Strona 612 z 670
Pokaż wyniki od 6,111 do 6,120 z 6695

Październikowe mamy 2017

Jesteście nieocenione ja nawet nie pomyslałam ze ta trzecia bedzie jak królowa osobno obchodziła urodziny tak wiec sama wybrałam albo 25 września albo 2 październik chyba ze ginekolog powie ze za późno ten 2 . U nas to wogole taka sytuacja ze 3 października zmarł syn mojego T wiec te daty tak wszystkie krążą obok tego dnia. Tu sie bedziemy cieszyć z maleństwa ze przyszło na świat a tu za chwile 2 rocznica śmierci. Ja go naprawde podziwiam ze on tak sie z tym wszystkim trzyma i trzymał.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Asiu druga przychodnia była prywatna lekarze mają tam swoje godziny i na kolejnego lekarza musiałabym czekać do 16, pani zasugerowała izbę w szpitalu także skarga nic nie da. W pierwszej przychodni tej Wojewódzkiej mogli mnie odesłać do szpitala obok to pani rejestatorka spytała czy przyszłam u nich astmę leczyć, taaa w przychodni ginekologiczno -polozniczej na pewno i odesłała mnie do Pani dr która przyjąć mnie nie chciala.
    W ostatniej przyszpitalnej od razu detektor tętno i odwołanie na izbę. Grunt że wszystko dobrze się skończyło. W moim mieście Jest 5 głównych szpitali ale biorąc pod uwagę fakt że liczą się pierwsze minuty dzisiejszy dzień obrazuje że słabo z tym. Jeśli sytuacja się powtórzy dzwonie po karetkę ta będzie musiała przyjechać.
    Mira gratuluję dużego Maksa.
    Rudynko trzymam kciuki za Krzysia.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Rudynko-świetnie, ze już wiesz kiedy co i jak. Masz konkretną ilość czasu na doszykowanie wszystkiego i jazda do szpitala. Wszystkie będziemy trzymały za Ciebie i maleństwo kciuki.Będzie dobrze, maleństwo wyzdrowieje. Wagę ma już tak dużą, ze w zasadzie z dnia na dzień to już byczek.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Rudynko cieszę się, ze się odezwałas. Zastanawiałam się co u Was. No to podobnie się będzie u nas wszystko toczyło w czasie. I chłopcy wagowo tez zbliżeni. Niezmiennie trzymam za Was mocno kciuki i śle ciepłe myśli

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Rudynko super, że się odezwałaś. Trzymam kciuki za Krzysia i za Ciebie. Widzisz, jeszcze jakiś czas temu martwiłaś się czy Krzyś osiągnie niezbędną do operacji wagę 2kg, a tu już taki duży chłopczyk macie plan działania, wiesz co Was czeka i co najważniejsze trzymamy się tego, co powiedziała lekarka na temat choroby Krzysia. Wszystkie myślami jesteśmy z Wami i szczególnie będziemy Wam kibicować w tych trudnych dniach.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Głupie pytanie.
    Zatkał mi się zlew w kuchni. Mogę użyć Kreta?

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Mira duży chłopak z Maksa najważniejsze że będziesz mogła go przytulić a nie to w jaki sposób przyjdzie na świat. i bedziesz dokładnie wiedziala Kiedy się urodzi
    Martita dobrze że postanowiłas zmienić datę. Każda córka powinna mieć swój dzień czas goi rany i wiem że kiedyś inaczej spojrzysz z mężem na dzień śmierci jego syna.
    Rudynko dobrze że wiesz na czym stoisz i jak to będzie wyglądało. Duży chłopak z Krzysia. Trzymam za was kciuki

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Tak Mira możesz tylko otwórz okno i staraj się jak najmniej wdychac opary. Później odkrec wodę i wyjdź na chwilę niech zleci to wszystko ja polecam ten w żelu ale granulki tez moga być

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Mira wspaniałe wieści nam tu przyniosłaś z wizyty Maksio rośnie jak na drożdżach najważniejsze że wyniki w normie i u Maksia wszystko dobrze A co do cc to cóż, nie ma co ryzykować jeśli przy sn grozi krwotok.

Rety dziewczyny jakie Wy obeznane jesteście z tymi hybrydami.

Co do prywatnego forum to powiem Wam że to jest fajna sprawa,nigdy nic nie wiadomo czy ktoś znajomy nas nie podczytuje,obecnie z lipcowkami przeniosłyśmy się na fb i to była dobra decyzja,okazało się z kilka z nas podczytywaly osoby z rodziny i miały przez to nieprzyjemności. W końcu mamy prywatność,możemy pisać co chcemy i nikt nie powołany tego nie przeczyta, wstawiamy fotki i jest wogóle jakoś tak bardziej swojsko. Kiedyś próbowałyśmy z tajnym na m jak mama ale szata graficzna i mała czcionka nam nie podeszła,na fb jak trzeba było to założyliśmy fikcyjne konta i jest o niebo lepiej niż na forum. Podejrzewam że teraz zaczną się sypać mamy które od dawna nas podczytywały.

Smile biedna Ty z tymi trudnościami z oddychaniem,straszne że dopiero w trzeciej placówce udzielono Ci pomocy. Jak się teraz czujesz?

Martita ja podobnie jak dziewczyny radziłabym zrobić odstęp pomiędzy urodzinami córeczek tym bardziej że masz na to wpływ.

U mnie znowu bezsenność nie umiem zasnąć

Mira mozesz użyć Kreta ja mam takie szczęście ze jak moj pojedzie do pracy to wszystkie przeciwności losu musza mi sie zdarzać, zlew tez zasypywałam ostatnio kretem ale w łazience w razie jakby miał pójść opar to wzięłam sobie recznik i zatkalam nos i buzie. Godzine temu spaliłam albo kontakt albo mikrofalówkę cos zaiskrzyło, łupło i sie wyłączyła a przy okazji nie działa piekarnik i okap hihi mam te moc Wszystko mi sie psuje spaliła mi sie lampa w samochodzie a ze dojście jest takie do du.. trzeba pol samochodu rozebrać, lodowka minie we wrzesniu dwa lata zaczęła pukać od środka normalnie jakby ktos do drzwi pukał jak sie włącza, a zeby wszystko nie było zbyt piekne to kosił facet ze spółdzielni trawę pod moim oknem w sypialni jak nie poszedł kamien spod kosy tej takiej spalinowej, tak dziurę mam na wylot w szybie zgłosiłam wszystko odrazu do administracji i czekam na nowe okno Moze wkoncu cos miłego mi sie przytrafi, jakas 6 w totka

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów