Strona 59 z 646
Pokaż wyniki od 581 do 590 z 6455

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    wszystkiego najlepszego kobietki

witaj marta

aguś endo zaleciła mi tylko wit. D3 2000 jednostek nie mówiła w jakiej postaci, pojechałam do apteki i mieli akurat w promocji vitabuerD3 120 kapsułek za niecałe 20 zł i wzięłam. To takie mini kapsułki.

mdłości męczą mnie coraz bardziej i tylko czekam na pierwsze bliskie spotkanie w toaletą. A to dopiero wg mnie 6+1 :/

agag czy dzisiejsza promocja na perfumy drugi tańszy gratis obejmuje też perfumy w promocjach?

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    wszystkiego najlepszego kobietki

witaj marta

aguś endo zaleciła mi tylko wit. D3 2000 jednostek nie mówiła w jakiej postaci, pojechałam do apteki i mieli akurat w promocji vitabuerD3 120 kapsułek za niecałe 20 zł i wzięłam. To takie mini kapsułki.

mdłości męczą mnie coraz bardziej i tylko czekam na pierwsze bliskie spotkanie w toaletą. A to dopiero wg mnie 6+1 :/

agag czy dzisiejsza promocja na perfumy drugi tańszy gratis obejmuje też perfumy w promocjach?
    Asia łącze sie w bólu. Mnie już trzeci tydzień męczą mdłości. Nawet wczoraj wymiotowalam i na chwile mi to pomogło, ale od dzisiaj zaczęło sie na nowo. Co do perfum to wydaje mi się że te w promocji też biorą udział. Na fb rossmanna jest dostępny regulamin i w nim sa wypisane wszystkie produkty które można kupić w tej promocji to może zerknij sobie dla pewności.

Member
    Ermilka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-08 zobacz kalendarz
    Wszystkiego najlepszego dziewczęta.
    Byłam dziś w Rossmannie i pustki totalne. Coś tam sobie wybrałam ale moich ulubionych kosmetyków już nie było

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Tak samo, byłam o 13 i półki wyglądały jakby przeszedł huragan, także to by było na tyle z moich zakupów.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Junior Member
    marta_pd

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-24 zobacz kalendarz
    W grudniu byłam w ciąży, ale nawet nie zdążyłam jej potwierdzić u ginekologa... I pewnie dlatego bardziej się denerwuje :-) sama jestem lekarzem i liczyłam skończone tygodnie, ale czasem wiek według ostatniej miesiączki i według usg się trochę różnią... Co do objawów, wczoraj cała noc wymiotowalam... Pozdrawiam gorąco!!

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Ja zrezygnuje z prowadzenia ☺ jestem bArdzo niska i fotel mam na maxa do przodu. Jak brzusio urosnie to się nie zamieszczę tzn nie dosiegne do pedałów

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Ja właśnie przymierzam się w najbliższym czasie do zakupu adaptera do pasów bo tak samo jak ty mieszkam na peryferiach i bez auta jestem uziemiona.
    http://www.smyk.com/besafe-adapter-d...t-w-ciazy.html ten sobie wybrałam i to chyba ten sam co ty masz.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Megiiii ja używałam w pierwszej ciąży adapter do pasów, ale innej firmy, bo w tym besafe właśnie nie podobało mi sie to zapinanie w kroku, szczególnie na myśl o sukienkach. Leży w szafie, niedługo go odkopię i będę używać. Co do mleka, próbowałaś hipp? Ja z córką miałam podobny problem, że żadne mleko jej nie smakowało i wtedy pediatra poleciła mi mleko hipp argumentując, że ma ono podobny smak do mleka matki. U nas podziałało, Maja już przy pierwszej próbie wypila wszystko

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez maggie_87 Zobacz posta
    Megiiii ja używałam w pierwszej ciąży adapter do pasów, ale innej firmy, bo w tym besafe właśnie nie podobało mi sie to zapinanie w kroku, szczególnie na myśl o sukienkach. Leży w szafie, niedługo go odkopię i będę używać. Co do mleka, próbowałaś hipp? Ja z córką miałam podobny problem, że żadne mleko jej nie smakowało i wtedy pediatra poleciła mi mleko hipp argumentując, że ma ono podobny smak do mleka matki. U nas podziałało, Maja już przy pierwszej próbie wypila wszystko
    O, to poszukaj jaki masz proszę myślałam, że one wszystkie są takie "przez krok".

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Nie chciało mi się wstawać z łóżka i szukać w szafie, ale poszperalam w Google i znalazłam. Mam taki https://www.mamadama.pl/pl/adapter-d...bump-belt.html

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów