Strona 586 z 666
Pokaż wyniki od 5,851 do 5,860 z 6651

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Mira ja już mam poprane i poprasowane. Komoda zapakowana na maxa. Jakie firmy kosmetyczne wybraliście dla swoich skarbów?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Moniaa co do tej tab.to one są na receptę? Może zapytaj w aptece czy są w jakieś innej formie i wtedy może pediatra się zgodzi wystawić ci receptę żebyś już nie musiała gnac do ortopedy bo pewnie kolejki tam są spore.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Ja zdecydowalam sie na Oillan Baby Jeśli chodzi o kosmetyki. Do tego bephanten extra i sudocrem.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez bąbelek Zobacz posta
    Mira ja już mam poprane i poprasowane. Komoda zapakowana na maxa. Jakie firmy kosmetyczne wybraliście dla swoich skarbów?
    Kosmetyki i chusteczki do pupy z Hippa z serii Baby Sanft (emolieny zostawiam sobie w odwodzie jak pojawi się jakiś problem), kapsułki do prania mam z Yelpa a pieluchy klasyka Pampers Premium Care 1. Do pupy na początek mam Bepanten (bo smaruje nim teraz brodawki) i próbkę Sudocremu, zobaczę co małemu będzie służyło.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Member
    mooniaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Jaselka Zobacz posta
    Mooniaa tak z ciekawosci jak Ci to kazal dawac 1 tabletke dziennie? Pol tabletki i jak dlugo? Lekarze tak maja przepisza cos co sie nie nadaje å potem ty musisz sie meczyc i kombinowac.
    Kazał dawac jedna tabletke dziennie. Mowil ze synek ma krzywice i ma takie nozki wygięte i to na to ma pomoc. Ale coraz bardziej się przekonuje żeby do niego jechać i żeby dal cos innego.
    Jasełka a nie wiesz czy ten lek wystepuje w innej postaci czy tylko w tabletkach??

Member
    mooniaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Mysle ze gdyby była jakas inna forma to by mi daly w czyms przyjemniejszym dla małego dziecka wiec wydaje mi się z enie ma ale może się i myle. Chyba jutro musze się tam pofatygować.

Ja bede prała dopiero we wrzesniu bo ciagle i tak sie cos z ubranek dokupuje zreszta musze Agatce najpierw kupic komodę żeby jej w cos upchnąć te piekne poprasowane ubranka Jakos nie moge sie do tego wszystkiego zabrac inaczej jest przy pierwszym dziecku ta euforia a inaczej przy trzecim. Byle by sie Agatce nie pospieszyło na świat bo nie bedzie miała w czym spac Hahahah wogole musze Ige wyprowadzić od nas z sypialni i tez jakos nie mam siły sie za to wziąć. Jak czytam ze wszystko u was juz kupione i gotowe a u mnie dalej w lesie, moj T tez jakos nie ma zapału do pomalowania ścian i skręcania łóżek dla dziewczyn, prędzej kogoś weźmie do tego niz sam zrobi.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Evlin gratuluję dobrego wyniku glukozy Ja mam zamiar prać i prasować pod koniec sierpnia początek września. Z doświadczenia wiem, że później będzie mi już ciężko wystać przy desce do prasowania dlatego wolę to zrobić wcześniej.
    Kosmetyków jeszcze nie kupiłam, ale na pewno kupię zasypkę babydream do pupy i bepanthen gdyby pojawiły się jakieś odparzenia no i do piersi. Kosmetyki też chyba kupię hippa kiedyś miałam z babydream ale strasznie nie pasuje mi ich zapach. Jak wrócimy z urlopu to zabiorę się za te zakupy w końcu. Torbę do szpitala spakuję pewnie z miesiąc przed terminem żeby być spokojna gdyby coś się działo, że mam wszystko gotowe.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Tez planuje pakować torbę na poczatku września.
    Martita, mam identycznie. Najpierw muszę zamówić meble, żeby mieć w co te poprane i poprasowane ubranka włożyć, a Ikea zrobiła mi małego psikusa, bo wybrane przeze mnie lozeczko zostało wykupione i juz nie bedzie, wiec czekam na nowy katalog a ten będzie dopiero 21.08. Ale komodę i przewijak zamówię szybciej, żeby rodzice poskładali przy malowaniu a potem się pojedzie tylko po łóżeczko.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ja planuję prać i prasować w drugiej połowie sierpnia. Będę wypatrywać pogody, żeby słońce przygrzało na ubranka. Torbę spakuję jakoś na początku września

Co do kosmetyków, dla Bartka jeszcze nic nie mam, ale na pewno kupię linomag do pupy i bepanthen. Poza tym na pewno wybiorę produkty Hipp i babydream

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów