Strona 587 z 670
Pokaż wyniki od 5,861 do 5,870 z 6694

Październikowe mamy 2017

Moonia z tego co wiem to to nie wystepuje w innych formach. Tylko tabletki po 800 mg. O ile dobrze dawke pamietam. Zdiagnozowal Ci krzywice u dziecka? A na podstawie czego? Bo zakladam ze wyszly jakies strasznie niskie poziomy vit D, wapnia i odwapnione kosci w rtg ze sie zdecydowal toto przepisac?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    aleście się rozpisały, a mnie niespodziewanie odwiedziła ciężarna koleżanka z pracy, ze swoją ciężarną siostrą także 3 brzuchole się spotkały, jedna z terminem na za 3 tygodnie, druga w najbliższą sobotę tylko kurde wszystkie chyba miałyśmy równe brzuchy :/

dzięki jasełka za wyjaśnienie tych płytek krwi

co do prania i prasowania to chyba pod koniec sierpnia się za to wezmę niech leży gotowe bo tak jak agag pisze im dalej w las tym gorzej ze staniem nad żelazkiem, a i tak ciągle jest coś do prasowania na bieżąco. Chyba też dokupimy komodę bo o ile teraz chłopaki się jeszcze jakoś pomieszczą tak za chwilę jak ciuszki zrobią się większe może zacząć brakować miejsca, a nie wiadomo ile jeszcze ta kolekcja mebli będzie w brw, żebym za rok np. nie musiała wszystkiego nowego kupować albo zupełnie innej.

firmy kosmetyczne też tak jak agag. Hipp, babydream na początek. Później zobaczymy czy nie będzie potrzebował emolientów jak Oli. Do kąpania jakiś płyn żeby był do kąpania i główki, olejek można dokupić później tylko na ciemieniuchę w razie czego, do pupci puder i bephanten extra, sudocrem jedynie na odparzenia jeśli się pojawią, jakiś balsam do ciała. Chusteczki do pupy chyba te co ma Oliwier velvet zielone bo są dość tanie a on po większości robiło mu się odparzenie, po tych nie więc może i małemu podpasują, zreszta lepiej jakby mieli te same. Pampersy jeszcze nie wiem. Póki co mam tylko małą paczkę jedynek pampers zielonych

bąbelku to Ci się trafił gratis, zawsze jakaś dyszka w kieszeni

evlin to gratulacje, jeszcze robaczkowi niech wyjdzie dobry wynik i będziemy wszystkie chyba po tym nieciekawym badaniu

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Dziewczyny jezeli chodzi o wypelnienie kocyka z minky to wypelnia sie owata. Zalezy jaka gruba jest wszyta. Mam w domu 120 i 200. Ta pierwsza ma 1cm grubosci a druga 2cm. Dla Gosi mialam ta ciensza...zima wydaje mi sie za cienki na noc (tem. 18-19st). Dla Zosi wszyje ten grubszy. Jutro bede go konczyla wiec wstawie zdjecia gotowego.

Do wozka kupila taki material http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6148246673 i planuje obszyc lamowka z pomponami.

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, mam wyniki - 82 na czczo, 138 po 1h i 86 po 2h - wiec chyba jednak ta diagnoza z cukrzycą u mnie była niego na wyrost..
    Bąbelku, już wszystko wyprane i komoda pęka w szwach? Wow, jesteś przygotowana do perfekcji! I wózeczek tez kupiony w dodatku ze świetnymi gadżetami w gratisie, gratuluję! Pokażesz fotki wózka?
    U mnie w komodzie dopiero pierwsze zakupy, a z ubrankami się nie spieszę, bo wiem, ze moja teściowa coś już kupuje i koleżanki mnie chcą obdarować więc nie chcę dublować. Poczekam do końca sierpnia, zrobię przegląd czego nie mam i dokupię. A pranie i prasowanie to domena mojego M u nas w domu, więc niech sobie te falbanki dopieszcza żelazkiem hihihi
    Kosmetyków nie kupuję poza bepanthenem i chusteczkami polecanymi na srokao. Na SR położna radziła, żeby na początku nie używać żadnych kosmetyków..a te emolienty po co się używa? I co to jest ciemieniucha..? Poczytam w Google, ale może mamy mnie oświecą

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Member Awatar jabłuszko
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-01 zobacz kalendarz
    Ale się rozpisałyście, miałam chyba z milion stron do nadrobienia
    Bąbelku w Warszawie oprócz Żelaznej polecana jest Inflacka (i to nawet ten szpital jest bliżej z Ząbek niż Żelazna). Co do mojego bielańskiego słyszałam różne opinie, ogólnie byłam ostatnio tam na ginekologii (ból żeber- okazało się, że to nerwobóle) i ginekologia super, czyściutko - oddział w tym roku remontowany i lekarze też bardzo kompetentni
    Ja powiem Wam, że po ostatnich bólach już jestem spakowana do szpitala, wolę dmuchaż na zimne, a do tego młody jak go podejrzeli waży prawie 2 kg, więc podejrzewam, że mogę być jedną z pierwszych na porodówce...
    Po przejrzeniu strony srokao zdecydowałam się na produkty Derma Eko Baby (dostępne w rossmanie), a reszta jak większość z Was: kupiony sudokrem, bepanten, spirytus do pępka, zapas pieluszek pampers premium care 1 i 2 i tyle
    Aaaa i pochwalę Wam się, że przyszedł wreszcie wózek! Zamówiliśmy emmaljunge city cross i jest mega stabilna i solidna (żadne z moich potworów nie ma szans tego przewrócić jak tylko przytnę to Wam wrzucę zdjęcia

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Dziewczyny kiedy najlepiej zacząć prać i prasować? Jeszcze czas?
    ja mam już wszystko wyprane i poskładane w komodzie. Wyprasuję jak mi się zachce albo będzie zegar już tykał
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aguś026 Zobacz posta
    Dziękuję Ci Kiora za te cenne informacje,właśnie rano wzięłam cyclo3fort, aspargin i do tego żelazo, dzięki Tobie będę wiedziała na przyszłość żeby magnezu nie łączyć z żelazem. To jest obojętne co się wcześniej weźmie czy magnez czy żelazo byleby była ta dwugodzinna przerwa?
    Jest to bez znaczenia co bierzesz pierwsze, ale dobrze jest abyś tą kolejność zachowała do końca.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Z kosmetykow zamowilam oliwke bambino i mydelko tez tej firmy. Chusteczki wezme te co mam dla Gosi. Pampersy oraz oscenisept do pepka.
    Robaczku emolitenty polecane sa dla dzieci jak cos dzieje sie ze skora w skrocie sucha albo rumien. Ciemieniucha to taki jakby lupiez ktory nie czesany i nawilzany zamienia sie w zolta skorupe. Jedne dzieci maja malo inne duzo.

Jabluszko Emmaljunga na klasycznym stelarzu. moje marzenie. Szybko doszlam do wniosku ze nie nå moja kieszen. I skonczylo sie na Tako.
    A z kosmetykow zdecydowalam sie na wode, mokre husteczki i sudokrem w razie czego. To sprawdzilo sie swietnie przy starszym synu.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów