Strona 573 z 659
Pokaż wyniki od 5,721 do 5,730 z 6587

Październikowe mamy 2017

Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    No ja juz po. Maggie - troche sie tym malym przyrostem wagi zestresowalam, ale maly rosnie ladnie - 1300 gr. Co ciekawe jest nadal glowka do gory i przez cale badanie mial lewa stope za uchem - maly akrobata. Nie mam fajnych zdjec, bo cale badanie bawil sie pępowiną i machał sobie nią przed buzią.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Czyli cały Twój przyrost wagi to dziecko, łożysko i wody. Super, nic tylko się cieszyć.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Dzień dobry dziewczyny!
    Mufka, powodzenia na wizycie, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze i za zwolnienie do końca ;-) Przytyłaś malutko, jak to robisz? ;-)
    Smile, super poduszka! Ja tez zaczęłam szyć, pierwsze zabawki sensoryczne uszyłam :-) Dzosiaj planuję zamówić jakieś materiały i kombinować dalej ;-)
    Kiora, na opuchnięte nogi może spróbuj żelu z mentolem? U nas dzisiaj znowu ciepło, ale póki co nie narzekam na pogodę. Zaraz idę popracować w ogrodzie!
    Zastanawiam się co na obiad dzisiaj zrobić, ale chyba będzie makaron ze szpinakiem i gazpacho :-)
    Miłego dnia dziewczyny!
    Ps. Drzewo przyklejone w pokoju Amelki i wyglada tak: Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2372.JPG
Wyświetleń:	62
Rozmiar:	84.4 KB
ID:	101428

A pluszowe sensorki - rybki z frotowych ręczników i bawełny muślinowej uszyłam takie:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2371.jpg
Wyświetleń:	55
Rozmiar:	44.3 KB
ID:	101427
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2369.JPG
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	31.9 KB
ID:	101426  
    Ostatnio edytowane przez Robaczek* ; 24-07-17 o 12:24

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    gratuluję mufko udanej wizyty jeszcze pewnie synek się obróci a z wagą super, przynajmniej szybko dojdziesz do siebie po porodzie, oby tak dalej.

kiora, jak aż tak Ci puchną to może zrób sobie próby wątrobowe by wykluczyć cholestazę? sposobów niestety nie znam

robaczku bardzo ładne drzewko, jak szukałam dla Oliego to takiego nie widziałam, a szkoda bo i ptaszki są no i rybkami na pewno Amelka też się zainteresuje, szczególnie łuskami. U mnie dziś makaron z sosem z cukinii, szynki i mascarpone. A na pierwsze dla mnie i Olisia zupa z groszku.

czekamy na dalsze wieści z wizyt w ogóle w tym tygodniu z tego co widziałam codziennie jakaś wizyta

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mufka gratuluję udanej wizyty, super duży synuś

Robaczku super wygląda drzewko, a te rybki po prostu czadowe co tu dużo mówić, zawstydzacie mnie Dziewczyny swoimi umiejętnościami

Mąż właśnie dzwonił, że już wraca jupi

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Mufko gratuluję udanej wizyty, duży dzidziuś przybrałam podobnie jak Ty 3 kg też mnie to stresuje ale usg za 2 tyg.
    Robaczku super rybki, mi zostalo trochę minky zrobię takie króliczki dwustronne.
    Słabo się dziś czuję, kompletnie nie mam siły, jest mi niedobrze. Dobrze ze dziś wizyta podzielę się z gin wątpliwościami, bo od wczoraj coś mi jest nie tak , mimo niewielkiego brzucha jakoś tak strasznie mi ciąży i czuję nacisk główki. Zobaczymy co powie pani dr o 16.30.

Senior Member
    Mufka

O mnie
    Dziewczyny- niesamowite te Wasze rękodzieła☺. Gratulacje!
    Smile - trzymam kciuki za wizytę. Może Twoje samopoczucie związane jest z pogodą. Tu u mnie aura szaleje po prostu.
    Robaczku - ja zawsze byłam takim trochę chudzielcem, choć jem zupełnie normalnie. Jedyne co, to od dziecka nie przepadam za słodyczami - wyjątek to lody (moja miłość) i owoce ☺.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Mufka, ze słodyczami masz tak jak ja ;-) Super, że maluch zdrowy i rośnie prawidłowo, mimo że Ty tylko troszeczkę. Dostałaś kolejne zwolnienie?
    Smile, trzymam kciuki za wizytę! To pewnie aura wpływa na Twój nastrój, nie martw się na zapas, na pewno wszystko będzie dobrze na wizycie. Szyjesz króliczki z minky? Super! Ja właśnie muszę minky zamówić, bo mam tylko reszki bawełny z pieluch ;-) Wykrój robisz sama czy masz jakąś stronkę/bloga?
    Maggie, dzięki za ciepłe słowa, to moje pierwsze próby z maszyną, zapomniałam prawie jak się ją obsługuje ;-) Drzewko mi też się podoba, dzięki!
    Asiu, prawda, że te koliberki są urocze? Dwa przysiadły na łóżeczku :-) Naklejkę kupiłam na allegro, jak byś chciała namiary to pisz. Zupę z groszku uwielbiam!
    Miłego dnia dziewczyny!

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Senior Member
    Mufka

O mnie
    Robaczku - zwolnienie mam jeszcze na dwa tygodnie. Czyli jeśli wszystko będzie ok, to wrócę do pracy na ostatni tydzień, z czego mam jeszcze 3 dni urlopu. Pytałaś kiedyś o stronę z materiałami. Ja napatoczyłam się jakiś czas temu na taką stronę materialki.pl . Nie zamawiałam z niej wprawdzie, ale mają dużo wzorów dla dzieci.

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczynki
    Ja już po.
    Pessar ok , szyjka ładnie na nim obrzękła i dobrze się trzyma, dr pobrała mi dziś cytologię. Tętno zbadane, ciśnienie, waga itd.
    Usg 14 sierpnia, ale niestety jej nie będzie i będzie mi robił inny doktor z gabinetu obok Wizyta przesunie się na 14.30
    Musze odwiedzić pulmo, bo niepokoja mnie siniejace paznokcie, musiały znow sie ścisnąć te moje oskrzela.
    Robaczku wykrój znalazłam tu: http://domekogrodnika.blog.pl/2015/1...licza-szmatka/
    troche przerobiłam, bo nie podoba mi sie ten sierpowaty kształt głowy
    Bawełna fajna jest na stronie koli sklepu mnóstwo wzorów i niedrogo
    Dziękuje za wszystkie kciuki ;*
    Złe samopoczucie pewnie z powodu pogody i małej iości tlenu.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_20170724-105152.jpg
Wyświetleń:	54
Rozmiar:	8.7 KB
ID:	101429 paznokcie z piątku i dziś, wybaczcie dwa złamane, hihi ale na 3 dni to chyba trochę jest różnicy?
    Ostatnio edytowane przez smile. ; 24-07-17 o 17:50

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów