Strona 58 z 665
Pokaż wyniki od 571 do 580 z 6649

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ja jem raczej to co wcześniej z tym że teraz jasno mam określone na co mam ochotę. I mam większą chęć na zupy niż jakieś tam ziemniaki z czymś dziś ugotowałam sobie gar pomidorowej mniam

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Asia dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. A powiedz mi tą wit D sama bierzesz czy z zalecenia lekarza?W kroplach czy tabletkach ją zażywasz ? U mnie z porodem bylo podobnie tzn cc z powodu braku postępu porodu,przebili mi pęcherz płodowy podczas leżenia pod oksytocyną i wtedy zaczęły się skurcze a oksytocyny dostałam przez trzy dni jakieś cztery strzykawy, po siedmiu godzinach skurczy przy 8cm dziecko nadal nie schodziło więc zdecydowano o cc. Nie mam pojęcia czemu mnie wzięli na wywołanie skoro na usg wychodziło 4022g. Teraz boję się tej próby sn która też może się zakończyć cc bo pierwsze cc przeszłam ciężko,długo dochodziłam do siebie. Super że tak sprawnie poszło Ci odstawienie synka od piersi Moja była straszna cycolinka. Jednak z biegiem czasu coraz mniej się upominała w dzień więc coraz mniej jej dawałam, endo mnie uprzedziła żeby odstawić jeśli chce się starać o drugie ze względu na moje zdrowie. Jak się dowiedziałam o ciąży karmiłam już tylko w nocy jeden raz czasem dwa jak się obudziła więcej razy ale powiedziałam stop i przeszliśmy na butlę właśnie z obaw żeby móc utrzymać ciążę.

Maggie super że zobaczyłaś maleństwo moje miało wczoraj 3cm według gina więc też duże. Oby leki Ci pomogły zwalczyć te upławy. Ekstra że krwiaka już nie ma, możesz już być spokojna o swoją kruszynkę

Junior Member
    marta_pd

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-24 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny!! Jestem w 7 tygodniu, bardzo się denerwuję... Ciągle się martwię, że coś będzie nie tak. Co chwilę biegam do łazienki sprawdzić czy nie krwawię, sprawdzam czy piersi mnie na pewno bolą Myślałam, że dzisiaj zaczynam 8 tydzień, byłam u ginekologa i powiedział, że 7, ale widziałam serduszko
    Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie!

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Marta witaj w gronie szczęśliwych oczekujących. Wszystkie jesteśmy trochę przewrażliwione ale takie nasze uroki w końcu mamy się o kogo martwić. To moja 3 ciąża i też się boję jak tylko mnie brzuch pobolewa. Ja niestety jeszcze serduszka nie widziałam ale mam wielką nadzieję że w czwartek zobaczę. Już nie mogę się doczekać

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Marta witaj co do tych tygodni ciąży, może Ty liczylas trwający tydzień, a ginekolodzy liczą zawsze skończone tygodnie. Co do obaw, każda z nas je ma, mniejsze bądź większe, ale nie dajmy się zwariować stres nie pomaga, a co ma być to i tak będzie.

Kobietki, w dniu naszego święta życzę nam wszystkim zdrowia, bo bez tego ani rusz, szczęścia, bo też sie w życiu przydaje, no i oczywiście, żebyśmy wszystkie szczęśliwie donosily ciążę i urodziły zdrowe bobaski

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    I już się wyjaśniła zagadka. To jest wersja Classic, która na stronie producenta kosztuje 129 zł. A nie ta droga z CrySensor za 198. Także promocja jest, ale nie aż tak gigantyczna jak myślałyśmy.
    No to już wiemy skąd ta cena Mi dziewczyny z pracy chcą go sprezentować więc już przy takim pozostanę

Cytat Zamieszczone przez Evlin Zobacz posta
    Agag a powiesz jakie korzyści niesie karta rossne? Słyszałam opinie że nie warto i zastanawiam się czy zakładać czy nie.
    Ja uważam, że warto. Sama też mam tą kartę. Karta rossnę oprócz tego, że daje Ci rabat na wszystkie produkty dziecięce i dla kobiet w ciąży to dodatkowo w każdej promocji są produkty w fajnych cenach ale tylko dla osób, które mają kartę np. zielone pampersy są zawsze 11zł tańsze. Teraz jak jesteś w ciąży to możesz kupować produkty dla mamy też w pormocyjnych cenach. Rabat zaczyna się od 3% i co 90 dni rosnie o kolejny procent aż do 10%. Z tym, że w przeciągu jednego msc trzeba trzy razy użyć karty, ale nie muszą to już być zakupy ciążowe czy dziecięce, wystarczy dać kartę przy zwykłych zakupach, wtedy rabat się żaden nie naliczy, ale ilość wizyt w miesiącu będzie zrobiona Często są promocje na słoiczki albo na mleka.

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Kochane, w dniu naszego święta życzę Wam wszystkiego najpiękniejszego! Przede wszystkim szczęśliwego rozwiązania i zdrowych maluszków :*

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Cześć Marta to Twoja pierwsza ciąża?
    Dziewczyny, wszystkiego wspaniałego w tym pięknym Dniu ;*
    Ja dziś robie sobie mały prezencik i ide do fryzjera

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Przyłączam się do życzeń Wszystkiego najpiękniejszego kobietki, abyśmy wszystkie w październiku przytuliły nasze dzieciątka

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Dziękuję Agag za wyjaśnienie ☺ chyba mnie przekonalas
    Kobietki wszystkiego najpiekniejszego ☺

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów