Strona 582 z 654
Pokaż wyniki od 5,811 do 5,820 z 6536

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Oli urodził się po terminie 5 dni. I to chyba przez tą burzę bo dzień wcześniej wizyta i zero oznak porodu, nad ranem odejście wód a on, ani mój organizm wcale nie chcieli współpracować. Ale teraz jestem aktywniejsza przy dziecku więc naprawdę liczę, że nie dotrwam do terminu.

Robaczku a gdzie macie ziemię pod budowę? Może jeszcze bliżej mnie?

Co do tabletek biorę femibion 2 na jedną dzienną porcję składa się tabletka z witaminami i kapsułka z dha. Na gemini 42,50 w aptekach różnie.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Tak samo biorę Femibion 2. Ostatnio kupowałam w Melissie za niecałe 36 zł opakowanie 30 tabl. + 30 kapsułek wystarczające na miesiąc. Od razu zrobiłam zapas do końca ciąży. Do tego dalej Kwas Foliowy 15 mg i D3 2000 jm.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez bąbelek Zobacz posta
    Kiora jak Twoje obrzeki, lepiej już?
    Dziękuję, ze pytasz, tak już lepiej. Na razie stopy przypominają te moje a nie dwie kłody. Wczoraj zeszła na woda. Sądzę, ze to kwestia pogody bo od dwóch dni temperatura nie przekracza 25 stopni na dworze a i w mieszkaniu mam obecnie 25,7 st C.
    Pytałam w poniedziałek w aptece o maść z mentolem to mi Pani powiedziała, ze mi nie sprzeda bo się boi a z Musteli nie mają obecnie na stanie.

Dziewczyny, moja aplikacja uprzejmie donosi, iż w 29 tyg powinnam już zacząć skupiać się na żelazie i wapniu. Żelazo biorę. Ale co z wapniem ?
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    A ktoś bierze omega med z dha? Kiora myślę że rozsądne jedzenie nabiału wystarczy jeśli chodzi o wapń

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Bąbelek-poszukałam rankingów nt najlepszych suplementów z DHA. http://www.okazje.info.pl/zdrowie/su...y/ranking.html Może to pomoże. Warto ewentualnie popytać w aptekach, bo dobrze jest porównać wszystkie składniki w różnych nazwach.

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Dzięki Kiora dopytam jeszcze farmaceutkę. Ale chyba się zdecyduje na ten Femibion.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ubranka przyszły, oczywiście się rozczulałam dopasowywałam do siebie np body do śpiochów czy połśpiochów i oczami wyobraźni już widziałam w nich Bartusia wklejam Wam 2 ubranka z napisami. Śpioszki z pierwszego zdjęcia idealnie pasowałyby Mira do Twojego Maksa każde dziecko jest cudem, ale w przypadku Twojej choroby, słowo cud szczególnie ciśnie się na usta

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	8930701_20170726_162822.jpg
Wyświetleń:	53
Rozmiar:	75.7 KB
ID:	101442 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	8930688_20170726_164709.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	62.5 KB
ID:	101443

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Rzeczywiście by pasowały choć do Bartusia pasują nie mniej, piękne rzeczy

Muszę się Wam wyżalić. Tata Maksa tak mnie dziś wkur*****, że głowa mała. Moi rodzice pojechali na kilka dni do brata, zawsze w czasie jak ich nie ma mieszkam u nich bo mają wychodzące koty. Poprosiłam M. żeby pomógł mi się przetransportować z rzeczami, umówiliśmy się na to już dawno, dlatego nie angażowałam mamy bo myślałam, że sprawa jest załatwiona. Miał po mnie podjechać do rodziców jak zjedzie z trasy. Łaskawie o 17:30 telefon (jakby nie szło wcześniej), że on właśnie wyjeżdża... z Zakopanego i jak będzie to najszybciej o 21-22 (bo wiadomo jak wygląda zakopianka w wakacje). Noż ku*** mać zalała mnie wtedy krew. Jak zwykle wszystko jest ważniejsze, praca, klienci, wszystko... pierwszy raz poprosiłam go o pomoc i oczywiście zostałam na lodzie. Bez leków, bez niczego. Aż się popłakałam ze złości i bezsilności. Poradziłam sobie z pomocą szwagra i sąsiada, ale jestem taka zła że bez kija nie podchodź. Bo nie o to chodzi, że mu tyle zeszło ale że nie pomyślał jak zwykle, żeby dać mi znać wcześniej, żebym mogła sobie zorganizować wszystko inaczej. Także stare przysłowie "jak chcesz liczyć, to licz na siebie" znowu okazało się prawdziwe. Przykre to.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Mira, rozumiem Twoje poirytowanie. Przykra sprawa.
    U nas remont a w zasadzie malowanie łazienki w dalszym ciągu trwa, więc w końcu ( choć zostało niewiele i same poprawki, bo sama malowałam grzejnik a mąż miał łazienkę) to dzisiaj już się ponownie złapałam za pędzel. Nie mam już siły na gadanie i jęczenie.

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Mira, z moich osobistych doświadczeń wynika, ze faceci myślą zupełnie innymi kategoriami i zapewne nawet nie podejrzewał jak Ci się narazi takim zachowaniem..zwykle przywiązujemy znacznie większą uwagę do uzgodnień, które mężczyźni traktują bardzo "swobodnie" ..tak już jest. Ale oczywiście rozumiem Twoje rozczarowanie i złość. Podejrzewam tez, ze on sobie nie zdaje sprawy jak bardzo nawalił i będzie mocno zdziwiony Twoim "fochem"...ehh, mężczyźni...kto ich zrozumie.
    Asiu, działka jest w Puszczy Zielonce, koło Murowanej Gośliny, a Ty gdzie dokładnie mieszkasz? Niezmiennie zapraszam na kawę :-)

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów