Strona 580 z 666
Pokaż wyniki od 5,791 do 5,800 z 6651

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    A ja miałam dzisiaj tak okropny sen, że nadal mi siedzi w głowie :/ nawet nie będę Wam pisać żeby go nie rozpamiętywać Za to spałam jak niemowlę. Zresztą jak jest chłodniej to dużo lepiej mi się śpi, a jak do tego pada deszcz to w ogóle zasnęłabym wszędzie. Wczoraj byłam u kosmetyczki i musiałam się pilnować żeby jej nie zasnąć na fotelu
    Dzisiaj mamy wizytę u położnej. Jestem strasznie ciekawa co nam będzie mówiła i ogólnie jaka będzie, bo ta sama ma nas odwiedzić po porodzie.
    Filip nadal leży głową w dół, bo czuję jego nogi na żebrach. Mam nadzieję, że już się nie obróci. Zuza obróciła mi się główką w dół dopiero około 34tc i już mnie gin nastraszyła cesarką.
    Gratuluję udanych wizyt. Ładne wagi mają już te nasze maluszki
    Podziwiam Wasze zdolności krawieckie. Ja przy moich dwóch lewych rękach muszę liczyć na zdolności innych i kupować gotowe.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Pisałyście o tym, że puchną Wam stopy. Mnie ostatnio gin pytała czy robią mi się obrzęki to mówiłam że nie, tylko czasem widzę rano po obrączce że trochę mi ręce spuchły, ale później przechodzi. Gin mi opowiadała, że już nie raz musiała wzywać na porodówkę ortopedę żeby rozciął obrączkę, bo nie byli w stanie jej zdjąć a do porodu biżuterii nie można mieć. Stwierdziłam, że trochę byłoby mi szkoda i najpierw zawiesiłam ją na łańcuszku ale boje się że ją zgubie i trafiła do szuflady Przynajmniej nie będę się stresować na porodówce że nie mogę zdjąć albo że się zgubi.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Maggie to fajny dzień na pewno będziesz się rozczulać nad tymi rzeczami ja za tydzień w weekend jak będziemy u rodziców przejrzę dokładnie co mam po Olim, zwiozę do domu, dokupię cotrzeba i zacznie się pranie, prasowanie i układanie

Agag to powodzenia na wizycie położnej! Ja chyba sobie zamówię tak z miesiąc przed porodem niech mi powie jak sobie pomóc już w trakcie akcji czy niedługo przed. Co do obrączki masz rację warto obserwować jak się zachowują palce ja w pierwszej ciąży miałam problem ze zdjęciem jak już się zorientowałam że jest problem. Na szczescie udało się po paru dniach w kąpieli. Teraz jeszcze jest Ok, za to ja cała jestem wielka. Czuję się z tym źle i chyba odstawię słodycze bo już 81 kg czyli 13+

Mira odpoczywaj póki możesz niedługo wszystko się zmieni

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez maggie_87 Zobacz posta
    Aguś, Pati super wieści po wizytach duże córeczki już są Moniqla a jak Ty po wczorajszej wizycie?
    Melduję się po wczorajszej wizycie

Niesyty mój gin nie wrócił jeszcze po operacji wiec byłam zmuszona na szybkości ogarnąć wizytę u innego i na szczęście ginekolog, do którego chodziłam przed ciążą miał wczoraj lukę o 15 boooooziu co to było za przeżycie idąc do niego w zaawansowanej ciąży... tak jak przypuszczałam zrobiło mu się przykro, że nie zostałam pod jego opieką ( no ale wolny kraj). Badanie odbyło się w ciszy i koncentracji szyjka zamknięta na całej długości choć nadal w dolnej granicy 3,2cm. Dostałam luteinę dopochwowo 100mg 2x1 i magnez 3x1. Z Magdalenką wszystko w jak najlepszym porządku waży już 1634g i oczywiście wiek ciąży po USG wskazuje 31t3d (termin 23.09). Także nadal szykuję się, że po 20 września już torba do szpitala musi być spakowana na tip top aaaaaaaa no i zapomniałam o najważniejszym ! Królewna obróciła się już główką w dół i mam nadzieję, że tak zostanie

Miłego dnia

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Moniqla wow jaka waga Magdalenki pierwszy bobas z potwierdzoną wagą powyżej 1,5kg szyjka 3,2cm w 30 tygodniu to wcale nie jest źle moim zdaniem no i super, że córcia już odwrócona główką w dół

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Dzień dobry!
    Gratuluję udanych wizyt, zdrowych maluchów i dobrych wyników :-)
    Stologa, śliczny ten kokon! Szyłaś wg jakiego wykroju z bloga czy zupełnie samodzielnie? Zdolna bestia!
    Ja dzisiaj zamawiam materiały i przymierzam się do organizera na łóżeczko i ochraniaczy :-)
    Wczoraj upiekłam torcik czekoladowo-wiśniowy dla M - testuję przepisy przed jego urodzinami w sobotę Na obiad dzisiaj zupa kalafiorowa i dorsz na parze z cukinią.
    Miłego dnia dziewczyny!

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Robaczku wykroj robilam sama ale wszystkie wymiary i ksztalty podpatrzylam na blogu.http://karmicielka.pl/index.php/2017...krok-po-kroku/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Bardzo się cieszę że wszystko dobrze u Waszych maluchów. Teraz będą rosły w ekspresowym tempie. U nas dopiero się przejasnia. Wczoraj lało i dzisiaj też od rana padało. Mam jakoś niemoc. Nic mi się nie chce. Najchętniej bym spała i obudziła przed porodem. Zaczyna do mnie docierać że już niedługo czasu zostało. Cholernie boję się porodu. Nie wybrałam jeszcze szpitala. Za dużo ich jest. Co szpital to inne opinie. Dopiero uświadomiłam sobie że fotel do karmienia będzie mi potrzebny. Zawsze wszystko miałam gotowe dużo przed. I chyba to mnie tak dołuje że jeszcze nie wszystko dopielam na ostatni guzik.

Kokon śliczny. Gratuluję talentu.

U mnie na obiad rosół i kotlety z kurczaka z mizerią.

Robaczku czy mozesz podeslac link do tego drzewka na scianie? Mam jeszcze jedno pytanie odnosnie Twojego ogrodu. Ile masz m2. Mamy duzy ogrod ale zaniedbany bo najwazniejsze teraz to wykonczenie domu do przeprowadzki.

Dziekuje Wam za mile slowa co do kokonu. ☺

Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    Agus i Moniqla gratuluję wizyt i duzych bobasow.
    U mnie tak leje, ze nie mogę nawet nosa wyściubić. Siedzę od rana w internecie i rozglądam się za rzeczami, których mi brakuje. Zarezerwowałam sobie kilka rzeczy używanych, ktore znalazłam w ogłoszeniach z okolicy. Musimy podjechać z mężem i mam nadzieję, że będą ok - fotelik Pebble Maxi Cosi, śpiworek puchowy do głębokiego wózka z Mucki i chuste (jednak ☺) do noszenia dziecka. Czytałam gdzieś, że fotelika lepiej nie kupować używanego, bo może być po wypadku, ale jak będzie w dobrym stanie to go wezmę i będę mieć nadzieję, że akurat nie miałam takiego pecha i nie trafił mi się taki egzemplarz.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów