Strona 594 z 670
Pokaż wyniki od 5,931 do 5,940 z 6695

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Robaczku najzwyklejsze muffiny zrobiliśmy. Mam jeszcze trochę zapasów dżemu z ubiegłego roku. Takiej czekosliwki i dadaje ją właśnie do tych babeczek. Te z czerwoną porzeczką na pewno pyszne ale nie mam akurat porzeczek. Twój torcik wygląda obłędnie i na pewno tak smakuje.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Ja też brałam najzwyklejszy magnez 6 tabletek na dobę. W porównaniu do poprzedniej ciąży to jakiś leń jestem. Nic mi się nie chce. Jak już coś zacznę to i owszem zrobię ale ile czasu się do tego przybieram to hoho.

Co do alergii nie pomogę bo nie mam. Za to synek ma. Więc obstawiam że młodszy też miał będzie.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez beata 123 Zobacz posta
    Robaczek jakie pyszności...zjadłabym ale ciężej z upieczeniem :P

ja też podpisuję się nad nie przespaną nocą....masakra jakaś. Teraz się nie wysypiamy, a jak dzieciątko dojdzie to tym bardziej i jak tu żyć w spokoju i radości :/

Dziewczynki jaki magnez bierzecie, jakiś specjalny dla kobiet w ciąży czy jakiś zwykły...bo skurcze nóg mam i ogólne przemęczenie mnie dopada.
    W aptece bez recepty ale lek a nie suplement (tego nikomu nie polecam, bo nie ma sensu brać czegoś co po pierwsze nei ma badań klinicznych a poza tym można zjeść całe opakowanie a rezultat jest żaden) to Magne B6.
    Ja biorę 4 tabletki na dobę, rano i wieczorem.
    Tylko pamiętaj aby nie połykać go z żelazem na raz (jeśli bierzesz żelazo to musi być przerwa między tymi lekami co najmniej 2 godzinna, bo zwalczają się nawzajem).
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Ja rowniez biore Magne B6. Trzy razy dziennie. Jest troszkę droższy niż wszystkie te suplementy ale wiem ze to lek i jaka ilość magnezu jest w tabletce.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Aż sprawdziłam na asparginie też jest napisane że to lek otc (bez recepty) Kiora a Ty nie miałaś wizyty dzisiaj o 11:15? pisz nam tu wieści. Moonia też ma dzisiaj, czekamy Dziewczyny

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Asiu, to ja sierota pomyliłam zamiast 08 napisałam 07. Za miesiąc dopiero widzę się z lekarzem
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    A ja mówię kurcze obraziła się że nie pytamy o wizytę i nie pisze czy co

22.10.2016(*)6tc

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ja też biorę magne b6, właśnie ze względu na to, że to lek i że ma w składzie Wit b6, która zwiększa wchłanianie magnezu. Odkąd go biorę, brzuch mi w ogóle nie twardnieje. Asparginu bym się bała ze względu na potas. Zresztą już kiedyś jaselka o tym wspominała

Robaczku żebym mieszkała bliżej, to bym wpadła do Twojego męża z życzeniami na widok tego tortu i ciasta język ucieka mi.. nie napiszę gdzie ja tak uwielbiam wszystko co czekoladowe, a Ty tu tak kusisz przy okazji- najlepszego dla męża Twojego i Mai
    Ostatnio edytowane przez maggie_87 ; 29-07-17 o 13:37

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    https://www.aptekagemini.pl/magne-b6-50-tabletek.html to bierzecie? jak mi się skończy aspargin to może kupię zamiast niego

22.10.2016(*)6tc

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    tak Asiu dokładnie taki i też zamawiam w tej aptece bo stacjonarnie to prawie 20 zł płaciłam u siebie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów