Strona 589 z 667
Pokaż wyniki od 5,881 do 5,890 z 6664

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Asiu, masz rację, te wieczorne owoce mi się długo odbijają czkawką ;-)
    Mam nadzieję, ze skończy się na konsultacji w poradni diabetologicznej i nie będę musiała robić kolejnych badań.
    Stologa, Asiu - dzięki za info, W takim razie oliwkę dokupię. Ja stosuję bio Oil na brzuch przeciw rozstępom, a dla dziecka też coś wybiorę.
    Jabłuszko, gratuluję zakupu wózka! Ja tez na początku myślałam o tej Emmaljundze i zbierałam opinie tu na forum, ale na żywo zniechęcił mnie dość ciężki stelaż, który musiałabym pakować do bagażnika. Ale fakt, jest bardzo stabilny i solidny więc na terenowe drogi i wycieczki do lasu rewelacja
    Ja też się zacznę przymierzać do zakupu wózka, najbardziej mi przypasował Joolz Day na żywo i chyba go kupię, tyle ze rocznik 2016, bo jest tańszy niż wersja 2 z 2017.
    Bąbelku, Mira - nawet nie wiecie jak mi ulżyło...uff. Bąbelku, czekamy na foty wózka
    Evko, witaj! Jakie miałaś wyniki? U mnie tez początkowo zdiagnozowano cukrzycę ciążową, ale właśnie powtarzałam badanie żeby ją wykluczyć. Ps. Polecam zainstalowanie suwaczka w stopce, będzie łatwiej monitorować wzrost malucha i odliczać do terminu
    Ostatnio edytowane przez Robaczek* ; 27-07-17 o 16:30

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar jabłuszko
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-01 zobacz kalendarz
    Robaczku jest ciężki to prawda, ale tragedii też nie ma Bąbelku są też emmaljungi ze skrętnymi kołami, ale u mnie jedyna kostka brukowa jest pod domem, więc wolałam tą wersję bardziej terenową
    Bąbelku jeśli wyznaczą CI cc, to pewno jedź i się tam zapisuj Jedynie co słyszałam, że oni są pro natura, nie wiem jak podchodzą do osoby, która ma już stwierdzone cc, ale jak tylko będziesz coś wiedziała to pisz
    Evko też bym wybrała Starynkiewicza (mamaginekolog tam pracuje i wcześniej robiła relacje i bardzo chwaliła lekarzy pracujących z nią). Natomiast Karowa jest najstraszym szpitalem ginekologicznym w Warszawie (moja babcia się tam nawet urodziła ) i w środku chociaż po częściowym remoncie część dalej wygląda jak 80 lat temu...

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Jabłuszko wiem że są też modele że skretnymi kołami ale faktycznie jak piszesz że u Was raczej kostka tylko pod domem to na takie trudniejsze trasy powinien być jak znalazł.

Jak masz papier o cc to muszą zapisać tyle że bodajże 6-8 tyg wcześniej trzeba ich już powiadomić. No zobaczymy co to wyjdzie może sn mi się uda urodzić.

Upiekłam naleśniki z twarogiem. Ostatnio jakoś bardziej na nabiał jak na mięso mam chęć. A na obiad dziś zrobiłam makaron że szpinakiem, czosnkiem, pomidorami i posypany fetą. Także objadlam się za dwoje :-)

Na karowej dużo mam rodzi jednak jakoś mojego zaufania nie skradł.

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczynki,
    Ale się rozpisalyscie
    Ja po wizycie u Pulmonologa, ścisk jest,trzeba zwiększyć dawki jak nie pomogą to kolejny zastrzyk z dexavenu.
    Robaczku gratuluję dobrego wyniku, wszystko się poukładało
    Jabłuszko super że macie już wózek
    Dziewczyny w smyku -40 na wyprawkę więc jeśli chcialyscie te łóżeczka klups to widziałam za 180 zł

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Smile mam nadzieję że na tej zwiększonej dawce się poprawi i zastrzyki nie będą potrzebne. Dobrej nocy.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    No i zapas tych płatków bawełnianych większych, które przydadzą się do kąpieli na sucho, przemywania wodą pupci itp i patyczki z ogranicznikiem właśnie do mycia uszek (zewnętrzna część) czy pępuszka octaniseptem. Małe okrągłe waciki tylko do przemywania oczek (od zewnetrznego do wewnętrznego kącika oka, nigdy odwrotnie - to dla tych co nie chodzą na SR)
    Kurcze, tego nam na SR nie mówili, albo jak mówili to od nadmiaru informacji nie pamiętam. A czemu akurat tak? Co szkodzi mycie w drugą stronę?

Smile, trzymam kciuki abyś poczuła się lepiej przy większej dawce.

Widziałyście prognozę pogody na przyszły tydzień? Od samego patrzenia robi się słabo, takiej fali upałów jeszcze tego lata nie było. Mam nadzieję, że się nie sprawdzi, jak to często bywa.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Mira dlatego tak a nie inaczej żeby nie ropiały dziecku oczka bo najwięcej jej się zbiera właśnie w wewnetrznym kąciku oka i żeby jej nie roznieść na całe oczko. Masakra z tymi prognozami,oby się nie sprawdziły jak piszesz.
    Miłego dnia mamusie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mira dokładnie tak jak napisała Agus wyjaśniła dokładnie o co chodzi z tymi oczkami zwłaszcza jak sie ma zapalenie spojówek to nawet dorośli powinni w taki sposób przemywać oczy.

Ta pogoda jest jakas dziwna dzis u nas 18 stopni a potem upały ale jakos tak w kratkę raz 32 potem juz 26, znowu beda ulewy, grad i jeszcze inne trąby powietrzne.

A ja dzis sie tak strasznie męczyłam w nocy najpierw zgaga az rennie poszło w ruch potem trzy razy byłam siku potem nie mogłam usnąć, jak usnelam to zaraz mi niewygodnie było, to spocilam sie jak szczur i wstałam bardziej zmęczona niz sie kładłam.

Miłego dnia

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ja tradycyjnie prawie dwie godziny zasypiałam po nocnym siku. Mam trening w spaniu na raty

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Martita-ja też mam coraz większe problemy ze spaniem. Mąż wraca z pracy około 2 w nocy. ja ie kładę koło 22 z chłopakami, budzę przed 1, idę siku i czekam na niego, bo zasnąć nie mogę, później się kręcę do 3-3,30 i usypiam.
    Brzuch ciągnie, cewka moczowa mnie kłuje (ale to normalne już na tym etapie ciąży aczkolwiek naprawdę nieprzyjemne) no i skurczybyki są coraz silniejsze.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów