Strona 599 z 670
Pokaż wyniki od 5,981 do 5,990 z 6695

Październikowe mamy 2017

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    A my od rana pozbieraliśmy się i pojechaliśmy nad wodę. Co prawda jest upał, ale było warto. Znalazłam ostatnio parasol przeciwsłoeczny w piwnicy, więc go wyprałam i mógł już dziś pełnić ponownie swoją najważniejszą funkcję. Nie kąpałam się, jakoś mam opory przed zamoczeniem tyłka w wodzie przez wzgląd na infekcje. Ale woda jest tak czysta, że widać jak ryby obok człowieka pływają. Może kolejnym razem się pomoczę. Teraz to juz tylko zostało siedzieć w domu i dotrwać do wieczora. Nawet nie mam odwagi prania na dworze powiesić, bo się tego słońca boję.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

2. dzieckozakupy.pl
    Czesc dziewczyny troche z doskoku bo rodzina przyjechala i brak czasu na cokolwiek. Ale tak na szybko. Gratuluje udanych wizyt wszystkim.
    BLW jest super. Stosowalismy to z starszym synem. Jeszcze zanim wiedzielismy ze to jest metoda i jak sie nazywa i teraz tez bedziemy. Mlody byl zadowolony, jedzenie sprawialo mu radosc i do tej pory tak jest. Fakt ze otoczenie na poczatku wygladalo jak wygladalo ale mi to nigdy nie przeszkadzalo poza tym dosc szybko sie nauczyl zeby nie rozrzucac. Polecam.

U nas narazie 30 stopni w cieniu ale jakos fajnie znoszę ten upal nawet nie puchnę pierścionków nie musze sciagac wczoraj byliśmy nad woda dziewczyny tak sie wyszalaly az padły w aucie ja posiedziałam pod parasolem i obowiązkowo kapelusz na głowie.

Moj T dzis juz wrócił do pracy tak wiec powoli wracamy do dnia codziennego. Bylysmy dzis z Hanka na zakupach kupiony plecak chciała juz taki młodzieżowy nie bajkowy, piórnik, kapcie do szkoły zeszyty i rożne piedolki szkolne typu plasteliny, ołówki,bloki, gumki. wolalam
    teraz na spokojnie kupic wszystko niz potem jak ludzie sie rzuca pod koniec sierpnia. Weszłam tez do pepco to sa wyprzedaże body po 3,99, łapki niedrapki za całe 0,99 Haha zrobiłam zakup roku
    Miłego dnia dziewczyny, nie wychodźcie bez potrzeby na słonko.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    U mnie dziś znośnie tylko lekko spuchły mi kostki ale cały dzień prawie siedzę z nogami w górze.
    Mój mąż kupił mi dziś wiatrak i mogę się chłodzić do woli
    Martita gratuluję udanych zakupów
    Kiora ja również boję się różnych infekcji dlatego nie kąpię się w jeziorze. Ale pewnie fajnie by było tak posiedzieć nad wodą

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Evlin u mnie to samo, wiatrak, nogi w górze i nie wychodzenie z domu i jakoś żyje.
    Maksio ma dziś dzień wypychania pupki (albo główki - na dwoje babka wróżyła) pod żebrami. Aż mi się gula robi Nie umiem się doczekać czwartku żeby się dowiedzieć w jakim ustawieniu jest mój mały akrobata

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Aniela też dziś wypina się konkretnie Mira, może ta pogoda ma taki wpływ
    Dziewczyny mamy już 600 stron naszego forum. Tyle już spędziłyśmy tutaj czasu

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Jestem w 30 tygodniu ciąży ! Ja pierniczę, jak ten czas zleciał Jeszcze tylko 8 tygodni
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mój Bartuś to kilka jak nie kilkanaście razy dziennie tak się wypycha, tylko też nie wiem czy to główka czy pupa. Na poprzednim usg była to główka. W ogóle moje dzieci upodobały sobie prawą stronę mojego brzucha. Maja też głównie tak leżała i się wypinała pupką z prawej strony

Smile no naskrobałyśmy trochę tych postów można się zżyć ze sobą po takim czasie a co dopiero jak zaczną się porody i będziemy je przeżywać, wzajemnie się wspierać i podziwiać nasze długo wyczekiwane maluszki
    Ostatnio edytowane przez maggie_87 ; 31-07-17 o 19:44

Przyszedł wieczor i ten gorąc zaczyna wychodzić ze ścian o masakra jak sie zrobiło w domu duszno a ja jak sama jestem z dziecmi to boje sie zostawiać okna całkowicie pootwierane z tego względu ze to parter.

Moja Agatka tez upodobała sobie moja prawa strone brzucha, nozki ma pod samym moim prawym żebrem i tak mnie bombarduje az boli, tyłeczek wypycha po prawej stronie tak pośrodku brzuszka a łapkami gmera tam na dole a główka chyba cisnie prosto w pęcherz bo czasem mam takie parcie a pęcherz pusty.

Dzis wyciągnęłam cała wyprawkę Agatki i bodow mamy nakupione jak dla bliźniaków jeszcze teściowa cos tam ma, pajacyków tez chyba wystarczy musze kupic jeszcze pare bluzeczek i spodenek no i cos ciepłego na wyjście ze szpitala ale teraz ciezko w sklepach wszystko letnie wyprzedają.

Junior Member Awatar Ullena
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.10.2017
    Hej jestem jestem co kilka dni zagladam i nadrabiam czytanie przed snem na piatkowej wizycie wszystko super - Kubuś znajduje sie w gornej linii centylowej i w 30 tygodniu wazy 1820g- gin powiedzial ze nie mam co liczyc na mniej niz 3,9-4kg... odwrocony glowka w dol ciagle sie wierci i rozpycha i kopie ale w dalszym ciagu nie jest to ani troche bolesne, chyba jakas dziwnie nieczula jestem...
    Gratuluje wszystkkim wizyt, progresow w przygotowaniach i caaaaly czas trzymam za Was kciuki !!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów