Strona 583 z 659
Pokaż wyniki od 5,821 do 5,830 z 6587

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mira nie dziwię się, że się wkurzyłaś. Tak jak piszesz mógł dać znać wcześniej, że dłużej mu zejdzie i że wróci późno. Szkoda, że akurat kiedy poprosiłaś go o przysługę, o pomoc, to on Cię zawiódł. Staraj się już o tym nie myśleć, bo nie ma co się stresować (chociaż wiem, że łatwo się mówi).

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Już mi przeszło, nie będę syna stresować moimi nerwami. Tylko jak na złość dziś mnie dość mocno boli kręgoslup i musiałam taka połamana drugi raz jechać autem przez całe miasto. Gdybym to wiedziała wcześniej to zorganizowałabym sobie pomoc rano, żeby załatwić wszystko przy jednej trasie. No ale dałam rade, bo kto jak nie ja. Choć jak Boga kocham, jak mój syn będzie miał taki stosunek do kobiet jak jego ojciec, to strzelę sobie w łeb jaka porażkę wychowawczą poniosłam.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    To od nas zależy jak wychowamy dzieci, nie od genów. Mam na to żywy dowód, ze teściowa własnych synów nie nauczyła robić w domu kompletnie nic, za to moi synowie zapierniczają na równi ze mną z robotą.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Na całe szczęście

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Kiora szkoda że Tobie przypadło to malowanie grzejnika, ale dobrze że już po. Masz rację co też uważam że bardziej wychowanie ma wpływ niż geny. Nie mogę powiedzieć by mąż był pomocny, za to Oli bije na głowę pracowitością nas oboje. A jaką mu to daje radość niesamowite. Nawet okruszki zbiera jak gdzies widzi i nam daje lub wyrzuca, a plamy na ścianie koło swojego stoliczka pokazuje za każdym razem jak je bo mu chyba przeszkadzają

Mira tak jak pisze robaczek on pewnie nie wie jak się naraził, ze akurat dzisiaj gorzej się czułaś, że nie wzięłaś leków... powinien dać Ci wcześniej znac. Ale ja znam to... już się przyzwyczaiłam że tak jak piszesz trzeba liczyć na siebie.

Robaczku patrzyłam na połączenie do Ciebie i jest kiepskie bo chyba 2,5 godziny jechałabym autobusem w jedną stronę także chyba musisz przyjechac do mnie bo podejrzewam masz auto, tylko się umówimy jeszcze dokładnie w sierpniu. Puszcza Zielonka to bardziej moje tereny, pracowałam w sumie nadal pracuję koło Owińsk, a w Murowanej Goslinie mam dwie koleżanki

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Dziewczyny o co chodzi z tym wapniem i żelazem? Mi wyszedł niedobór żelaza ale nie biorę bo boje się zatwardzenia. Z czym się bierze żelazo żeby się dobrze przyswajało? Jak można naturalnie je spożywać? Dziś czuje się osłabiona,czyżby od niskiej hemoglobiny?

Mira współczuję sytuacji,mógł wcześniej dać znać a nie na ostatnią chwilę.

Maggie cudne te ubranka zamawiałaś na allegro?

Asia ja raczej stojącą dostawkę bym wzięła bo z tego co piszesz to ta siedząca niezbyt wygodna w użytkowaniu dla mamy gdy starszak siedzi na niej podczas spaceru,moja Natalia z tym aktywnych dzieciaczków więc pewnie jak juz to będzie z niej korzystać stojąc na niej. Masz coś na oku? Bo ja wogóle się za tym nie rozglądałam a wiem że Ty zamierzasz ją nabyć i masz taki sam wózek co ja więc zapytałam.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Cytat Zamieszczone przez aguś026 Zobacz posta
    Maggie cudne te ubranka zamawiałaś na allegro?
    W sklepie internetowym robik radom, ale na allegro też sprzedają, tylko na stronie wygodniej się zamawia. Dla Mai miałam całą wyprawkę od nich i była super jakościowo, ubranka używane przez Maję wyglądają jak nowe, dlatego teraz też brakujące ubranka zamówiłam od nich

Co do żelaza, ja biorę już długo i zatwardzeń nie mam, więc nie jest przesądzone, że będziesz miała z tym problem. Oczywiście, że możesz się słabiej czuć przy obniżonej hemoglobinie. Żelazo lepiej przyswaja się w połączeniu z witaminą C

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    aguś ja bym pilnowała tej hemoglobiny bo o ile z zaparciem zawsze można sobie jakoś poradzić tak z anemią gorzej nadrobić, bierz żelazo jeśli masz niedobór, a w razie zaparć coś się wymyśli

ullena jesteś tu jeszcze? jak wczorajsza wizyta?

u mnie dziś bez głupich snów miłego dnia Dziewczyny

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Zgadzam się z Asią, nieleczona anemia jest groźniejsza w skutkach niż zaparcia. Aguś, powinnaś brać żelazo.
    Co do dodatkowej suplementacji wapna, to mój gin nic mi na ten temat nie mówił póki co.

Kręgosłup boli mnie nadal, ale słabiej.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Stologa sliczny kokon. Ty masz prawdziwy talent
    Babelku co rodząca to inna opinia o szpitalu. Uważam że nie ma sensu za bardzo sie nimi sugerowac. Ja nie wybieram szpitala. Po prostu pojade do pierwszego i albo przyjmą albo każą jechać dalej. Co do DHA to ja kończę Omega med DHA, ale już kupilam Prenatal DHA.
    Agus ja biorę żelazo w tabletkach od dwoch tygodni i problemów żadnych nie mam. Żelazo biorę bez niczego.
    Maggie widziałam te aukcje Robika ale byłam pewna co do jakości. Bo zdjecia za bardzo nie przemawialy do mnie.
    Mira zadzwoń do Przychodni i zapytaj jak to jest z położna. Ja poszłam, złożyłam deklarację i umawaiamy sie luźno. Bez żadnych formalnosci czy papierków. Omawiamy to co mnie interesuje. Dzis tez ide
    Co do ojca Maksa to przykro ze tak sie rozczarowałas. Na szczęście sobie poradzilas. Mnie wczoraj tez okropnie bolal kregoslup... myslalam ze umre.
    Teraz czekam w przychodni z moim mężem na glukoze... juz wypita. Jeszcze tylko 1,5 godziny. Miałam pobierane na lezaco bo wbić się we mnie to nie taka prosta sprawa
    Wróciłam wczoraj do domu i wytulilam moja Kicie a Antos jak usłyszał tatusia to kopał jak szalony. Az tatusiek na dloni Wszystko czuł

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów