Strona 585 z 646
Pokaż wyniki od 5,841 do 5,850 z 6453

Październikowe mamy 2017

Witajcie moj T jeszcze ma urlop stad mam mało czasu na zaglądanie tu do was ale podczytuje

Mira ahhhh ten tata Maksa nie wykazał sie chłopak.

Agus jak boisz sie zaparć to polecam cos takiego http://floradix.pl/pl/ ja biorę i jestem zadowolona, nie wiem narazie jak ze skutecznością bo wyniki dopiero za tydzien bede robiła a u mnie juz żelazo 10,4 było.

Co do kocykow z Minky ja mam dwa po Idze zamawiałam z Makaszka.pl i sa jak nowe ale brałam bez wypełnienia. Mi sie wydaje ze kombinezon i taki kocyk plus przykrycie gondoli w zupełności wystarczy.

O jaaaaaa tak patrze na suwaczek a tu wyskoczyła mi juz 3 sprzodu jeszcze z 8 tygodni i powitamy Agatke na świecie jeszcze to do mnie w zupełności nie dociera.
    Ostatnio edytowane przez Martita61 ; 27-07-17 o 11:05

2. dzieckozakupy.pl
    Asia za niskie plytki to zwiekszone ryzyko krwawienia zwlaszcza przy CC. Plytki między innym odpowiadaja
    za krzepliwosc krwii. Dlatego anestezjolog byl niezadowolony. Ot i cala zagadka.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Ja tez nie moglam zdecydowac jaki kocyk minky chce i dlatego zamowilam zwykla poscielr do lozeczka do gondoli mam zestaw ale raczej nie zimowy i osobno kocyk wiekszy bez wypełnienia. Dwa kocyki kupiła babcia jeden taki zwykly a drugi gruby jak kolderka.
    Kiora rowniez dziekuje za taak cenne informacje. Ja mialam nie cala godzine przerwy miedzy zelazem a magnezem...
    Martita gratuluje zmiany kodu

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Mira współczuję wczorajszych nerwów. To się tatuś nie popisał. Ale jesteś Zuch dziewczyna i sobie poradzilas

Za waszą rada kupiłam femibion. Ceny w aptekach zróżnicowane. Zapłaciłam 46zł a w drugiej był po 57. Akurat w aptece był przedstawiciel hand i jak usłyszał że pytam o femibion to poszedł do samochodu i przyniósł mi małe opakowanie na 6 dni w gratisie :-)

Pochwale się że kupiliśmy wczoraj wózek Adamex Galactic i do tego fotelik Maxi Cosi. Jak mi się uda to wstawię potem fotki. Zestaw używany ale w super stanie i do tego Pani dołożyła nam kupę gratisów ( lusterko do obserwacji dziecka w samochodzie, 3 kombinezony zimowe, wanienke, jakieś tam drobiazgi i poduche dla ciezarnych) Wróciliśmy obładowani jak nie wiem co. Mam nadzieję że wózek będzie dobrze służył.

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Martita witaj w klubie ja też ma 3z przodu a nie mam jeszcze nic przygotowanego,po wyjeździe teściowej musze się wziąć za wyprawkę. Dziękuję za linka zaraz sprawdzę.

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Babelku gratuluje zakupow
    Moje wyniki to 79, 172 i 118. Sądzę że są dobre

Member
    mooniaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Jaselka Zobacz posta
    Mooniaa takiemu malemu dziecku to przepisal? Az sie dziwie, bo to duze tabletki, ne do polkniecia przez dziecko, pokruszyc toto trudno. Chyba w mozdzierz apteczny przydalo by sie zaopatrzyc
    Jak rozumie to u ortopedy dzieciecego bylas i stad to zlecenie.
    Zeby bylo smiesznie to ten osteogenon jest zalecany ludziom z osteoporoza, po zlamaniach i kobietom ciezarnym przy niedoborach wapnia. nawet producent mowi ze toto sie nie nadaje dla dzieci ze wzgledu na forme leku. Tez bym sie wybrala do lekarza i poprosila o cos mniej uciazliwego.
    Tak u ortopedy i mowil cos o saszetkach wiec pomyslalam ze to będzie takie do picia a tu psikus. No wlasnie gniote to w moździerzu ale nie mam pojęcia jak mu to podac...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Evlin Zobacz posta
    Babelku gratuluje zakupow
    Moje wyniki to 79, 172 i 118. Sądzę że są dobre
    Super wyniki
    Bąbelku to się obkupiliście! Czekamy na zdjęcia.
    Dziewczyny kiedy najlepiej zacząć prać i prasować? Jeszcze czas?

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Mooniaa tak z ciekawosci jak Ci to kazal dawac 1 tabletke dziennie? Pol tabletki i jak dlugo? Lekarze tak maja przepisza cos co sie nie nadaje å potem ty musisz sie meczyc i kombinowac.

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Mira ja w przyszlym tygodniu lub za dwa mam zamiar poprac tylko to co do szpitala. I chce juz spakować torby zeby byc przygotowana
    Reszte chce prac we wrzesniu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów