Strona 581 z 646
Pokaż wyniki od 5,801 do 5,810 z 6455

Październikowe mamy 2017

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny,
    Gratuluję tylu udanych wizyt i tak pięknych, coraz to większych bobaskow, rosną jak na drożdżach.
    U mnie znów dziś duchota więc na obiad na szybko będą naleśniki

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Właśnie dziewczyny jak to jest z tymi położnymi środowiskowymi? Fundusz refuduje nam 6 wizyt położnej i nie wszystkie muszą być po porodzie, część może być przed tak?
    Można zadzwonić i się umówić? Bo chciałabym żeby ktoś spojrzał na mój plan porodu jednak (mimo, że pewnie nikt na oddziale nie będzie się w niego wgłębiał...) i generalnie poznać kobietę zanim urodzę.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Member
    mooniaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Jasełka te proszki to osteogenon bo byłam z malym na kontroli chodu i powiedział ze ma krzywe nozki.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Moniqla gratuluję udanej wizyty ciekawe czy pierwsza z nas urodzisz ja obstawiam, że będę ostatnia jeśli młodszemu będzie się tak spieszyć jak starszemu

Mira tak zadzwoń i się umów jak chcesz. 6 wizyt przysługuje minumum, jeśli jest potrzeba więcej (coś się dzieje) może to być nawet częściej bo 6 tygodni po porodzie należy Ci się taka opieka. Tak mi mówiła moja położna od Oliwierka, ale to była złota kobieta i mogłam w każdej chwili do niej zadzwonić z każdym pytaniem. Przychodziła co wizytę z wagą bo wiedziała jak walczę o kp i sprawdzaliśmy przybieranie i nie robiła żadnego problemu. Zorientuj się jakie są u Ciebie i wybierz najlepszą a najlepsza akcja jest jak minie połóg i przychodzi pielęgniarka środowiskowa zobaczyć warunki dziecka. Może przyjść bez umówienia, pamiętam na całe szczęście my byliśmy akurat dzień po chrzcinach w domu porządeczek i dzwonek domofonem a nie zawsze było tak wszystko ogarnięte

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dzięki to w sierpniu się z nią umówię.
    Wcale nie jest powiedziane, że będziesz ostatnia. Gdyby to była Twoja pierwsza ciąża, to można by tak obstawiać z dużą dozą prawdopodobieństwa, ale w przypadku drugiej możesz urodzić szybciej. A Oli się urodził dużo po terminie?

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Stologa Zobacz posta
    Robaczku czy mozesz podeslac link do tego drzewka na scianie? Mam jeszcze jedno pytanie odnosnie Twojego ogrodu. Ile masz m2. Mamy duzy ogrod ale zaniedbany bo najwazniejsze teraz to wykonczenie domu do przeprowadzki.

Dziekuje Wam za mile slowa co do kokonu. ☺
    Stologa, dzięki za linka :-)
    Drzewko kupiłam tutaj: http://allegro.pl/naklejki-na-sciane...508475196.html
    Ogród przy domu mam niewielki, w sumie działka ma niecałe 1000m2. Ale mamy tez działkę, na której będziemy się budować i tam teren pod ogród jest znacznie większy - 6,500m2. Zaczęliśmy go obsadzać jesienią wiec teraz mam 2 ogrody do ogarnięcia ;-)
    Pozdrawiam!

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Dziewczyny jakich zestawów witamin z dha używacie? Wizytę mam za kilka dni a skończyły mi się. Zastanawiam się co teraz kupić. Poprzednio brałam prenatal classic i dha oddzielnie w kapsułkach.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Wpisów
    9
    Asia ja też się zastanawiam czy tę ciążę też przenoszę. Patryk urodził się 8 dni po terminie.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Ja biorę Prenatal Duo. Tam jest 30 tabletek i 60 kapsułek DHA. To wystarcza na miesiąc. Ale lepiej kupować choćby z allegro, bo w aptece już nie ma taniej niż 60 zeta za opakowanie. A na allegro 40 zł plus przesyłka
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Wpisów
    9
    Kiora jak Twoje obrzeki, lepiej już?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!