Strona 577 z 646
Pokaż wyniki od 5,761 do 5,770 z 6453

Październikowe mamy 2017

Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    Stologa to trzymam kciuki za test. No i nie przejmuj sie p. pielęgniarką - ten typ tak ma.
    Evlin - mam nadzieję, źe kicia się znalazła i na jakiś czas zrezygnuje z wycieczek.
    Robaczku - jesli chodzi o obiad, to ja dzis dołączę do grona gotujących leczo ☺.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Stologa śmiech na sali. Przecież to jej praca. Niektórzy to chyba naprawdę pracują za karę, że się tak zachowują

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Wróciła o 3 w nocy Dziękuję dziewczyny teraz juz mi lepiej ale mąż i tak dostanie opiernicz
    Stologa wspolczuje takiej atmosfery ale oby wyniki byly dobre. Ja ide w czwartek na glukoze
    A na obiad bedzie fasolka szparagowa i ziemniaczki i kurczaczek

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dobrze, że jest w domu cała i zdrowa

Stologa, nie no pani piguła to się chyba minęła z powołaniem solidnie. Co za babsko niemiłe. Trzymam kciuki za glukozę.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    stologa jeśli masz możliwość zmień labo. Szlag by mnie trafił jakbym usłyszała takie teksty i normalnie bym odpowiedziała, ale jednak potem mogłaby się mścić na żyłach całe szczęście u nas pracują wymiennie 3 pielęgniarki, z każdą zawsze pogadam, pożartuję coś podpytam i jest miła atmosfera. A ostatnio jak byłam na glukozie i tak już przeze mnie musiałaby zostać pół godziny dłużej bo taka była kolejka od rana, że ostatnie pobranie wychodziło na 10:30,a do 10 miało być czynne, zadzwoniła jeszcze jedna babka czy może na to przyjść i była przed 9 czyli przed 11 ostatnie pobranie i powiedzieli jej by przyszła... i nie było czuć żadnego kręcenia nosem. Druga sprawa że to prywatna poradnia, pewnie ma płacone jak zostaje, ale nie wszędzie może tak być jak byłam z Olim w ciąży to w innym miejscu też pobierała miła pani, ale miała lekki olew, pobrała mi 2 razy po 50 minutach, żeby 15 minut przed końcem jej pracy już sobie poogarniać, umyć kubek i wyjść punkt jak powinna kończyć

ogólnie najgorzej jest w małych miasteczkach gdzie ludzie mają zaklepane stanowiska i wiedzą, że nikt ich nie wywali i mogą mieć wszystko w dupie za przeproszeniem. Tak jest jeśli chodzi o służbę zdrowia, edukację i inne branże. Tu gdzie mieszkam ludzie naprawdę się starają bo sobie zdają sprawę że jest jednak rotacja.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Witam Was w ten deszczowy wtorek powietrze w końcu zrobiło się lżejsze.
    Ja nie miałam wczoraj wizyty (byłam tydzień temu). Nie odzywałam się, bo byliśmy wczoraj odwieźć przyjaciółkę na lotnisko do Gdańska i przy okazji spędziliśmy kilka godzin w Sopocie. Taki wstęp przed sobotnim wyjazdem na wakacje Już wiem, że Zuzę z wody będzie ciężko wyjąć.
    Wczoraj miałam pierwszy taki bezbolesny skurcz ale utrzymywał się dość długo, aż od razu mi się przypomniały te bolesne skurcze. Do tej pory nie mogłam sobie przypomnieć tego bólu, ale jak poczułam skurcz to wszystko wróciło.
    Gratuluję udanych wizyt i trzyma kciuki za wizytujące. Ja jutro mam na 18.20 wizytę u położnej.
    Evlin mam dzisiaj taki sam obiad

Miłego dnia wszystkim

Senior Member
    Mufka

O mnie
    Evlin - super, ze sie znalazła. Kotki to są jednak mądre.
    Agag - zazdroszczę wypadu do Sopotu. To miasto, zresztą całe Trójmiasto, zdecydowanie coś w sobie ma ☺.
    A w ogole to wczoraj rozpisali mi kolejne wizyty - najpierw za miesiąc, potem za 3 tyg, potem za 2, a potem to już mój termin i gdybym nie urodziła to mam przychodzić codziennie. Jaaaj ☺.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Troche jej powiedzialam co o tym mysle. Badania robilam prywatnie. W mojej miejscowosci mamy jedno labo oddalone 5min drogi od domu.
    Jutro beda wyniki zobaczymy.

Witajcie my juz w domku i dobrze bo pogoda sie strasznie zepsuła, opaleni, zadowoleni mi skora z pleców schodzi z nosa i z czoła pierwszy raz widziałam ze moja kotka tak sie cieszyła na nasz powrót chyba z pol godziny miauczala z radości i biegała za nami z kąta w kąt.

Agag przygotuj sie ze zuza z wody wyjsć nie bedzie chciała moja starsza to jak mors siedziała całymi dniami w tym zimnym morzu mi na sam widok było zimno Hahah a mała walczyła z falami uciekała ciagle przed nimi Ale juz za rok starszą napewno wyślemy na kolonie chyba ze jej zachowanie sie zmieni.

Evlin dobrze ze kotek sie znalazł.

Stologa trzymam kciuki za dobre wyniki glukozy.

Senior Member
    Mufka

O mnie
    Hej Smile a jak Ty się dziś czujesz? Idziesz albo bylas juz u Twojej pulmo?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów