Strona 574 z 667
Pokaż wyniki od 5,731 do 5,740 z 6666

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Smile, masz astmę?
    Musisz się bardzo oszczędzać, bo i pessar i problemy z oddychaniem, to nie przelewki. Dobrze, ze jesteś pod opieka lekarska na bieżąco i ze z pessarem wszystko Ok. Grunt byle do przodu

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Mira astme zdiagnozowano u mnie na początku tej ciąży. Wcześniej często miałam zapalenia oskrzeli po poprzedniej ciąży. Przed ciazami nic mi nie bylo, ponad 15 lat bez lekarzy o chorob tamta ciaza idealna do 29 tyg potem pessar i dalej też idealnie. W tej od początku coś. Pisałam Wam o 3 zastrzykach z dexavenu na rozkurcz oskrzeli 2,2 i 4 bo dwójka już nie dzialala na początku ciąży. Pulmo mowila że może tak być. Najgorszy pierwszy i trzeci trymestr, bo najwięcej zmian hormonalnyc h mogących zaostrzac przebieg no i dziecko też swoje dodatkowo uciska w końcówce.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Przepraszam, jakoś mi to umknęło.
    Kurcze, to niedobrze. A będziesz mogła rodzic SN czy od razu wiadomo, ze cięcie? Wziewow jak się domyślam nie wolno? Czy wolno?
    Przy każdej chorobie chyba tak jest ze pierwszy i trzeci trymestr są gorsze niż drugi. My przyszłe mamy to jesteśmy jednak siłaczki i czasem tyle musimy dla naszych maluchów znieść, ze głowa mała.

Senior Member
    smile.

O mnie
    Mira miałam wziewy z symbicortu i pulmicortu potem sam symbicort ale jak się wszystko unormowalo w drugim to odstawiłam i teraz ledwo trzeci trymestr się zaczął i przygoda od nowa.
    Damy rade, kto jak nie my dla tych naszych dzieciaczków

Senior Member
    smile.

O mnie
    Co do porodu to gin nie widzi przeciwwskazań do naturalnego ale decydujący głos będzie miała pulmo, jeśli będzie słabo wówczas pewnie cięcie. Jeśli znów się uda unormować to pewnie każą mi próbować naturalnie.

Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    Smile - Ty to jestes dzielna babeczka☺. Super, ze pesar dobrze sie trzyma.
    Dziewczyny - mam jeszcze jeden dylemat - odkąd tu jestem to przy każdej wizicie u lekarza rodzinnego usiłują mnie zaszczepić na tężec, błonicę i krztusiec, ale jakos się zawsze wywijałam, ale teraz ten temat podjęła moja gin i mówi żebym sprawdziła kiedy byłam ostatnio szczepiona (wieki temu) to najwyżej mnie zaszczepią za miesiąc. Czytałam, że w Stanach w trzecim trym. takie szczepienie to jest norma i że niby przeciwciała wytworzone przez matkę przechodzą też na dziecko, ale nie mam jakoś przekonania.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    W Polsce nie ma takich procedur także chyba Ci nie pomożemy w decyzji, bo żadnej z nas lekarz tego nie proponował. Dla mnie szczepienie ciężarnej jest osobiście dziwne, w końcu to wprowadzanie na własne życzenie wirusa do organizmu.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    ja bym się nie zdecydowała na żadne szczepienie w ciąży. Ostatnio nawet było dość głośno o szkodliwości szczepienia na grypę w ciąży, które czasem było polecane.

smile najważniejsze, że pessar i szyjka dają radę, a astma jest pod kontrolą. Ja miałam z Olim wziewy w okresie letnim ze względu na alergię, teraz się nie duszę, ale muszę spać z oknem tylko na rozszczelnienie bo jak mam otwarte to jestem strasznie zawalona i zauważyłam właśnie, że gorzej oddycham. Co tu dużo mówić samo wapno mi alergii nie zwalczy, ale póki daję radę bez leków mam nadzieję, że ten sezon przetrzymam. Trzymam kciuki by Ci się nie pogarszało

robaczku tak te koliberki bardzo fajne i pewnie chciałabym link jakbym była przed zakupem naszego drzewka bo Twoje mi się bardziej podoba, ale już i tak tego nie będę odklejać więc sobie daruję.

tak się wzbraniałam przed tymi drogimi sesjami, ale dzisiaj pisałam z jedną babką od sesji, dopiero otworzyła studio z tym że znajoma u niej robiła i podobają mi się te zdjęcia, męża namówiłam i idziemy robić sesję ciążową + moja rodzinka za 200 zł 13 zdjęć. Będzie sesja w słonecznikach tylko nie wiem jeszcze kiedy. Ale się cieszę. Nie będę mieć zdjęcia 3D z tej ciąży to chociaż sesję

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta

tak się wzbraniałam przed tymi drogimi sesjami, ale dzisiaj pisałam z jedną babką od sesji, dopiero otworzyła studio z tym że znajoma u niej robiła i podobają mi się te zdjęcia, męża namówiłam i idziemy robić sesję ciążową + moja rodzinka za 200 zł 13 zdjęć. Będzie sesja w słonecznikach tylko nie wiem jeszcze kiedy. Ale się cieszę. Nie będę mieć zdjęcia 3D z tej ciąży to chociaż sesję
    Za taką kasę i tyle zdjęć to i ja bym się skusiła Świetna oferta, skorzystaj bo warto
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Mufko gratuluje udanej wizyty
    Smile badz dzielna. Mam nadzieje ze pulmo podejmie najwlasciwsza decyzje dla Ciebie i dziecka. To najwazniejsze.
    Asiu bedziesz miala cudowna pamiątkę z ciąży
    Dziewczyny muszę się wyzalic... pojechałam dziś na dwie noce do rodziców... już ledwo mieszcze sie za kółko no ale nie o tym... dzwoni do mnie godzinę temu mój facet że kot zaginął...bo on sobie kur** piwko pil a kot na tarasie... teraz leje i nie wiadomo gdzie jest moja niunia.. najchętniej bym wsiadla w auto i wrocila ale to ponad godzina drogi i bym chyba go zabila... siedze i po prostu becze...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów