Strona 610 z 654
Pokaż wyniki od 6,091 do 6,100 z 6536

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    I SN? Wow, to klocuszek niezły
    Pogratuluj jej od nas

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    4200g sn? Wow, szacunek gratulacje dla koleżanki kurczę Maja wazyla 3300g i przyznam szczerze, że nie miałabym nic przeciwko, żeby Bartuś wdał się w starszą siostrę

Mira brzuszek rośnie, bo i nasze szkraby teraz szybko rosną super, ze wyniki układu krzepnięcia ciągle są dobre będziemy czekać na wieści po wizycie

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Mój mąż tyle ważył ale był trzecim dzieckiem bardzo duża dziewczynka. Ale dobrze że szybko jak na pierwszy poród mamusia ja urodziła

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Faktycznie wymęczyla się dziewczyna. Mój miał 4kg i nie dałam rady Sn urodzić.

Co do forum to mi obojętne czy tu czy na Fb. Obym tylko umiala Was znaleźć.

Mira 3mam kciuki.

Taka ochota na słodkie mnie naszła, że na szybko zrobiłam sernik . właśnie się chłodzi :-)

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    musiała, jak wody odejdą to nie ma zmiłuj i tak jestem pewna, że w szpitalu w którym ja rodziłam już wcześniej by ją pociachali bo mi dali oksy już po paru godzinach jak nie szło, jej dali po ponad dobie. Tak sn Jeszcze tylko jedna kumpela ma termin na za 2 tygodnie, a potem już ja w kolejce z mojego otoczenia. aha, ta dziewczyna jest z bliźniaków, mieli pod 3,5 kg każde więc było to trochę do przewidzenia

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Mira czekamy na wieści z wizyty.
    Ja niestety też zaliczyłam trzy przychodnie, dopiero w trzeciej mnie przyjęli
    Rano dostałam takach dsznosci jak jeszcze nigdy, mąż urwał się z pracy wzięłam leki dopiero puściło, Ale chciałam sprawdzić czy z dzidzia wszystko ok. Zrobili mi ktg i wyszło dobrze ale cały dzień zmarnowany.

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Smile współczuję pewnie się najadlas strachu. Dlaczego dopiero w trzeciej się Tobą zajęli? Najważniejsze że u dzidzi wszystko ok.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Bąbelku w pierwszej Wojewódzkiej nie było już numerków i mogłam zapytać doktor i czekać na końcu kolejki, ale pani dr nie zdecydowała się mnie przyjąć.
    W drugiej prywatnej lekarz właśnie zszedł z dyżuru i pani na recepcji była sama.
    Dopiero w przyszpitalnej się udało bo odesłali mnie na izbę przyjęć szpitala i narzekałam się ale ktg zrobili.
    Strach był bo każde moje niedotlenienie jest niebezpieczne dla Anieli. Ale tali atak dopiero pierwszy raz mi się zdarzył :/

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    smile skandal. Pisałabym skargę szczególnie na tego lekarza w drugiej przychodni...

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dużo wieści dziś.
    Maksio - 1600 gram, duży, silny, zdrowiusieńki. Wody w normie, łożysko ok, przepływy idealne. Już odwrócony głową w dół, także dobrze go wyczułam
    Wkładał sobie kciuka do buzi podczas badania. Zapowiada się na dużego chłopca, docent stwierdził, że mniej niż 3800 gram nie będzie.

Mi się ciut szyjka skróciła, ale na razie nie jest to nic niepokojącego. Docent stwierdził, że trochę mały ten mój przyrost wagi i mógłby być większy, ale skoro Maks rośnie dobrze, to niech będzie. Najważniejsze jednak jest to, że rozmawialiśmy o porodzie i stwierdził, że kategorycznie będzie cięcie. Maks będzie duży i nie ma mowy, żebym próbowała go urodzić naturalnie, za duże ryzyko krwotoku. On chce zrobić zabieg sam, leki odpowiednio wcześniej odstawić. 25.09 docent wraca z urlopu, od razu mam tego dnia wizytę i będziemy się wtedy umawiać na CC, także może jeszcze będę wrześniówką, albo z samego początku października. 7 miesięcy myśli o porodzie SN w ciągu 20 sekund poszło się.... przez chwilę było mi ciut smutno, ale co zrobić, najważniejszy jest Maks, skoro muszę się dać dla niego pokroić, to nie ma że boli.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów