieci jak gdzies musze wyjsć zeby sie nie ciagnąć z nimi wszędzie. A moj T najwiecej przebywa poza domem od marca- kwietnia do października potem jest martwy sezon i prawie ciagle siedzi w domu akurat jak sie Agatka urodzi sezon sie skonczy i bedziemy wszyscy razem, do tego wykorzysta te wszystkie dni wolne co beda przysługiwały. Ja tam nie narzekam na swoje życie dla mnie naprawde nie jest ono uciążliwe, kwestia dobrej organizacji. A sie rozpisałam

Kiora moj T mowi ze juz dwa razy mu sie śniło ze zamaiast Agatki urodził sie Grześ on cały czas mowi ze będzie niespodzianka i te różowe rzeczy pójdą do zwrotu Choc to nie w takim sensie ze córki nie chce albo cos, mowi ze kocha ją tak samo jakby kochał synka ale chciałby miec przymierzenca w tym całym naszym babińcu.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Wózek i fotelik są do odbioru. Równe 7 tygodni czekałam. Ale się cieszę!!

Nie wiem czy zauważyłyście, ale upierdliwe okienko do logowania dziś znikło. W końcu!
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 04-08-17 o 12:44

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Mira to okienko zniknęło wczoraj po 17. Ale zapomniałam napisać bo Wy piszecie tak dużo, że człowiek zapomina

Powiem Wam, że przy większej ilości dzieci łatwiej jest pogodzić wszystkie obowiązki. To już trzecie dziecko na mojej głowie a i tak mam wrażenie, ze mogłabym mieć przedszkole i wszystkie wychowałabym tak samo na normalnych ludzi.
    Fakt też jest niezaprzeczalny, że jak jest więcej jak jedno dziecko to i wychowują się nawzajem.
    Wierzcie lub nie, ale bardziej chaotyczna byłam przy pierwszym dziecku niż później już przy dwójce.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów