Strona 593 z 659
Pokaż wyniki od 5,921 do 5,930 z 6587

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ja chyba dziś nic nie upiekę bo wyjątkowo nie mam gości nie umiem robaczku upiec tak jak Ty tylko dla kogoś i obejść się smakiem więc przyda mi się taki weekend postu bo zazwyczaj piekę dużą blachę i dojadam co chwilę torcik wyglada pysznie też lubię piec z tego bloga. Zawsze wychodzi. Bąbelku Twoje muffiny też na pewno będą smaczne dobrze że Oli jeszcze nie może obstawać przy swoim typie imienia bo byłby dodatkowy problem

Dziewczyny czy można brać wapno z magnezem? Bo mam 3 razy dziennie to i to i najlepiej byłoby mi razem

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Robaczek mój P też ma dziś urodziny ale bez tortu bo 3.08 Piotruś ma urodziny więc woleliśmy jemu zamówić niech ma frajdę z dmuchania świeczek.

Gratuluję udanych wizyt i dużych dzieciaczków

Ja się biorę za rozpakowywanie worków z ubraniami a tak mi się nie chce ale cóż jak trzeba to trzeba

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Bąbelku, polecam muffiny z czerwonymi porzeczkami z MW, robiłam ostatnio i smakowały wszystkim. A Ty jakie dzisiaj robisz?
    Asiu, zapraszam do mnie na ciasto! W sumie upiekłam dwa, drugie jest z wiśniami: http://www.mojewypieki.com/przepis/kostka-wisniowa
    Ja piekę dla frajdy, bardzo to lubię, a M zadowolony, sąsiedzi tez, bo zwykle pół blachy rozdaje Hahaha
    Maju, wszystkiego najlepszego urodzinowo dla Twojego Małża!Fajnie, ze świętujecie już na swoim, oby wszystko się poukładało dla Was i wykończenie domku przebiegło sprawnie. Spokojnie zdążysz paczki rozpakować, nie przemęczaj się na raz, bo schylać się coraz trudniej..wiem coś o tym, bo mam problem z plewieniem w parterze ;-) Czeka mnie tez cięcie lawendy i chyba na kolanach będę ciachać

Miłego dnia!

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    maju, ale rozpakowujesz już do swoich kątów ja to pamiętam miałam mega radość z każdej czynności jak była już na swoim, w wynajmowanym to tak byle funkcjonować. Ale na pewno inaczej jak masz remont na głowie z czynnym udziałem i z brzuszkiem. Córka Ci pomaga? To taki wiek że i może dużo pomóc, ale też i wcale, a jeszcze dołożyć problemów, mam nadzieję że u Was to pierwsze.

robaczku nie kuś! Ja z mw robię zawsze tort praga mojemu na urodziny. On ma w styczniu więc zamiast owoców jest konfitura morelowa. A polewa z tego przepisu jest boska zastyga ładnie. Bądźcie miłe dla mężów w te ich urodzinki

22.10.2016(*)6tc

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta

Dziewczyny czy można brać wapno z magnezem? Bo mam 3 razy dziennie to i to i najlepiej byłoby mi razem
    Możesz przyjmować to razem, ponieważ te dwa składniki się nawzajem uzupełniają i godzą.

a Teraz ja mam pytanie. Co na alergię na pylenie roślin w ciąży ?
    Poczytałam na necie, mężowi kazałam kupić Amertil Bio, bo ponoć można, ale na ulotce pisze, ze nie powinno się w ciąży. Bla bla. W ciąży nic nie wolno ale co robić jak ja się duszę ?

Wypowiedzcie się proszę zanim pojadę na IP bo tam mnie przy okazji zbadają i wyjdzie, ze mam silniejsze skurcze i zostanę siedzieć na tydzien.
    Ostatnio edytowane przez Kiora88ŚL ; 29-07-17 o 10:02
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Dziewczyny Ale cudne wypieki
    Cieszę się że z maluszkami wszystko dobrze bardzo ładnie rosna
    Ja dziś wyspalam się jak nigdy ale stopy dziś mam strasznie spuchniete...
    Asiu oby te wapno pomoglo

Junior Member
    mama kraków

Data
    [img]https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxdqk3lihh7lmj.png[/img]
    Cześć dziewczyny

Mało się ostatnio odzywałam ale cały czas was czytam. Mój brat 13 lat młodszy był u nas na wakacjach kilka dni pozwiedzaliśmy trochę kraków było naprawdę fajnie, we własnym mieście można się poczuć jak na wakacjach Miałam ostatnio kilka gorszych dni bardzo stawiał mi się brzuch zaczęłam brać magnez, a wczoraj z rana źle się czułam zawroty głowy, lekkie mdłości i ogólne osłabienie, byłam sama w domu i powiem wam że się przestraszyłam na szczęście zjadłam śniadanie poleżałam i przeszło, potem cały dzień leżałam w łóżku. Czy któraś z was tak miała ? ja miałam takie dni w 1 trymestrze na początku ciąży ale nie wiedziałam że może być coś takiego w 3 trymestrze.
    Powiększyłam swoją wyprawkę skorzystałam z promocji smyka i kupiłam śliczny rożek i becik do spania
    Napatrzyłam się na wasze wypieki i sama też nabrałam ochoty na ciasto zrobię murzynka bo to najprostsze i najszybsze ciasto ja dzisiaj pospałam do 9.30

Ostatnio edytowane przez mama kraków ; 29-07-17 o 10:40

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    dzięki kiora za info, ja mam właśnie alergię na pyłki. Tylko latem i to nie co roku... póki co się nie duszę (czasem trochę świszczę), jedynie tak raz czy dwa dziennie mam napad kichania i wszystko spływa. Ale próbuję walczyć tym wapnem. Lekarka poleciła mi calcium gluconicum to są tabletki 3 razy dziennie po 2, kup sobie tubkę (u nas kosztowała ok 10 zł), może lepiej działa, nie wiem u mnie jakby lepiej, ale może to też wpływ pogody bo najgorzej masz podczas deszczów a minęły. A jak nie zadziała to w ciąży z Olim też się dusiłam i miałam wziewy (dwa, jeden do poczucia poprawy, drugi najpierw z pierwszym później do końca sezonu) przepisane przez alergologa, skonsultowane z gin niby bezpieczne w ciąży. Ale teraz ta moja mówi, że tylko wapno nie ma kompletnie żadnego wpływu :/

22.10.2016(*)6tc

Member Awatar beata 123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Robaczek jakie pyszności...zjadłabym ale ciężej z upieczeniem :P

ja też podpisuję się nad nie przespaną nocą....masakra jakaś. Teraz się nie wysypiamy, a jak dzieciątko dojdzie to tym bardziej i jak tu żyć w spokoju i radości :/

Dziewczynki jaki magnez bierzecie, jakiś specjalny dla kobiet w ciąży czy jakiś zwykły...bo skurcze nóg mam i ogólne przemęczenie mnie dopada.

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    mamakrakow fajnie że się odezwałaś ja też miewam takie chwile niemocy, chociaż rzadziej niż na początku, czasem mnie złapie taka duszność/słabość że muszę usiąść a najlepiej jeszcze zmoczyć trochę zimną wodą dlatego nie chodzę sama na dłuższe spacery. Jedynie z mężem gdzieś dalej, a jak sama z Olim to gdzieś tu blisko lub na plac zabaw, żebym mogła usiaść w każdej chwili. Chyba to normalne, w końcu dla naszego organizmu to wysiłek pompować krew dla dwóch osób i łożyska nie mówiąc o tym co się dzieje z hormonami itp.

beata biorę aspargin, nie jest to jakiś specjalny magnez dla ciężarnych, ale chyba najczęściej lekarze go zalecają. Biorę 3 razy dziennie po dwie tabletki i ostatnio mam te niebolesne napięcia brzucha znów, ale ma prawo tak być. Już więcej mi lekarka nie przepisze, szyjka trzyma, rozwarcie się nie robi więc musi zostać jak jest. Niech macica ćwiczy, z Olim wcale tego nie miałam więc biorę to za dobrą wróżbę do efektywniejszego rodzenia tym razem (a może uda się bez oxy? marzę sobie)

22.10.2016(*)6tc

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów