Strona 600 z 670
Pokaż wyniki od 5,991 do 6,000 z 6695

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ullena Zobacz posta
    Kubuś znajduje sie w gornej linii centylowej i w 30 tygodniu wazy 1820g- gin powiedzial ze nie mam co liczyc na mniej niz 3,9-4kg... odwrocony glowka w dol ciagle sie wierci i rozpycha i kopie ale w dalszym ciagu nie jest to ani troche bolesne, chyba jakas dziwnie nieczula jestem...
    Ullena mam tak samo z moją wiercipiętką pomimo 1634g teraz po tyg juz pewnie wiecej... Ruchy małej są wyczuwalne, ale całkowicie bezbolesne jedynym dyskomfortem są dni kiedy mam większe parcie na pęcherz

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny!
    Jeden dzień mnie nie było, a tyle pożytecznych informacji!
    Mufka, dzięki za szczegółowe info ze SR, bardzo użyteczne te informacje, u nas większości nie było. Na kolejnej (płatnej) SR we wrześniu może będzie bardziej sprawnie pod tym względem.
    Ja właśnie cźkam w kolejce w poradni diabetologicznej na konsultacje, doktorka kazała mi iść mimo dobrego wyniku nr 2. Daję sobie czas do południa, jeśli mnie nie przyjmą to spadam stąd, trudno. W poczekalni już teraz jest sauna, dłużej tu nie wytrwam..
    Dzisiaj ma być rekordowe 35 w cieniu,,,,ufff..na samą myśl mi słabo!
    Miłego dnia dziewczyny, byle przetrwać ;-)

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Za mną tragiczna noc. Oparzyłam sobie wczoraj wieczorem wewnętrzną cześć lewej dłoni wrzątkiem (chciałam wyparzyć pojemnik na badanie moczu i mi wypadł z ręki, nie wiem czemu kretynka po prostu nie powstawałam go w umywalce jak zwykle...). Stało się to gdzieś o 22. Ból był koszmarny, teraz też dalej boli ale da się wytrzymać. Do 2 nie spałam, rozmroziłam dwie mrożonki żeby sobie ulżyć, ale pęcherze są i generalnie za dużo ta ręka nie zrobie, o prowadzeniu auta tez moge na kilka dni zapomnieć, bo pewnie raz dwa uszkodziłam pęcherze. Czy w ciąży można stosować Panthenol??

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Robaczku, nie mogą ciężarnej trochę przyspieszyć wizyty?

Gratuluję Kiora 30 tygodnia, coraz więcej z nas ma już 3 z przodu

U nas też już 28 stopni a co będzie dalej. Wczoraj zaliczyłam lekkie zatrucie pokarało mnie moje lenistwo w mojej ulubionej pizzerii jest promocja w poniedziałki pizza za 15 zł więc zamówiłam na obiad i chyba coś z nią było nie tak. Dziś spaghetti bolognese szybko zrobię i mam nadzieję mocno mi się nie nagrzeje w kuchni. Dawidek też bardziej aktywny w upały. I chyba już jest inaczej ułożony niż na piątkowej wizycie. Może nasze maluszki mają więcej miejsca po prawej stronie że tam bardziej się upychają? Mi się nie robi jeszcze gula, ale wczoraj złapałam albo kolanko albo łokieć trzymałam akurat rękę na brzuchu bo tak się kręcił i coś takiego kanciastego wyszło

Ullena a to Jakub Wam rośnie

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Robaczku życzę Ci wytrwałości w tej saunie... Dziś faktycznie mają być rekordy temperatury

Mira przecież pojemniki na mocz sa sterylne po co je wyparzać? W każdym razie nie wiem czy możesz stosować Panthenol obyś szybko pozbyła się bólu... :*

Poniżej link z kilkoma mądrościami
    http://dziecisawazne.pl/kosmetyki-dl...kuchni_artykul

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ponieważ w moim lab trzeba oddawać mocz w pojemniku o kształcie probówki, nie da się do tego bezpośrednio nasikać wiec muszę oddac próbkę do innego, którego używam wielokrotnie, dlatego go wyparzam i przelać :/

Wysłałam smsa do gina, mogę stosować Panthenol.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ullena ale duży już Kubuś chyba naprawdę szykuje się poród dziecka pokaźnych rozmiarów. Wcale nie zazdroszczę

U mnie ruchy synka rzadko bo rzadko, ale czasem sprawiają ból, szczególnie jak leżę na boku. Muszę wtedy zmienić pozycję i jest ok

Robaczku, prosiłaś żeby Cię przepuścili? W końcu kobiecie w zaawansowanej ciąży na dodatek w taki upał łaski nie zrobią jak przepuszczą

Uuu Mira to się załatwiłaś:/ współczuję.. dobrze, że chociaż możesz ten Panthenol stosować. Oby przyniósł ulgę

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Asiu, Maggie, to jest poradnia diabetologiczna dla ciężarnych, więc są same ciężarne
    Coś mnie tknęło i zapytałam w rejestracji czy lekarz już przyszedł..okazuje się, ze nie, a te 20 osób przede mną to czekanie minimum 3 godziny...wyszłam więc od razu bo szkoda zdrowia. Pójdę na śniadanie, pokręcę się po sklepach i wrócę tam nie wcześniej niż za 2 godziny...
    Mira, współczuję wypadku :-( Oby panthenol pomógł..
    Moniqla, dzięki za wsparcie! Aż się nie chce wierzyć, ze w XXI wieku nie można po prostu umówić się na godzinę do lekarza..trzeci świat, przysięgam.

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Mira bardzo współczuję tego bólu. Trochę głupie zasady ma te labooratorium... najważniejsze że możesz choć trochę sobie ulżyć.
    Ullena to musisz szykować się na duzego synka
    Robaczku życzę wytrwałości i oby było wszystko dobrze
    My dziś zamówiony pizze na obiad

U nas wlasnie przeszła burza jak raz trzasnęlo to moja Iga mało pod stol nie wpadła ze strachu błysk i trzask wyglądało jakby pod samym oknem.

Pantenol nawet sie nie zastanawiałam czy mozna w ciazy czy nie nad morzem sie pryskałam pianka po ramionach bo takie miałam spieczone.

Robaczku u nas poradnia diabetologiczna pamięta jeszcze czasy Gierka ale ciężarne ida bez kolejki. Wiec domagaj sie zeby cie przepuścili.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów